Druhý Live After Show pre BvW v kocke

sas2703_021

(Spoiler vypadnutého, ktorý je aj hosť, diel na stiahnutie na fóre)

Druhý tohto sezónny diel nás zavedie do rôznych debát ohľadne fungujúcich vzťahov, hosťom u Parvati nebol len jeden, ale hneď dvaja hráči.

Prvého sme si mohli pozrieť v štúdiu Coltona, nášho obľúbeného rasistu a chlapca z „golfového klubu“. Na úvod mi nedá nenapísať, že minulý diel som si užil oveľa viac, a to nie som vôbec fanúšik Ruperta. Ide hlavne o to, že Parvati s Rupertom hrala v HvV a vedeli sa baviť aj formou príkladov a spoločných zážitkov. V tejto debate boli vlastne „cudzí“ ľudia, ktorí sa herne nepoznajú, i keď Parvati je pre Coltona veľkým vzorom, z jeho hry to veľmi nikdy nebolo cítiť.

sas2703_108

Colton vysvetľoval všetko štýlom „som-len-sladký-gay-z-juhu“, čo mne ako vcelku tolerantnému človeku až tak nevadilo, aj keď mal v prejave viac afektu a ženského vystupovania ako Parvati flirtu. Prvotne sa Colton vyjadril, k tomu, čo som už aj ja v diskusii na fóre písal, keď ho nazvali, že je dvojnásobným quiterom, čo nieje samozrejme pravda, vo One World bol evakuovaný kvôli apendixu (snáď už Kat vie, kde to je…). Parvati sa do neho trocha pustila z hľadiska jeho „stratégie chaosu“, a vcelku dobre vypichla fakt, že bol Colton v kmeni svojim spôsobom vydedenec a mimo diania, keďže ako vieme aliancia okolo Tysona / Arasa sa tvorila bez jeho účasti. Colton svoj quit preto (troška z môjho pohľadu) alibisticky obkecal, že nechcel, aby sa stalo, to čo sa stalo Tysonovi, aby si musel Caleb, v prípade jeho vylúčenia voliť či ho zastúpi. Colton sa vyjadril v tom duchu, že Caleb je „správny chlapák“ a nedal by mu šancu na rozhodnutie, ale poslal by som ho svojho kmeňa. Načo Parvati, ktorá je bez priateľa znova ocenila možné gentlemanské gesto (ako aj v prípade Ruperta) štýlom “ chcem-takého-(gay)-chlapa „. Padla aj otázka, či to posilnilo ich vzťah, načo Colton víťazoslávne ukázal, že stále ma snubný prsteň (kto nosí nohavice u nich asi vieme). Parvati sa vyjadrila, že pri točení Preview sa všetkým zdalo, že ide o ozaj sladký párik. Tiež bolo spomenuté, že za účasťou Coltona stála celá jeho rodina a vážil si ich podporu, ale že vedeli už do čoho idú a tiež sa vyjadril k „haterom“, štýlom, že kto nenávidí, tak nenávidieť stále bude, načo sa družne pripojila aj Parvati, že to pozná z vlastnej skúsenosti.

Keď už Colton spomínal, žeby sa Caleb s ním určite vymenil, narážal hlavne, na fakt, prečo to nechcel dopustiť, keď videl Ruperta, ako silný chlap končí na RI hneď pri prvej súťaži, spomenul, že súboje na RI vyhrávajú skôr typy ako Ozzy, Candice, a nie silný muži a tiež spomenul veľmi dobrú štatistiku, každý hráč čo sa vrátil do hry z RI skončil nakoniec v porote, takže nechcel dopustiť, aby jeho prípadným vylúčením a výmenou s Calebom prišiel jeho priateľ o dobrú pozíciu v aliancii. Čo mu veľmi kvitujem, samozrejme nevidíme počas hry všetko, a tiež netuším do akej miery, to hovoril, len z pohľadu toho čo videl v TV, ale keď o hre uvažoval takto, logicky mi jeho quit príde ako rozumná vec, i keď pre Jeffa Probsta to je ďalší klinec do rakvy zlých rozhodnutí. 

sas2703_445

Colton spomenul aj Tinu, a to v spojitosti s tým, že keď sa s ňou bavil o stratégii o pár minút bežala za Arasom. Nechcem byť krutý ale ďalšiu Lisu či Dawn už fakt nedám, tieto staršie, milo pôsobiace ženy sú najväčšie p… aké kedy v šou boli a k…. sériu po sérii.

Vtipné bolo, keď padla narážka, či by chcel hrať znova, odpoveďou bolo, že by ani nereagoval. Bavil ma aj fakt, ako sa s ním Parvati lúčila, že čaká ďalší hosť a on poznamenal, že spraví quit aj tu. Čo ma totálne rozsekalo, ako mu vlastne, v porovnaní s Rupertom, bolo jedno ako je vnímaný, a nejak neriešil ani svoju účasť, svoju rolu v sérii a konečné umiestnenie.

sas2703_422

Ďalším hosťom, bola už regulárne vylúčená a posledná z duelu v RI aréne Rachel, Tysonová priateľa. Čakal som, akým štýlom sa bude uberať diskusia už dvoch „skutočných“ žien. Debata bola z môjho pohľadu veľmi nudná, niečo ako keď pre sex s babou sedíte pri niečom ako „Sex v meste“ alebo pri „Zúfalých manželkách“, proste emócie a zase len emócie, hlavne sa všetko točilo okolo Tysona.

Rachel spomenula, že videla prvý krát svojho priateľa plakať, načo Parvati hneď zareagovala tým, že má po ruke servítky, lebo aj ju ako ženu to chytilo. Spomenula, že to bol pre nich spoločný zážitok, ale, že aj v bežnom živote sú „akčný pár“. Podobne ako Rupert v minulom diely, aj ona spomenula, že preberala so svojím partnerom stratégiu. Keďže on už hral dvakrát. Počas debaty padlo aj to, že s Tysonom tvoria pár už 5 rokov. K samotnej hre a rozhodnutiu, že ostane na RI ona, sa vyjadrila štýlom, že „nič neľutujem“, proste také klasické veci, ktoré vraví každý hráč, aby si zachoval tvár.

sas2703_320

Obe chválili Vytasa, z čoho mi jasne aj po minulom diely vyšlo, že aj samotná Parvati si všíma jeho kvality a herne mu najskôr aj dosť fandí. Rachel sa na jeho adresu vyjadrila, že bol „sneaky“, čo by sa dalo preložiť ako prefíkaný, záludný, rafinovaný. Osobne tiež takto po tých troch dieloch vidím jeho hru. Rozhodne je to hráč, ktorý je v úzadí a našepkáva. 

Hneď nato som sa prvý krát bavil počas tohto LAS, keď začala Rachel rozprávať o Bradovi, povedala, že je to veľmi milý chlap, ale nechcela by s ním žiť. Potom to vysvetlila tým, že počas pobytu na pláži, Brad rád rozprával o sebe, o futbale a že je to ten typ chlapa, ktorý nezastaví ústa.

Parvati mala trefnú narážku, že v kmeni bolo hlavne veľa alfa samcov, veď Hayden ako silný hráč z Big Brothera, do tejto kategórie zapadá a je tam žalostne málo žien, či je vôbec možné, aby niečo Ciera a Katie ešte vymysleli.

Ako sa tak točila debata o tom, že bola vylúčená, ako návnada na výmenu s Tysonom, či je možné, že Monica bude rovnako obetovaná zo strany Tysona, aby oplatil Bradovi „láskavosť“. Osobne si myslím, že je to dosť reálny scenár, bolo by to veľmi pekné z hľadiska hry, ukázať či Brad je schopný rovnakej obete, akú požadoval po iných. 

Najviac ma ale rozsekala troška iná verzia ukážky Candice a jej príchodu do arény, po vylúčení Johna a slovný útok na Brada. Baby sa zhodli, že ten to tam schytáva najviac, ak berieme aj druhý-tretí diel, kde sa do neho pustila Marissa, potom Rachel a aj Tyson.

sas2703_415

Moje zhodnotenie tohto LAS je asi len také, že ma veľmi nebavilo, úplné iný náboj dodáva relácii, ak je tam niekto kto s Parvati hral v nejakej sérii, dá sa viac opierať o spoločné zážitky, tým pádom má človek aj nejaké perličky z minulých sérii + skvelo na príklade vysvetlené pohľady na situácie.

Milan (c) 2013

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

1 komentář

  1. Rendy Rendy

    Vysvětlení quitu je celkem zajímavé 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.