Co dnes dělají vítězové 8.-14. série Survivoru?

TODAY_LOGO

Druhý díl článků o vítězích Survivora v současnosti…obsahuje spoilery vítězů od All Stars po Fiji, takže pokud jste tyto starší série neviděli, čtěte na vlastní nebezpečí! Stejně jako minule je tu spoiler k TAR, tentokrát k 7.sérii!

Minulý díl – http://reality-show.eu/co-ted-delaji-vitezove-1-7-serie-survivoru/

______________________________________________________________________________

Amber

Vítězka první hvězdné série, All Stars z roku 2004, Amber Mariano (rozená Brkich) se kromě Survivora zůčastnila se svým manželem. Bostonem Robem i 7. řady Amazing Race, kde vyhráli 2.,4.,7. a 10. etapu. V poslední etapě ale neměli štěstí a skončili na celkovém druhém místě.  Amber už porodila 3 dcery – Lucia Rose (červen 2009), Carina Rose (prosinec 2010), a Isabetta Rose (květen 2012). Na začátku tohoto roku Rob oznámil, že Amber čeká další dítě. Dočká se BR kluka?

Mike GuastellaChris Daugherty, vítěz Vanuatu mluví o životě po Survivorovi. „Každý říkal, jak se mi změní život, ale já jsem žádnou změnu nezpozoroval. Je to stejné jak před tím. Mám stejné přátele, žiji ve stejném městě a jsem fakt šťastný za to, že jsem tam, kde jsem.

Daugherty žije ve městě South Vienna v Ohiu a pracuje jako projektový inspektor pro odbor dopravy. Mezi jeho záliby patří závody Nascar, jízda jeho jeepem a hraní basketbalu. Sám sebe popisuje jako spontálního, vtipného a kreativního.

V roce 2005 si vzal svou snoubenku Lorie Groves (kterou si můžete pamatovat z návštěvy přibuzných) na závodním okruhu Dayton. Zajímavostí je, že Lorie údajně sní o tom, že si zahraje ve hře. kterou její manžel vyhrál. Že by BvW 2?

survivor-tom-shirtless

Pravděpodobně jeden z nejlepších vítězů v historii, Tom Westman, výherce milionu dolarů z Palau po úspěchu v Survivorovi odešel od Newyorského hasičského sboru a stal se motivačním řečníkem.

Podle svých slov je společenský, praktický a soutěživý. Nejvíce hrdý je prý na to, jak pomáhal s hasičským sborem při útoku na dvojčata 11. září 2001. Tom je hrdinou své dcery, Meghan, která přišla o sluch během zápalu mozkových blan, když jí bylo rok a půl.  Ve dvou letech dostala kochleární implantát a teď se jí daří lépe a studuje na základní škole.

Mezi Tomovi záliby patří plavba na lodi, potápění, golf, lyžování a vaření. Volný čas tráví nejraději s rodinou a přáteli.

MV5BMTkyOTA5NzIzMV5BMl5BanBnXkFtZTYwNzc2NzU1._V1_SY400_SX274_

Guatemalská vítězka Danni Boatwright Wiegmann (nechala si svoje příjmení a přijala i to manžela Caseyho) se dlouho živila jako mezinárodní modelka Cestovala do Itálie, Anglie, Německa, Francie, Mexika, Jihoafrické republiky, Austrálie a Tuniska.

Danniinou vášní vždycky byly a nejspíš i budou sporty. Už na střední hrála basketbal, volejbal, běhávala přespolní běhy. Na škole stále drží rekordní čas v běhu na dvě míle. Později zaběhla celou trasu Nashvillského maratonu. Danni nezajímají jen ty americké nejpopulárnější sporty a soutěže jako třeba NFL, baseballová liga, NBA ale často navštěvuje i univerzitní zápasy. Ráda má i rodeo. Nyní moderuje v rádiu sportovní show Weekend Wrap a týdenní talk show na 610 Sports.

Jak už jsem psal výše, je vdaná za Caseyho Wiegmanna, bývalého centra v NFL. Mají spolu dva syny – Bo se narodil v roce 2007, Stone o 3 roky později. Když se podíváme, jaký mají rodiče vztah ke sportu, tak je dost možné, že sami budou docela úspěšní sportovci.

images

Aras Baskauskas, vítěz 12. série Exile Island a účastník Blood vs. Water v roce 2011 založil firmu Tundra Gear, která se specializuje na výrobu zimního oblečení, hlavně čepic a klobouků.

V ten samý rok nahrál své první album, The Tree and the River, pod uměleckým jménem Odd Us. Mezi jeho záliby patří meditace, golf a surfování. Minulý rok se zasnoubil se svou přítelkyní, designérkou Christy Petersen. Začátkem Aras oznámil, že Christy čeká dítě, které by se mělo narodit začátkem června. Jinak ještě bych chtěl dodat, že v anketě Roba Cesternina Mr Survivor se umístil na čtvrtém místě, za Malcolmem, Haydenem a Tysonem.

YouTube Preview Image

tomatina miniPo vítězství v Cookových ostrovech Yul Kwon v současnosti moderuje pořad America Revealed na stanici PBS. V něm představuje Ameriku z různých stránek. Kromě toho pracoval jako právník pro různé firmy a působil v obchodním oddělení Googlu. 

V roce 2009 si vzal taiwanskou Američanku Sophii Tan, se kterou ho seznámil soukmenovec Brad Virata. Svatbu živě přenášela stanice TV Guide Channel. O rok později se jim narodila dcera Genevie. Mezi Yulovi koníčky patří politika, box, ultimátní zápasy a dobrovolnická pomoc dětem. Popisuje se jako idealistu, citlivého a ambiciózního. V roce 2006 vyhrál anketu časopisu People o nejvíce sexy žijícího muže.

YouTube Preview Image

Earl_ColeA nakonec posledním, koho si v tomto díle představíme je vítěz Fiji Earl Cole, o kterém se říká, že byl první, předvedl „čistou hru“. Není to pravda. Ve 3. epizodě pro něj hlasovala Rita…

Earl si občas přivydělává skladatelstvím, je hudebně velice nadaný, umí hrát na několik hudebních nástrojů (klavír, saxofon, kytara, flétna, bicí,…) ale hlavně se věnuje svému největšímu koníčku a to cestování. Navštívil více jak 40 zemí světa včetně České republiky. Kromě toho se často účastní různých talk show, a jiných pořadů, ve kterých se setkal s hvězdami Surivoru, BB, TAR a dalších. Mezi jeho další koníčky patří hraní šachů, basketbal, dívání se na filmy a kulečník. Za zmínku stojí i to, že má vlastní charitativní organizaci Earl Cole Fund. Minulý rok založil firmu Smush Mobile, specializující se na mobilní marketingové služby pro obchodníky.

Adesso

Adesso

A fan of - Richard Hatch, Lex van den Berghe, Tom Westman, Danielle DiLorenzo, Yul Kwon, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Amanda Kimmel, Coach Wade, Chelsea Meissner, Kim Spradlin, Malcolm Freberg, Tony Vlachos (S) Hobbies: gym, girls, parties, travelling, movies, football

36 komentářů

 1. Itavrap

  Kdy bude další?:(

 2. Adesso Adesso

  Jinak k Tomovi ještě…četl jsem nějakou diskuzi, že se má rozvádět. ale žádné články jsem o tom nenašel. Tak to berte s rezervou.

 3. Alisch Alisch

  Hezký článek. S tím nejlepším výhercem v historii bych ale brzdila. Tomovi hrálo do kapsy hodně věcí. Sedět ve finále se spratkem Katie ani jinak dopadnout nemohlo. Mnohem radši bych viděla tenkrát vyhrát Iana.

  • cypher

   Už jsem to psal kolikrát na fóru a tady to zopakuji – to, že Tomovi „hrálo do kapsy hodně věcí“ se dá říct v podstatě o každým vítězovi:) Těch „kdyby“ se dá v každý řadě najít spousty, takže spíš je to osobních preferencích toho či onoho diváka…

  • rhee

   Pokud vím, tak vítěz 23. série je ještě větší spratek, přesto daná osoba vyhrála.
   A když už přistoupím na to, co píšeš, tak Ianovi teda nehrálo do kapsy hodně věcí?
   Tom nejlepší vítěz podle mě není, patří ale ke špičce.

   • Adesso Adesso

    S tím vítězem 23. série souhlasím, rozhodně nejhorší vítěz s obrovským náskokem…o něm/ní se mi bude psát strašně blbě…

   • Alisch Alisch

    Tak o tom já vůbec nerozporuju, spratků už tam bylo habaděj. Jenom nechápu proč se zrovna o Tomovi mluví jako o tom nejlepším. Toho Iana jsem zmínila spíš proto, že nemám ráda, když je kolem někoho vyloženě kult uctívání. A co se týče velice pozitivních okolností Tom prostě měl docela jednoduchou cestu k vítězství, přičemž už jsme měli spoustu vítězů, kteří si to vyloženě vydřeli i přes cestu dost trnitou.

    • Adesso Adesso

     Úplně za nejlepšího ho nepovažuji, ale patří k té skupině nej (on, Heidik, Hatch, Yul, Parvati, Todd, Kim) můj názor..

     • Tereeeza Tereeeza

      Heidik? To jako vážně?

      • Adesso Adesso

       I když ho jako člověka moc nemusím, tak to je Pan Hráč..jak po fyzické, tak hlavně po stategické stránce dominoval…a nepotřeboval k tomu žádný HII.

      • rhee

       Vážně. Heidik je podle mě nejzasloužilejší vítěz ze všech. A objektivně jeden z nejlepších hráčů, co kdy v Survivor byli (výborný po všech stránkách, netahal do toho city a řídil se hlavou). Hodnotím ho jako hráče, ne jeho povahu a aféry mimo hru.
       K Adessovu výčtu bych přidala vítěze S25.

      • Brian je výborný hráč, u mňa osobne vyššie ako JFP, či Cesternino alebo Hatch, ak sa bavíme o „zásadných“ hráčoch prvých sérii, ten dokázal čarovať a hrať chladnokrvne počas celej hry, nechápem to „haló“ okolo takého Russella, ktorý by v sérii ako Thajsko išiel medzi prvými 😀 Brian dokázal ovládať myseľ, ťahať svoj kmeň, celá finálová 4-5. je jeho vizitkou. On riadil tu šou. Najväčšia chyba Probsta že mu nechcel zaplatiť to čo si písal za štart v HvV, keďže navrátilci majú štartovné+fix.(podľa umiestnenia).

    • rhee

     Já to docela i chápu, Tomovi ve hře šlo prakticky všechno – byl skvělý po fyzické, strategické a té sociální stránce. Navíc je to sympatický člověk a jeden z mála schopných hrdinů. Ale souhlasím, najdou se lepší vítězové. Ne, že by jich bylo hodně, ale jsou (napočítám na prstech jedné ruky).

 4. XtttX

  Tom veľký hrdina, hasič, ale hneď ako prišiel k peniazom, vykašľal sa na toto „poslanie“. Motivačný rečník…
  Moderátori, speváci, modelky, profesionálne „reality“ stars… „Povolania“ typu „aby sa nepovedalo“.
  Chris má môj rešpekt.

  • Adesso Adesso

   Podle mého jsou dva nejlepší vítězové z této skupiny Tom a Yul.

  • Tereeeza Tereeeza

   Ono je tohle asi těžký hodnotit, být hasičem nebude sranda a i když je to samozřejmě obrovský poslání, na psychiku (samozřejmě mimo jiné) je to poměrně záhul a Tom už taky pár let má, takže bych ten krok zase úplně neodsuzovala.

  • cypher

   To jsou zase názory:D

   To měl Tom toho hasiče dělat do důchodu? Nebo v jakým věku je podle tebe vhodný tuto pozici opustit? Navíc nevidím vůbec nic špatnýho v tom, být motivační řečník nebo jakákoliv jiná z těch profesí, co jsi jmenoval… pokud za tebou lidé prostě jdou a chtějí tě, tak co je na tom špatnýho??:)

   Nebo co by měli všichni ti moderátoři, zpěváci, modelky atd. dělat, aby to bylo podle XtttX správný??:)

 5. Hajefr

  V roce 2006 vyhrál anketu časopisu People o nejvíce sexy žijícího muže.

  WTF? 😀

  • Adesso Adesso

   taková zajímavost 😀 fakt sem to našel v několikati zdrojích 😀

   • XtttX

    Hej, hej, Jeff to spomínal aj na Reunione CI. Tiež ma to prekvapilo,..

    Čo ma ale prekvapuje ešte viac je toto: „Jinak ještě bych chtěl dodat, že v anketě Roba Cesternina Mr Survivor se umístil na čtvrtém místě, za Malcolmem, Haydenem a Tysonem.“
    Vysvetlí mi niekto ako sa Tyson mohol prebojovať do F3? Ten človek má totálne asexuálny vzhľad a vyzerá strašne „choro“(a teraz nemyslím iba vychudnutú postavu, ale aj tvár). To už aj ten Cochran mi príde omnoho viac atraktívnejší.
    Viem, mierny OT, ale keď už sa to spomínalo v článku…

    • Hajefr

     Tyson hlavně už do Tocantins přišel s jakousi aurou sexsymbolu, což mi přišlo minimálně hodně úsměvný.

    • rhee

     Já přihodím babský pohled :D. Tyson je mi připadá vyloženě asexuální, Malcolm taky vůbec není můj typ, ale dokážu pochopit, co na něm ostatní vidí. Ale ten Tyson… ten mě někdy fakt až děsí. Pořád víc vypadá jak ženská (v Tocantins to ještě šlo) a to navíc jako ne zrovna moc zdravě vypadající žena. Jako jo, má nějaké to charisma, co to zachraňuje, ale když hodnotím čistě podle vzhledu, tak…
     Aras a Hayden fajn.

     Jo a díky za tyhle články, jsou zajímavé.

    • Moly

     Tak abych ti také odpověděla, tak například mě se Tyson líbí. Ne, že bych se nad ním uslintala, ale řekla bych, že je to můj „typ“, líbil se mi jak v Tocantins, tak v HvV a právě především v BvW (obzvláště s těmi copánky ^^). Ale vážně, kdybych měla říct, koho považuju za atraktivního chlapa, tak to právě budou ti vtipní kluci odvedle – Greg z Bornea, Brandon z Guatemaly, třeba i ten Tyson (a pak tedy Malcolm, ačkoliv ten do kategorie „kluk odvedle“ tolik nezapadá, popř. Grant z RI).

 6. asi takhle..

  Trošku mi nesedí ten název.. jako hezké povídání o vítězích, ale nějak se nemůžu dočíst co DNESKA dělají, furt jen co dělali po soutěži a koníčky.. nic moc ze současnosti tj 2014

 7. MITKO

  zaujímavé

Trackbacks / Pings

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.