Katastrofa pro CBS na Emmy

Včera, 22. září 201stažený soubor (1)3, se konal již 65. ročník udělování cen Emmy. Nejvíce se dařilo stanici HBO se 37 nominacemi a pořadu Studiu 30 RockNBC, který jich obdržel 9. Nás, jakožto fanoušky převážně reality show ze CBS, ale nejvíce zajímá, jak dopadly naše oblíbené show. Naše oblíbená stanice však víceméně vyhořela.

Z komediálních seriálů byla nominovaná Teorie velkého třesku, kterou však ze zhnusenosti českým dabingem nazývám zkráceně TBBT. Zároveň z tohoto seriálu byla nominována i Mayim Bialik za roli Amy Farah-Fowler jakožto herečka ve vedlejší roli. Naštěstí CBS zachránil Jim Parsons alias Dr. Sheldon Lee Cooper, který byl nominován v posledních 5 letech a 3x z toho vyhrál.

V dramatických seriálech byla jakožto vedlejší herečka nominována Christine Baranski za roli Diane Lockhart v seriále Dobrá manželka/Good Wife, která byla nominovaná už počtvrté v řadě, avšak po třech druhých místech se místo vavřínů propadla na místo třetí.

A teď už k tomu hlavnímu, co zajímá asi všechny čtenáře zde, to, jak dopadly naše oblíbené reality show. V posledních 10 ročnících byl The Amazing Race nominován celkem 10x, tudíž ve všech ročnících a 9x vyhrál. Když už si „závod okolo světa“ brousil zuby na jubilejní 10. vítězství, byl zaskočen pěveckou soutěží The Voice a bude si tak muset ještě rok počkat, aby se znovu pokusil o vítězství.

Co však náš milovaný Survivor? Dámy a pánové, Survivor opět nikde. Cena, která se pro reality show dává až od roku 2003, je už téměř jistě pro Survivor nedosažitelná. Z historického hlediska byl nominován celkem 4x. A to konkrétně mezi lety 2003-2006. Nejen toto naznačuje úpadek této show a kdybychom se podívali čistě jen na toto hodnocení, tak by to znamenalo, že poslední dobrou sérií byla Panama! Musíme však brát v potaz, že se s reality show roztrhl pytel a tak těžko říct, zda by Survivor v nominovaných letech vůbec obstál, kdyby jich bylo stejně. Moderátor show Jeff Probst se však tváří, že je mu to úplně „šumák“. Přesně před rokem se nechal slyšet, jak tvrdí: „K čemu je Emmy, když máme 25 sérií (resp. teď už 27 + natočenou 28.)“ Víš Jeffe, kdyby byl lepší cast, možná by byly i ty Emmy. Takže díky.

 

 

 

Lamik.lamity

Lamik.lamity

95´, Drakobijec, člen týmu Rocket, Rasista vůči trpaslíkům, árijcům a Lethrblakům. Fanoušek motorismu, herpetolog, budoucí kryptozoolog/veterinář/paleontolog, student japonštiny, sportovní šermíř a cyklista, geocacher

3 Comments

  1. mňa prekvapilo že vyhral Voice, vôbec mi tá šou nepríde tak dobrá ako napr. UK mutácia, tiež S4 (na ktorú sa najskôr vzťahuje obdobie výhry) bola hlavne o zmene coachov, keďže Aguilera a Mr. C si robili albumy / mali turné, mne Shakira a Aras prišli dosť tragický, čo sa týka zvyšku poroty, nejak mi nereže okrem Adama nikto. Čakal som že vyhrá znova TAR, prípadne že prekvapený nejaká nová šou.

  2. exi exi

    Jeff vyhrával Emmy za moderátora nepřetržite od roku 2008 do 2011, což si myslím, že mu stačilo 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.