Katastrofa pro CBS na Emmy

Včera, 22. září 201stažený soubor (1)3, se konal již 65. ročník udělování cen Emmy. Nejvíce se dařilo stanici HBO se 37 nominacemi a pořadu Studiu 30 RockNBC, který jich obdržel 9. Nás, jakožto fanoušky převážně reality show ze CBS, ale nejvíce zajímá, jak dopadly naše oblíbené show. Naše oblíbená stanice však víceméně vyhořela.

Z komediálních seriálů byla nominovaná Teorie velkého třesku, kterou však ze zhnusenosti českým dabingem nazývám zkráceně TBBT. Zároveň z tohoto seriálu byla nominována i Mayim Bialik za roli Amy Farah-Fowler jakožto herečka ve vedlejší roli. Naštěstí CBS zachránil Jim Parsons alias Dr. Sheldon Lee Cooper, který byl nominován v posledních 5 letech a 3x z toho vyhrál.

V dramatických seriálech byla jakožto vedlejší herečka nominována Christine Baranski za roli Diane Lockhart v seriále Dobrá manželka/Good Wife, která byla nominovaná už počtvrté v řadě, avšak po třech druhých místech se místo vavřínů propadla na místo třetí.

A teď už k tomu hlavnímu, co zajímá asi všechny čtenáře zde, to, jak dopadly naše oblíbené reality show. V posledních 10 ročnících byl The Amazing Race nominován celkem 10x, tudíž ve všech ročnících a 9x vyhrál. Když už si „závod okolo světa“ brousil zuby na jubilejní 10. vítězství, byl zaskočen pěveckou soutěží The Voice a bude si tak muset ještě rok počkat, aby se znovu pokusil o vítězství.

Co však náš milovaný Survivor? Dámy a pánové, Survivor opět nikde. Cena, která se pro reality show dává až od roku 2003, je už téměř jistě pro Survivor nedosažitelná. Z historického hlediska byl nominován celkem 4x. A to konkrétně mezi lety 2003-2006. Nejen toto naznačuje úpadek této show a kdybychom se podívali čistě jen na toto hodnocení, tak by to znamenalo, že poslední dobrou sérií byla Panama! Musíme však brát v potaz, že se s reality show roztrhl pytel a tak těžko říct, zda by Survivor v nominovaných letech vůbec obstál, kdyby jich bylo stejně. Moderátor show Jeff Probst se však tváří, že je mu to úplně „šumák“. Přesně před rokem se nechal slyšet, jak tvrdí: „K čemu je Emmy, když máme 25 sérií (resp. teď už 27 + natočenou 28.)“ Víš Jeffe, kdyby byl lepší cast, možná by byly i ty Emmy. Takže díky.

 

 

 

Lamik.lamity

Lamik.lamity

95´, Drakobijec, člen týmu Rocket, Rasista vůči trpaslíkům, árijcům a Lethrblakům. Fanoušek motorismu, herpetolog, budoucí kryptozoolog/veterinář/paleontolog, student japonštiny, sportovní šermíř a cyklista, geocacher

3 komentáře

  1. mňa prekvapilo že vyhral Voice, vôbec mi tá šou nepríde tak dobrá ako napr. UK mutácia, tiež S4 (na ktorú sa najskôr vzťahuje obdobie výhry) bola hlavne o zmene coachov, keďže Aguilera a Mr. C si robili albumy / mali turné, mne Shakira a Aras prišli dosť tragický, čo sa týka zvyšku poroty, nejak mi nereže okrem Adama nikto. Čakal som že vyhrá znova TAR, prípadne že prekvapený nejaká nová šou.

    Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
  2. exi exi

    Jeff vyhrával Emmy za moderátora nepřetržite od roku 2008 do 2011, což si myslím, že mu stačilo 🙂

    Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.

Napsat komentář