BB 16 – meet the cast (aktualizováno)

CBS oficiálně odhalila cast v pořadí již 16. série Big Brothera, která nakonec oproti předpokladům většiny fanoušků bude nováčkovská. Pojďme se podrobněji podívat na jednotlivé soutěžící.

Amber BorzotraBig-Brother-16-house-guest-Amber-Borzotra

Věk: 26
Povolání: estetička
Tři přídavná jména, která tě vystihují: odvážná, uvolněná, pečovatelská
Koníčky: turistika, kajak, horolezectví, jóga, jeskyňářství, jízda na koni, psaní, péče o dobytek, koupání se bez plavek, exhibicionismus, žertíky, hraní si v obchoďáku, motokros, střelba na skeet
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Že nebudu moci mluvit s rodinou a přáteli, kdykoliv budu chtít a nebudu mít všechno jídlo, které budu chtít.
Máš strategii, jak vyhrát? To je tajemství! Když jsou v sázce peníze, udělám všechno, abych vyhrála. No, skoro všechno…
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnala? Mám ráda Howarda jen kvůli tomu, že dobře vypadal. Nakonec je to hra. Prostě mám ráda hezké lidi.
Čeho se bojíš? pavouků, hadů a jezení banánů
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšná? Že jsem rok vydržela bez sexu nebo rande.
Tvé životní motto? Vždycky se to může posrat ještě víc.
Co by sis vzala do domu a proč? Chůvičky, protože jsou zábavné, karaoke pro bezesné noci a fotoaparát kvůli vzpomínkám. Jen si to chci užít!
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Užila bych si to, ale zůstala pokorná. Vzala bych rodinu na dovolenou, zaplatila ji předem a ujistila se, že má matka nebude už muset pracovat. Zaplatila bych své dluhy a možná se jednou stala bavičkou nebo moderátorkou na ESPN.

 

Brittany MartinezBig-Brother-16-house-guest-Brittany-Martinez

Věk: 29
Povolání: koordinátorka
Tři přídavná jména, která tě vystihují: zábavná, milující, loajální
Koníčky: tanec, cvičení, ruční práce, šití, móda
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Být daleko od své rodiny a dětí. Nikdy jsem bez dětí nestrávila víkend, natož několik měsíců. A to samé platí pro mou rodinu. Jsme velice pevná rodina, takže to pro mě bude výzva.
Máš strategii, jak vyhrát? Nebudu ukazovat moc strategie, dokud nepoznám ostatní.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnala? Sledování Britney bylo vážně zábavné.
Čeho se bojíš? Výšky! Mám hrůzu z výšek!
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšná? Že se nikdy nevzdávám. Nenechám se porazit svou minulostí, nebo problémy.
Tvé životní motto? Žij, miluj a každý den si to opakuj.
Co by sis vzala do domu a proč? fotky svých dětí, telefon a nejlepší kamarádku
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Nikdy bych nezapomněla, odkud pocházím a kdo tu pro mě vždycky byl, než jsem se stala slavnou.

 

Caleb ReynoldsBig-Brother-16-house-guest-Caleb-Reynolds

Věk: 26
Povolání: průvodce při hledání dobrodružství
Tři přídavná jména, která tě vystihují: věrný, talentovaný, okouzlující
Koníčky: jízda na koni, horolezectví, posilování, jízda na kole, lov, rybaření
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Být neustále sledován, protože všechno, co udělám, uvidí má rodina. A také bude těžké podrazit nějakou sexy holku, které se budu líbit. Ale udělám, co budu muset, takže mě líbej, lež se mnou, měj se mnou sex, říkej mi, že mě miluješ, ale stejně jsem tam pro výhru.
Máš strategii, jak vyhrát? Ujistím se, že mám v kapse holky.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnal? Líbil se mi Hayden, protože myslel stejně, jako bych v domě myslel já. Zahrál své karty, i když zrovna byly špatné, a dokázal, aby pracovaly v jeho prospěch.
Čeho se bojíš? Nejsem fanda klaunů, ale jinak jsem docela odvážný.
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšný? Na svou vojenskou službu.
Tvé životní motto? Když po něčem toužíš, udělej cokoliv, abys to získal. Bez ohledu na následky.
Co by sis vzal do domu a proč? Svou Bibli, abych se udržel v duševní pohodě. Taky bych si vzal iPod, aby mě uspal a abych ho mohl poslouchat při posilování. A také své vlasové a hygyenické přípravky, abych hezky voněl a vypadal dobře pro dámy.
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Vrátil bych vše lidem, kteří mi v životě pomohli a udělal bych všechno, abych se stal dalším Justinem Bieberem.

 

Christine BrechtBig-Brother-16-house-guest-Christine-Brecht

Věk: 23
Povolání: řídící posunu a kavárnice
Tři přídavná jména, která tě vystihují: temperamentní, výstřední, veselá
Koníčky: průzkum nových měst, poflakování se s přáteli, hraní Osadníků z Katanu,sledování reality show
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Nevím, jak to zvládnu bez svého manžela a rodiny, ale určitě to zvládnu! Nebudu moci prozkoumávat nová místa a uvíznu jen na jedno,. A také se mi nebude chtí po všech uklízet.
Máš strategii, jak vyhrát? Mám v plánu být milá a získávat tak informace ze všech koutů domu. Chci si vytvořit pevné pouto jen s pár lidmi, kterým zůstanu věrná až do konce. A nechci to hrát na více stran, což neznamená, že to nakonec neudělám.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnala? Mám ráda osobnost Howieho a hru Mikea Boogieho. Helen mě ohromila svou schopností do  každého se vcítit.
Čeho se bojíš? Mám fóbii z můr.
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšná? Že jsem byla vybrána do hlavní role v muzikálu.
Tvé životní motto? Milujte lidi a buďte šťastní.
Co by sis vzala do domu a proč? Telefon, CD Spice Girls a Osadníky z Katanu, protože je to skvělá hra, která spojuje lidi.
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Využila bych to a snad se stala vedoucí castingu.

 

Cody CalafioreBig-Brother-16-house-guest-Cody-Calafiore  

Věk: 23
Povolání: jednatel společnosti
Tři přídavná jména, která tě vystihují: společenský, šťastný, empatický
Koníčky: běh, cvičení, posilovna
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Z toho, co jsem viděl v minulých sériích, usuzuji, že nejtěžší bude nemít žádné spojení s vnějším světem, což vždy způsobuje všechnu tu paranoiu a zvraty ve hře. A já jsem také zvyklý se večer dívat na televizi, abych usnul, takže pro mě bude těžké být bez televize.
Máš strategii, jak vyhrát? Ne! Při vymýšlení různých strategií, jak se dostat na konec, by mi explodovala hlava! Budu se rozhodovat vždy v závislosti na konkrétní situaci.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnal? Jeff – Byl to vážně chytrý hráč a také skvělý člověk.
Čeho se bojíš? ztráta rodiny, hadi, temnota
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšný? Že jsem byl vybrán profesionálním fotbalovým týmem.
Tvé životní motto? Neboj se pádu. Boj se toho, že nebudeš mít dost vůle, abys vstal.
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Pokračoval bych ve sledování Big Brothera a snažil se dostat do nějaké další série.

 

Derrick LevasseurBig-Brother-16-house-guest-Derrick-Levasseur

Věk: 30
Povolání: policejní strážmistr
Tři přídavná jména, která tě vystihují: sebevědomý, metodický, ambiciózní
Koníčky: střelba, úprava zbraní, potápění
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Být tak dlouho bez rodiny. Ačkoliv budu v domě plném lidí, musím mít na paměti, že jsou tam pro peníze, takže mi bude chybět rodina, která by uvolnila napětí.
Máš strategii, jak vyhrát? Má strategie má tři fáze. Zaprvé najít si společné zájmy s co největším počtem soutěžících a vytvořit si na ně názor. Zadruhé začít používat to, co jsem o soutěžících zjistil, proti nim. A nakonec bude schopen v pozdější fázi hry vyhrát pár soutěží o HoH nebo o veto, takže budu moci udělat kroky, které budou později určovat vítěze.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnal? Líbí se mi jak Dan Gheesling vždy používá sportovní analogie, aby se nabudil, protože jsem stejný.
Čeho se bojíš? výšek
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšný? Na své vzdělná a úspěchy v práci.
Tvé životní motto? Sni, jako bys měl žít navždy. Žij, jako bys měl zemřít dnes – James Dean.
Co by sis vzal do domu a proč? Fotku mé dcery, která je pro mě vším, svůj polštář z paměťové pěny, protože potřebuji dobrý spánek, a balíček karet.
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Pokusil bych se využít svou slávu pro nějaké pozitivní změny. Vrátil bych se k rodině a pomáhal dětem v Central Falls. A mám strašně rád zvířata, takže bych pomáhal s čímkoliv, co by pomohlo redukovat počet psích farem, nebo pomohlo s adopcí zvířat.

 

Devin ShepherdBig-Brother-16-house-guest-Devin-Shepherd

Věk: 26
Povolání: bývalý profesionální hráč baseballu a prodejce motocyklů Harley Davidson
Tři přídavná jména, která tě vystihují: komplexní, sebevědomý, zábavný
Koníčky: cvičení, turistika, relax na pláži
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Jsem veký kluk, který potřebuje jíst. Když nebude jídlo, budu dost nepříjemný.
Máš strategii, jak vyhrát? Samozřejmě je to všechno tom vytvořit si přátelé a nevytvářet si nepřátelé. Ne všichni tě budou mít rádi, ale musíš se snažit, aby ti důvěřovali. A také je potřeba si počínat velmi diplomaticky, pokud jsi na vrcholu, takže je lepší držet se v pozadí až do poslední pětky.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnal? Hayden hrál hru dobře.
Čeho se bojíš? krysy, krysy a krysy
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšný? Jsem hrdý, že jsem ve sportu dosáhl všeho, co jsem si stanovil. Jsem rád, že jsem dal své mámě pocit úlevy, když nemusela platit mou kolej. Musel jsem se vzdát baseballu, abych byl dobrý otec, ale ani trochu toho nelituji. Má dcera je mým největším úspěchem.
Tvé životní motto? Nežij svůj život příliš rychle, ani příliš pomalu. Žij svůj život tak, abys ničeho nelitoval a žij ho tak akorát.
Co by sis vzal do domu a proč? Jen tři? Holicí strojek, protože musím být hladce oholený a čistý (kromě sobotního pozdního oběda), zubní kartáček (jak mám vytvořit alianci, když mi bude smrdět z pusy?) a fotku mé dcery, což nepotřebuje vysvětlení.
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Díky Big Brothere!

 

Donny ThompsonBig-Brother-16-house-guest-Donny-Thompson        

Věk: 42
Povolání: školník
Tři přídavná jména, která tě vystihují: upřímný, zábavný, vtipný
Koníčky: práce, jídlo, televize
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Už přes 21 let žiju sám, takže bude těžké žít najednou s velkou skupinou lidí.
Máš strategii, jak vyhrát? Ze začátku se držet zpátky, se všemi se spřátelit, všechny pozorovat a moudře si vybírat spojence.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnal? Líbil se mi Spencer, protože byl tolikrát nominovaný a stejně nešel domů. Byl to sympaťák, ke kterému bych se mohl přirovnat.
Čeho se bojíš? výšek, myší a veřejných projevů
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšný? Že jsem zaplatil za svůj dům.
Tvé životní motto? Nech všem na tváři úsměv.
Co by sis vzal do domu a proč? své oblíbené monterky, oblíbený klobouk a žvýkací tabák
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Snažil bych se zůstat stejným člověkem. Jen by mě poznávalo více lidí.

 

Frankie GrandeBig-Brother-16-house-guest-Frankie-Grande

Věk: 31
Povolání: hvězda YouTube
Tři přídavná jména, která tě vystihují: charismatický, bez výhrad, s jiskrou v oku
Koníčky: cyklistika, plavání, twerknig, napodobování lidí a pořizování zábavných videí se svými přáteli
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Být bez internetu. Myslím, že týden nebo dva by se mi to líbilo, ale nakonec bych to nevydržel a začal chodit na twitter.
Máš strategii, jak vyhrát? V úvodu budu sympaťák, kterého všichni budou chtít v domě, ale budu dobrý v soutěžích. Využiji HoH, které získám, aby všichni chtěli být na mé straně.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnal? Miluji Britney. Byla sympatická, agresivní, manipulativní a zábavná.
Čeho se bojíš? Od chvíle, co mě jeden málem zabil ,se bojím pavouků. Ale hmyz mi jinak vůbec nevadí, protože jsem studoval entomologie.
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšný? Pomoc studentovi. Jeden ze studentů za mnou jednou přišel a řekl mi, že přemýšlel o sebevraždě, dokud nepoznal mě. Nazval mě svým andělem, který mu ukázal cestu.
Tvé životní motto? Zařte jako Frankie.
Co by sis vzal do domu a proč? 1. Arianinu muziku. Je to má nejlepší kamarádka a inspiruje mě, abych byl pracovitý. 2. svou čtečku, kde mám nahrané všechny knihy Harryho Pottera 3. nekonečnou zásobu ledové kávy s extra ledem
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Dělal bych dál to, co dělám, ale v mnohem větším měřítku s celosvětovým dosahem.

 

Hayden VossBig-Brother-16-house-guest-Hayden-Voss

Věk: 21
Povolání: řidič rikši
Tři přídavná jména, která tě vystihují: zábavný, společenský, kreativní
Koníčky: cokoliv venkovního, skateboard, bubny, vytváření videí na YutTube
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Že nebudu v kontaktu s rodinou a přáteli, ani o nich neuslyším.
Máš strategii, jak vyhrát? Ano, můj vnější vzhled bude parádní kamufláží pro to, jak soutěživý jsem. Jsem zábavný, mladý a nevyzrálý, což využiji ve svůj prospěch. Jsem ale také maratonec, bývalý vysokoškolský hokejista a velký myslitel. Nikdy nezahodím soutěž a nebudu lhát o tom, kdo jsem, ale nemám problém někoho podrazit. Rychle si najdu nějakou alianci tvořenou z kluků a nezačnu si žádný románek. Vím, že se svým šarmem, fyzičkou a mentalitou tuto hru mohu vyhrát.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnal? Hayden, protože mě téměř ve všem připomíná. Atraktivní kluk ze západního pobřeží s dlouhými vlasy a stejným křestním jménem. Navíc hrál hru velice chytře a vždy našel střední cestu, aby se jen nevezl, ale aby zároveň nebyl hrozbou.
Čeho se bojíš? Že nebudu žít tak, jak by lidé očekávali.
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšný? Sám jsem se odstěhoval do Kalifornie. A běžel jsem maraton.
Tvé životní motto? Neustále se smát.
Co by sis vzal do domu a proč? iPod na poslouchání hudby a aby mě vrátil zpátky do reality, kdykoliv bych začal bláznit, kytaru, protože v domě budu mít spoustu volného času, abych se na ni naučil hrát a fotoaparát, abych mohl dát na Instagram neomezené množství selfie fotek z Big Brothera, až se vrátím domů.
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Jako každý rozumný člověk bych se snažil využít svou slávu pro nějaký úspěch a peníze.

 

Jocasta OdomBig-Brother-16-house-guest-Joscasta-Odom

Věk: 33
Povolání: duchovní
Tři přídavná jména, která tě vystihují: inteligentní, motivátorská, otevřená
Koníčky: bruslení, cyklistika
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? ledové sprchy
Máš strategii, jak vyhrát? Ano.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnala? Líbila se mi Rachel Reilly, protože bojovala. Dělala takové kroky, které byly pro ni nejlepší a ačkoliv měla na zádech terč, vytrvala.
Čeho se bojíš? hadů a pavouků
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšná? Jsem hrdá, že jsem se stala matkou. Vím, že to zní jako klišé, ale získat svůj titul nebylo tak těžké jako mé dvě tehotenství. Během prvního těhotenství jsem musela překonat spoustu překážek. Ležela jsem pět měsíců na lůžku a přišla jsem kvůli tomu o práci. Musela jsem o tu práci bojovat, což mě dostalo zpět do nemocnice, ale práci jsem získala zpět. A během mého druhého těhotenství jsem byla na lůžku tři měsíce.
Tvé životní motto? Prsty směřují dopředu z nějakého důvodu, takže se přestaňte hrabat v minulosti.
Co by sis vzala do domu a proč? Svůj telefon, abych tomu mohla čelit s rodinou, nahrávat si některé momenty a dělat si poznámky. A také svou Bibli, protože jsem duchovní a ta kniha je můj život.
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Využila bych svou slávu v mé práci a snažila bych se, aby na svět přicházelo více dětí. Podporovala bych ty, kteří sešli ze své cesty, zranili se, byli šikanováni, rozvedli se, jsou sami a podobně. Díky své slávě bych mohla své motivační projevy povýšit na novou úroveň.

 

Joey Van PeltBig-Brother-16-house-guest-Joey-van-pelt

Věk: 27
Povolání: vizážistka, kadeřnice
Tři přídavná jména, která tě vystihují: dobrodružná, šťastná, citlivá a vtipná
Koníčky: vycházky s přáteli, líčení na svatbách nebo jiných speciálních událostí
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Kadit, protože v domě budou lidé. Takže hádám, že tři měsíce nepůjdu na velkou.
Máš strategii, jak vyhrát? Být nejhezčím člověkem, který kdy vyhrál.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnala? Gina Marie, protože měla skvělý přístup.
Čeho se bojíš? Neřeknu!
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšná? Že jsem došla k závěru, že se k ostatním lidem chovám hezky.
Tvé životní motto? Ukaž se, nebo jdi domů.
Co by sis vzala do domu a proč? ze zřejmých důvodů telefon, kytaru na zkrocení mé hyperaktivity a laptop
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Zkusím cokoliv!

 

Nicole FranzelBig-Brother-16-house-guest-Nicole-franzel

Věk: 21
Povolání: nedávno vystudovaná zdravotní sestra
Tři přídavná jména, která tě vystihují: elegantní, koketní, nerdka
Koníčky: Jídlo, mazlení se a nakupování. Ráda si také vyjdu s přáteli a snažím se někoho napálit. A jelikož to dělám tak často, tak ráda i studuji.
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Utvořit alianci, které budu moci věřit. Jít do domu s přesvědčením, že vám někdo bude krýt záda, je ta nejšílenější věc. A těžké také bude, že neuvidím známé tváře.
Máš strategii, jak vyhrát? Ideálně mít tajnou alianci s mužem, který bude dobrý ve fyzických soutěžích. A poté mít oddělené podaliance. Chtěla bych také vyhrát první HoH, aby za mnou všichni museli chodit a já si tak mohla udělat názor, komu mohu věřit.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnala? Dan, protože byl inteligentní a namyšlený, což v televizi vypadalo dobře. Ian byl také jedním z mých oblíbenců. Mohl by na mě klidně neustále mluvit jako nerd. Jordan byla také sladká a nešlo ji nemilovat.
Čeho se bojíš? Výšek a chirurgie. Jednou jsem byla na operačním sále a nebylo to hezké. Bojím se také duchů a žraloků.
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšná? Že mi zavolali z castingu Big Brothera. To je sen, ze kterého se stále vzpamatovávám.
Tvé životní motto? Všechno nebo nic.
Co by sis vzala do domu a proč? 1. Náramek od mé mámy, který nosím každý den. Jsem totiž pověrčivá. 2. Kafe ze Starbucks, protože myslím, že při jeho pití mám skvělé nápady. 3. Fotku mé rodiny, protože vím, že mi bude chybět.
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Možná bych si mohla najmout někoho, kdo by mi foukal vlasy.

 

Paola SheaBig-Brother-16-house-guest-Paola-shea

Věk: 27
Povolání: DJ
Tři přídavná jména, která tě vystihují: zábavná, šílená, společenská
Koníčky: tanec, cestování, poslech hudby, vydělávání peněz
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Jsem dost netrpělivá, takže největší výzvou bude jednání s lidmi, kteří mají jinou osobnost.
Máš strategii, jak vyhrát? Pokusit se nebýt tak moc svá. Haha.
Čeho se bojíš? Bojím se závazků. Je pro mě těžké někoho milovat a přijmout, že mě někdo miluje.
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšná? Že jsem vyšplhala na Velkou čínskou zeď. Bylo to dost děsivé a stále si pamatuji ten silný vítr, co proti mě foukal. Myslela jsem si, že spadnu.
Tvé životní motto? Když miluješ to, co děláš, tak už nikdy nebudeš pracovat.
Co by sis vzala do domu a proč? Vybavení pro DJ, abych mohla v domě pouštět muziku a udělat párty, mé meče a nunchaky, abych je ukázala ostatním a svůj laptop, protože jsem závislá na sociálních sítích.
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Tak bych snad získala více následovníků na sociálních sítích.

 

Victoria RafaeliBig-Brother-16-house-guest-Victoria-RafaeliJPG

Věk: 22
Povolání: fotografka
Tři přídavná jména, která tě vystihují: exotická, odvážná, svéprávná
Koníčky: nakupování, fotografování, břišní tance, zpěv, zumba, salsa
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Že nebudu moci komunikovat s mámou. Telefonuji si s ní několikrát za den a říkám jí všechno. A navíc žiji se svými rodiči, takže když už své máme netelefonuji, mluvím s ní osobně.
Máš strategii, jak vyhrát? Jsem tam kvůli výhře! Ne neberu jako odpověď. Jsem velice manipulativní a vždy dostanu, co chci.  Slovo nejde nemám ve slovníku.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnala? V USA jsem Big Brothera nesledovala. Viděla jsem jen jednu sérii izraelské verze.
Čeho se bojíš? zvířat a hlavně pak ptáků
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšná? V 21 letech jsem začala úspěšně podnikat. Jsem tak vděčná, že mi mí klienti věří a dovolují mi zachytit jejich důležité okamžiky.
Tvé životní motto? Žij každý den, jako kdyby byl tvým posledním.
Co by sis vzala do domu a proč? Příčesky, bez kterých se nikam nehnu, make up, protože musím být vždy nalíčená a fotoaparát, protože fotografování je mojí vášní a je to to, co umím nejlépe.
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Tak bych si to užívala a propagovala svůj byznys.

 

Zach RanceBig-Brother-16-house-guest-Zach-Rance

Věk: 23
Povolání: nedávno vystudovaný ekonom
Tři přídavná jména, která tě vystihují: zábavný, nebojácný, sebevědomý
Koníčky: golf, golf a golf
Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Že budu daleko od bratra. Byl jsem od něho pět let během školy a chyběl mi každý den.
Máš strategii, jak vyhrát? Samozřejmě.
Ke kterému z minulých soutěžících by ses přirovnal? Andy. Hrál velice chytře.
Čeho se bojíš? mývalů
Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšný? Že jsem vystudoval univerzitu na Floridě.
Tvé životní motto? Peníze nade vše.
Co by sis vzal do domu a proč? písečný wedge, golofový míček a fotografii své rodiny
Co když z tebe Big Brother udělá celebritu? Daroval bych něco ze své výhry na charitu a hladovějící děti. A poté bych vyrazil na dlouhou jízdu.

 

miky253

5 Comments

 1. Earl

  Co podle tebe bude nejtěžší na životě v domě? Kadit, protože v domě budou lidé. Takže hádám, že tři měsíce nepůjdu na velkou.

  Vie to dievča vôbec, že v dome sú kamery a Live Feed beží nonstop? 😀

 2. Nejjoni

  Koníčky: ….. RUČNÍ PRÁCE… 😀

 3. Maty

  Já si prostě neumím pomoci, ale mi ti lidé příjdou stejní jako loni v BB15..

  Amber = Candice
  Derrick = Judd
  Devin = Howard
  Donny = Spencer
  Hayden = McCrae
  Jocasta = Helen
  Nicole = Aaryn
  Cody = Jeremy

  Jako věřím, že chováním, budou úplně jiní, ale vzhledově si nemohu pomoci, hned co jsem ten cast viděl mi to úplně bilo do očí. Tak nevím, jestli CBS už nemá nějaké prototypy hráčů co tam chce mít a ke každému prototypu nebere jednoho člověka 😀

 4. Earl

  Ten Caleb je blbí až to to neni normálne. 😀 Dúfam, že sa vypakuje prvý z domu. Podobný prípad ako David z minulej série, okorenení Bibliou. Neviem kde na tieto módne ikony chodia. Tipujem, že mu v dome ako prvá padne k nohám Amber.

  • XtttX

   Jedine že by sa potkla o kus nábytku… Amber je na čiernych!!! Ako si si mohol nevšimnúť perlu čo zo seba vypotila v dotazníku? 😀 Tá vyštartuje po Devinovi… 😉

   Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce pyšná? Že jsem rok vydržela bez sexu nebo rande.“
   Kam sa hrabe titul z Harvardu… Alebo 17 rokov priemerného človeka.

   Ako tu už bolo spomenuté, niektorí hráči sú až nápadne podobní účastníkom z S15, čo je z hľadiska „úspechu“ spomínanej série pomerne prekvapivé, a zatiaľ to neveští nič dobré… No uvidíme.
   Každopádne, ten cast ma takmer vôbec nezaujal… Jediný človek o ktorom viem už teraz že mu budem fandiť je Zach. Takisto mám pár tipov, pri ktorých predpokladám že ma budú iritovať.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.