EXKLUZÍVNE: Alexandra „Allie“ Pohevitz!

536020_10100876724708720_949319019_nPo dlhej dobe, aj nejaká aktivita z mojej strany, všimol som, že rozhovor s Alexandrou tu chýba, a keďže mám s ňou veľmi dobre vzťahy, nedalo mi ju neosloviť, už len z pozície jednej z tých, ktoré „bojkotovali“ a otvárali si ústa na Jeffa Probsta po Reunione S26, kedy bola dosť vykoľajená z toho, že si musela zháňať šaty v deň vysielania Reunionu, lebo jej pôvodné sa produkcii nepáči, aby nakoniec nesedela na pódiu, ale sedela aj s ľudmi mimo poroty v publiku, kvôli problému s menom B. Hantz. Allie si vtedy nedávala servítku pred ústa, čo ju zaradilo na čiernu listinu Jeffa Probsta (po jej boku sedí taký JFP, či Corinne a kopec iných). Veľmi ma prekvapilo, keď som pred časom zistil, že po jej presťahovaní na opačné pobrežie Spojených štátov z NY do LA začala pracovať priamo pre Marka Burnetta, a podieľa sa priamo na výbere hráčov (S28 je jej prvá lastovička). Allie bola dosť vyhýbavá ohľadne odpovedí, ale otázky boli položené v rovnakom duchu ako pre RC v rozhovore, ktorý vyšiel pred pár dňami, mňa osobne zaujímali odpovede, niekoho z „druhej strany“, ale aj niekoho, kto si vedel povedať vždy svoje.

431186_10100861585807200_1477909106_nMusím dodať, že som jej veľký fanúšik a hrozne ju (povahovo) žeriem, je to veľmi milá baba a jej skorý koniec v hre, je nielen dôsledkom jej banálnej chyby s počtami, ale aj výsledkom série, ako takej.

Za preklad ďakujem, ako už je na tomto webe zvykom pri týchto väčších rozhovoroch mikymu253!

 

ROZHOVOR:

Můžeš nám prozradit, jak probíhá příprava na show? Castingy, fotografování a interview?
Momentálně jsem sama členkou castingového týmu, takže do žádných detailů bohužel zabíhat nemůžu. Mám ústa zamčená na zámek.  :mrgreen:
1475818_10101003318513720_286605034_nHodně lidí si myslí, že produkce ovlivňuje hráče. Je to pravda?
Myslím, že to záleží na každém jednotlivci. Nemyslím, že by produkce nějak ovlivňovala něčí chování, ale záleží to pouze na tom, jak si hráč vyloží to, co mu produkce řekne. Někteří lidé jsou vnímavější než ostatní, ale nemyslím si, že dlouhodobě by to mělo nějaký vliv.
Kolikrát ses hlásila do Surivora?
Jen jednou.

Máš nějakou oblíbenou sérii a oblíbeného vítěze?
Vybrat oblíbenou sérii je dost těžké. Lhala bych, kdybych řekla, že je to moje série a myslím, že kdybych měla nějakou sérii jmenovat, řeknu Borneo. Žádná originální odpověď.

902008_10100893132128120_1989043615_o

 

Jak si pamatuješ na hru?
O hře přemýšlím každý den mého života. Zejména při práci na castinzích. Melodii Survivora slyším v každém svém snu a noční můře! Haha! Vždy budete přemýšlet o tom, co jste mohli udělat jinak a že by bylo fajn, kdybyste mohli zahrát imunitu, ale to už nezměníte. Samotná účast v Survivorovi má obrovský podíl na tom, kým dnes jsem a za nic na světě bych to neměnila.

 

Chtěla by ses zúčastnit Big Brothera nebo The Amazing Race?
Dala bych cokoliv za to, abych mohla být v Big Brotherovi! Jsem obrovský fanoušek téhle show už od prvního dne vysílání. Sleduji dokonce i živý přenos na internetu.

377611_10100881705357460_650737203_nSleduješ novou sérii Survivora a Amazing Race? A pokud ano, máš nějaké oblíbence?
Jistě, že sleduji! Co se Survivora týče, jsem fanoušek mnoha soutěžících, takže je těžké někoho vybrat. Ale momentálně bych jakonejvětší oblíbence jmenovala asi trio Spencer, Jeremiah a Sarah. V Amazing Race, jsem vždy fandila dvojici Flight Time & Big Easy.

 

Co si myslíš o podpoře fanoušků z celého světa?
Podpora fanoušků z celého světa je mnohem víc než všechno, o čem jsem kdy snila, když jsem se do Survivora hlásila. Nic se nemůže vyrovnat lásce, kterou dostáváme od fanoušků Survivora. Jsou vážně nejlepší!

1172401_10100947732852830_260716098_oPřijala bys nabídku na návrat?
Momentálně pracuji v castingovém týmu, takže nevím, jestli bude možné, abych v nejbližší době hrála. Ale někdo mě třeba vyhecuje a já poletím hned prvním letadlem znovu bojovat. Nikdy neříkej nikdy. 😉

Byla jsi někdy v České republice nebo na Slovensku?
Ne, ale oba státy jsou na mém seznamu míst, co chci navštívit.

Chtěla bys něco vzkázat fanouškům v České republice a na Slovensku?
Děkuji vám za vaši neustávající lásku a podporu! Sice vám nemůžeme každému poděkovat osobně, ale jsem si jistá, že víte, jak moc si vážíme toho, že s vámi naše zážitky ze Surivora můžeme sdílet.

1922227_10101029383399480_1762763035_n

 

Chcem veľmi pekne poďakovať Alexandre za rozhovor, taká perlička, keď bola nasrdená po Reunione, minulý rok, práve jej meno, bola jedna z vecí, na ktoré si sťažovala, že jej ani nevedeli vypísať poriadne šek a uviedli naň skrátenú podobu „Allie“.

Čo sa týka ďalšieho rozhovoru pracujem na Brenchel, čo by bol docela cenný skalp, uvidíme…

 

Milan & miky253 (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

12 Comments

 1. MBej

  Zase super práce, Milane s mikym!

  Hernajs, nějak mě hecujete, abych „zařídil“ taky nějaký rozhovor. 😀

  Na rozhovor s Brenchel se teda dost těším.

 2. Omg, co dělá v castingovém týmu?

  • nič konkrétne nepísala, ale myslím si, že je členkou skupiny, ktorá selektuje hráčov (prihlášky + pohovory, či už osobné alebo cez telefón), vyberá zaujímavých, ktorých následne postupujú Jeffovi a spol. Aspoň tak som to pochopil aj z toho, čo písala RC, ako prebiehal jej casting.

 3. brninho

  Ve hře ultrasupernudná, ale sympatický je, že ze své pozice, jakou v souvislosti se Survivorem zastává, vůbec něják na bts otázky odpovídala 🙂

  • Ja som ju v sérii žral, a som ostal dosť šokovaný keď vyletela, v podstate, po prvej relatívne nadupanej epizóde išiel celkovo Caramoan do kytek…

   • brninho

    No proti gustu žádnej dišputát, jak se říká, mě za ty dvě epizody nijak nestihla oslovit, šokovanej jejím vyřazením jsem v té době rozhodně nebyl, Shamar posloužil jako pomocnej hlas a vyloučit někoho z dvojice Reynold, Eddie by byl asi luxus..Ale tak to už je historie, za rozhovor má u mě Allie plus…:)

   • rhee

    Mě její odchod vůbec nepřekvapil. Vzhledem k počtům se to dalo očekávat (4 vs 6), Reynolda a Eddieho potřebovali do soutěží a Hope byla silnější. Takže to padlo na ni. Pro mě osobně teda nic neočekávaného a ani nic, co by mě mrzelo.
    Mimo hru je to asi fajn baba (jak vidím, tak je dost komunikativní a i ten její postoj k Probstovi se mi líbí), ale upřímně, takových hráček je v každé sérii o dost víc než prstů na jedné ruce.

    Rozhovor super. Je zajímavé dozvědět se něco od člověka, který se může podělit o zážitky ze soutěže i ze zákulisí.

 4. Mně příjde strašně vtipné jak všichni odpovídají na otázku „Byl(a) jsi někdy v České republice nebo na Slovensku?“ úplně stejně, a stejně tu z nich nikdo nepřijede. 😀

 5. soonrich

  Brenchel?? já viděl všechny díly survivor, ale tohle nevím, kam zařadit 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.