EXKLUZÍVNE: Brett d’Avoine z Beauty and the Geek AU!

brett_194sjo2-194ska5Tento rozhovor ma náramne potešil, pretože som veľkým fanúšikom Bretta. V 5. sérii bol súčasťou najkomplexnejšieho páru, spolu s Emily. Neviem či Beauty and the Geek zmenilo jeho, alebo on zmenil pohľad ľudí na túto šou, ale patrí medzi najobľúbenejších hráčov v histórii.

O preklad do češtiny sa postaral miky253.

 

ROZHOVOR:

Můžeš nám prozradit, jak probíhá příprava na show? Castingy, fotografování a interview?

Brett: Ahoj, netušil jsem, že epizody z Austrálie se dostaly tak daleko. Je hezké vědět, že fanoušci této show jsou po celém světě.
Při show bylo hodně práce, protože to bylo na Fiji a každý den jsme museli vstávat v 5 ráno a připravit se na natáčení. Když jsem byl na konkurzu, bylo se mnou v místnosti dalších 30 lidí a museli jsme o sobě mluvit, dostávali jsme otázky o sobě a museli jsme říct, proč se chceme dostat do show. Nikdy jsem nečekal, že mě vyberou. Vlastně jsem ani nechtěl jít na casting. Fotografování bylo zábavné a bylo to něco, co jsem nikdy nedělal. Pózování a focení krásek a geeků byla vážně sranda a bylo u toho hodně smíchu. Rozhovory byly divné, protože jsem nikdy dřív žádný nedělal a už vůbec jsem nemusel mluvit tak podrobně o sobě. Byl jsem trochu nervózní, ale oni z toho vždycky udělali zábavu.

geek-353-20131129081353400148-300x0Hodně lidí si myslí, že produkce ovlivňuje hráče. Je to pravda?

Brett: Pokud mám mluvit za sebe, tak produkce ovlivňovala jen oblečení, které jsem měl nosit. Všechno ostatní od vousů, přes vlasy až po moji osobnost bylo jen na mně. Bylo super, že po mně chtěli jen to, abych se bavil a byl sám sebou.

Kolikrát jsi se do Beauty and the Geek hlásil?

Brett: Hlásil jsem se pouze v roce 2013 a byl jsem vybrán. Kamarád vlastně poslal mou fotku produkci a oni mě později pozvali na casting. Málem jsem tam ale nešel, protože jsem myslel, že pro tuhle show nebudu dostatečně zajímavý.

 

HP-Greenguide-aw-20131113100330380265-620x349Máš nějakou oblíbenou sérii a oblíbené vítěze? Jak vzpomínáš na hru?

Brett: Show jsem nikdy předtím nesledoval, kromě prvních dvou amerických sérií, takže budu muset říct, že mou nejoblíbenější byla moje série 🙂
Na všechno, co jsem v show prožil, vzpomínám jako na jednu z nejlepších věcí v mém životě. Hodně mě to změnilo a přinutilo mě to vylézt ze své ulity a mít ze sebe lepší pocit.

Zajímala by tě účast v Big Brotherovi nebo …? Sleduješ aktuální sérii amerického Survivora nebo TAR? A pokud ano, máš nějaké favority?

Brett: Nezájem o účast v Big Brotherovi. Možná TAR? Haha.
Poslední dobou televizi skoro nesleduji, takže současné reality show moc neznám. Rád jsem koukal na TAR.

Brett-Emily-Win-Beauty-Geek-Australia-2013Co si myslíš o podpoře z celého světa?

Brett: Fanouškovská podpora byla neuvěřitelná a každý, koho jsem potkal, byl neuvěřitelně přátelský a milý. Jsem strašně rád, že jsem pobavil tolik lidí a že je bavilo sledovat můj osobnostní růst, který jsem v show prožil.

Přijal bys nabídku na návrat?

Brett: Pokud by to šlo, určitě bych se zúčastnil další řady.

Byl jsi někdy v České republice nebo na Slovensku?

Brett: V České republice ani na Slovensku jsem bohužel nikdy nebyl, ale oba státy mám na svém seznamu států, které bych chtěl navštívit.

Chtěl bys něco vzkázat fanouškům v České republice a na Slovensku?

9-2128162-scn291113geek3_t620Brett: Fanouškům v České republice a na Slovensku bych rád poděkoval, za sledování show a podporu. Udivuje mě, že show má takový dosah. Mohu jen doufat, že jsem vás bavil a děkuji za to, že jste sdíleli mou zkušenost. Moc si toho vážím 🙂

Co děláš po konci show?

Brett: Rok poté jsem zpět ve své normální práci, chodím ven s přáteli, účastním se setkání fanoušků komiksů nebo her a užívám si mé nové sebejistější já. Bradku stále nemám, protože teď mám přítelkyni a ta má radši maximálně tak malinké strniště.

Brettovi sa musím poďakovať za vyčerpávajúce odpovede, ktoré ma len utvrdili v tom, že je to dobrý a srdečný človek. Všetko dobré do života! 🙂

Milan & miky253 (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.