Bopper a Mark

Nepojmenovaný 1

Jméno: William „Bopper“ Minton
Věk: 43
Předchozí série: 20.
Současné povolání: nezaměstnaný
Bopperovou motivací do druhého závodu jsou peníze, chce vyhrát, aby se s rodinou mohl přestěhovat na lepší místo, protože jeho dcera je nemocná. V současnosti žije v Clay County, což je třetí nejchudší oblast v zemi.
Za největší chybu, kterou udělal při minulém závodě považuje špatné čtení nápověď. Tentokrát si na to hodlá dát pozor a věnovat správnému přečtení nápovědy více času. Zároveň by chtěl lépe komunikovat se svým parťákem. Bojí se, že ho Mark nebude poslouchat, protože si myslí, že ví všechno nejlépe.
Znovu by se chtěl podívat do Afriky, protože Afrika pro něj byla jeden z nejpamátnějších okamžiků během minulého závodu, stejně jako přelet letadlem nad aktivní sopkou.

Jméno: Mark Jackson
Věk: 47
Předchozí série: 20.
Současné povolání: nezaměstnaný
Podle Marka byla jejich největším problémem v minulém závodě navigace. Tentokrát to hodlá změnit a na správný směr si dávat pozor. Znovu jde do závodu s jasným cílem – vyhrát milion dolarů. Má však obavy ze vzájemné komunikace, Bopper má prý tvrdou hlavu a když si něco usmyslí, jen tak s ním něco nehne.
Minule byl nadšený z Afriky, stejně jako z jízdy vlakem švýcarskými Alpami. Tentokrát by se rád podíval do Austrálie. považuje se za milovníka divočiny a hrozně rád by viděl klokany.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

1 komentář

  1. Lock

    Jo dobře vybraný tým(takový ti moulové co nikdy nikde nebyli). Doufám že něco předvedou, budu jim fandit spolu s LEO A JAMAL!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.