České titulky k preview Cagayanu

Do první epizody 28. série zbývá pár dní. Čekání vám ale trochu zkrátíme překladem preview, ve kterém Probst nešetří kritikou ani obdivem k soutěžícím. Užijte si to.

Alisch

Alisch

13 komentářů

 1. melldy

  Jestli už se na to někdo ptal nebo se to řešilo tak se předem omlouvám. Bude někdo překládat? Dík za odpověď 😉

 2. Pavel

  Ahoj, promiňte nováčkovi, ale kdepak jsou ukryty titulky k videu „ČESKÉ TITULKY K PREVIEW CAGAYANU“ ?

 3. honzavohralik

  Opravdu nechápu proč jdou do hry lidi přes casting, na kterém Probst je, když si on sám myslí, že mají nulovou šanci vyhrát.

 4. True

  COPS 🙂

  Brice je na tečku

 5. rhee

  J’Tia, doteď moje největší favoritka, se mi tímhle videem trochu zprotivila. Mele jak kolovrátek, po půl hodině by mi z ní asi praskla hlava. Snad se v táboře trochu zklidní, protože by ji tohle neustálé kecání mohlo poslat domů. Nebo se naopak stane tím neoblíbeným hráčem, kterého si budou chtít vzít do finále. Pořád ale doufám, že se bude spíš projevovat její druhá stránka a oslní nás svou inteligencí a ne počtem slov, které je schopná během minuty vypustit z úst.
  Můj další velký favorit Garrett má skoro jistou vstupenku do sloučení, pak se z něj ale stane obrovská fyzická hrozba a teprve tehdy se ukáže, jestli má opravdu něco v hlavě.
  Spencer je příliš sebevědomý, je dost pravděpodobné, že podcení situaci, usne na vavřínech a poletí ze hry, když to bude nejmíň čekat. Pokaždé, když někdo přestal dávat pozor a byl si až moc jistý svojí pozicí, tak to nedopadlo dobře.
  Celkově kmen Brains vypadá opravdu nadějně, jediná Tasha mě nijak nezaujala.

  Woo působí jako bezstarostný sympaťák, bude mít dobrou sociální hru a určitě se mu dobře povede ve fyzických soutěžích, bude spíš mrštný (typ Ozzy), než silný. A to bývá kolikrát mnohem užitečnější.
  Lindsey tipuju jako první vyloučenou z kmene Brawns, nemyslím si totiž, že bude schopná se pořádně sžít s ostatními.

  Nejmíň zajímavým kmenem je podle mě Beauty, navíc se mi ani ti kluci moc nelíbí. Největší naděje vkládám do L.J.e, z holek je mi nejsympatičtější Jefra.

  Vyloženě se netěším na
  Tonyho – arogantní, příliš sebevědomý, obrovské ego, bude přesvědčený o svojí inteligenci a důležitosti a přitom to bude naopak
  Cliffa – podobný případ jako Tony, ale asi bude o něco snesitelnější
  Brice – tyhle typy obecně nemám ráda, čekám, že během 5 minut první epizody budu chtít prokopnout obrazovku, navíc se do kmene Beauty hodí stejně jako Colton s Chetem do Brawns
  Morgan – co můžu soudit z viděného, tak je extrémně hloupá… ale třeba se od ní aspoň dočkáme hlášek typu „Cookies“ a pobaví

 6. risker

  dobrý promo jeff mluví k věci a players vypadaj zajímavě.. celkem jsem na tuhle série zvědavej

 7. asi takhle..

  Přijde mi to jako konečně dobrej cast 🙂 jako pár lidí mi dost slušně nesedlo, ale tak na 6 lidi jsem celkem dost zvědavej, což se mi dlouho nestalo

Trackbacks / Pings

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.