Druhý rozhovor s Kelly Shinn

976560_109966405880428_368929763_oPred časom Earl priniesol rozhovor s Kelly a po jeho prečítaní mi to nedalo, aby som jej nepoložil aj nejaké dodatočné otázky. S Kelly už nejakú dobu komunikujem a je to veľmi úprimné, milé dievča s krásnou osobnosťou, škoda, že nám ju produkcia vykreslila v takom svetle a s takým malým priestorom na obraze, že reakcie na ňu a celkovo pohľad na jej osobu je pre väčšinu dosť skreslený. Kelly dostala link na jej tému, kde ju rozoberáme na fóre, a aj túžila po fotkách z jej série, ktoré som jej tiež poskytol, takže nás už odoberajú aj v ďalekej Amerike.

Tento rozhovor je kratší, no z hľadiska jednej odpovede ozaj exkluzívny, som zvedavý, či po prečítaní, budete vedieť, o ktorej časti píšem.

Ak Kelly fandíte pre jej úprimnosť, alebo len slintáte nad jej postavu, ktorá je podľa mňa v TOP 3 toho naj za celú históriu šou, určite sledujte jej fan page na Facebooku, prípadne navštívte jej profil a odoberajte jej statusy a fotky.

1073353_130008833876185_1409402121_oOhľadne S21 musím dodať, že ide o partiu ľudí, ktorá sa dosť stretáva a pokojne by som ich prirovnal k partii z One World. Nie vždy sa stáva, že si ľudia sadnú aj ľudsky, aby udržiavali kontakty aj po takom čase a tak pravidelne.

O preklad odpovedí do češtiny sa postaral miky253, ktorému ďakujem za rýchlosť, lebo odpovede som dostal včera okolo 22:00 a pred asi hodinkou som dostal preklad na fórum.

 

    ROZHOVOR:

Můžeš nám prozradit, jak probíhá příprava na show? Castingy, fotografování a interview?

Nejsem si úplně jistá, jestli tvé první otázce rozumím správně. Co přesně myslíš tím, jak vypadá příprava?

Hodně lidí si myslí, že produkce ovlivňuje hráče. Je to pravda?

Myslím, že některé kroky produkce hráče ovlivňují. Například když jdete sami do džnugle a jsou tam s vámi skoro všichni kameramani, tak se dá očekávat, že jste blízko místa, kde je schovaná skrytá imunita. Stejně tak zasedací pořádek na kmenové radě si určuje CBS a napovídá vám, jak jste na tom ve své alianci.

Kolikrát ses hlásila do Surivora?

Do Surivovra jsem se hlásila jen jednou – poté, co jsem potkala vedoucího castingu a ten mi navrhl, abych poslala video.

update:

Je pravda, že Mark Burnett vás objevil v obchoďáku? nebo je to mýtus?

Sice už jsem hodně dlouho o tom, jak jsem se do show dostala neříkala – je pravda, že vedoucí castingu si mně všiml v obchoďáku na Havaji. Ale nebylo to jen o Burnettovi – pořád jsem musela podat přihlášku, přiložit své video a projít si celý ten proces, který museli absolvovat všichni ostatní.

1396884_150524761824592_2096104909_oMáš nějakou oblíbenou sérii a oblíbeného vítěze?

Moji nejoblíbenější sérií je Nicaragua a nejoblíbenějším vítězem je Fabio.

Chtěla by ses zúčastnit Big Brothera nebo The Amazing Race?

Hodně ráda bych se zúčastnila Big Brothera, ale jště více nadšená bych byla z účasti v TAR. To by byl můj splněný sen.

Sleduješ novou sérii Survivora a Amazing Race? A pokud ano, máš nějaké oblíbence?

Aktuální sérii Survivora sleduji a mou favoritkou je Alexis, společně se Spencerem a LJ.

1544359_171451663065235_1631162032_nNa margo tej odpovedi ohľadne videa, som sa jej spýtal, či je pravda, že ju objavili v obchodom centre, odvtedy nebola online na FB, no ak to potvrdí, môžme s veľkou istotou veriť rôznym infoškám zo zákulisia, ktoré sa objavujú aj na našom fóre.

Chcem sa aj takto Kelly poďakovať za odpovede, lebo viem z vlastnej skúsenosti s ňou, že nemá veľa voľného času a často (doslova) lieta medzi Arizonou a Havajom, či po rôznych závodoch s koňmi.

Najbližšie chystám článok pri 10. ročnom výročí zoznámenia Roba & Amber, s mojim subjektívnym pohľadom na ich účasti v rôznych RS, či nejaké pikošky a informácie z ich súkromia. Mal by som to dať dokopy ešte tento mesiac (možno tento víkend).

Milan & miky253 (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

6 Comments

 1. máte tam update

 2. Tom

  Nechci bejt zlej nebo tak ale nemyslim si ze by byla uzasna hracka a i presto ze je hezka tak dobrovolne v soutezi skoncila coz nemuze vynahradit „uzasna osobnost“

  • Herne toho ani nemohla veľa ukázať, lebo ju ani produkcia moc neukázala, si pozri koľko mala záberov v S21, je totálne odpísanie hráča, je jedno ako hráč skončil, áno je to hanba, ale radšej budem fandiť podobným hráčom, ako ľuďom typu Ozzy, či dokonca Amanda (pre mňa sklamanie čo sa týka prístupu), nebyť hráčov ako Kelly, RC, Allie ani človek nič nevie o pozadí hry. Keď si napr. prejdeš rozhovory ktoré sa tu dávali možno 10-20% písalo otvorene (Jeff V z S2 taký typický príklad), zvyšok len naučené frázy, jednoslovné odpovede alebo len také aby neurazili, niektorí neodpíšu vôbec, spýtaj sa Earla ako ho odpálkovala Rupertova žena, či mňa taký Special Agent, s tým, že na otázky je PR CBS. Hráči ktorí skončili medzi prvými alebo tesne po zlúčení sú najviac srdeční hráči, a ono to v drvivej väčšine aj vidno na kamere, ak vôbec majú ten strih, Kelly réžia strihla pár krát v momente keď kecla nejakú blbosť (podobne sa zachovala CBS pri Allie s tou showmance alebo Angie a aféra sušienky), je to také ako keď Jeff povie, že Rupert nemá nato aby vyhral… niektorých hráčov berú čisto ako herný „odpad“ aby šou bavila a réžia si mohla z ich účasti robiť prdel, preto divím takej Francesce, že sa toho zúčastnila 2x. Pozri si odpovede takej RC, tá už dala najavo, že hra už najskôr nieje nič pre ňu, alebo taký Pete bol znechutený. V každej sérii máš možno tak 2-3 hráčov čo vedia hrať, zvyšok je len krovie, na vysielanie počas 3 mesiacov, niektorí sú voľné hlasy, iné zosmiešnia, ďalšie šikanujú, veď je to šoubiznis. Neviem sa vžiť do človeka, na ktorého týždeň-dva v kuse prší, má premočené všetko oblečenie, koža je rozmoknutá, psychicky na dne a žalúdok trpí, vedia do akej šou sa upísali, ale je rozdiel prevajčakovať niekde sériu v Gabone, keď tam neprší a iné je byť v lokalite počas obdobia dažďov.

 3. XtttX

  „Stejně tak zasedací pořádek na kmenové radě si určuje CBS“

  A to som si myslel že ma už nič neprekvapí… 😀

 4. Tereeeza

  Díky za rozhovor a na speciál Roba a Amber se moc těším.:))

 5. Jorns

  Miluju tě!!!! 😀

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.