EXKLUZIVNĚ: Earl odpovídá!

Dnes trochu vlezu Earlovi do zelí a dalšího z rozhovorů s lidmi, kteří se nějak zasadili o chod tohoto webu, se ujmu já. Earl mi to ale určitě rád opustí, protože dalším respondentem je on a asi by nevypadalo dobře, kdyby dělal rozhovor sám se sebou, ale zároveň by ale byla škoda, kdyby tu rozhovor s člověkem, který stojí za většinou rozhovorů s hráči, za síní slávy, nebo reality awards, chyběl.

10441332_326948867458859_3093794121721460614_n1. Na úvod obvyklá otázka. Jak ses vlastně dostal k reality show?

K reality show som sa dostal ešte ako malé decko, vlastne bolo to keď na Nove vysielali Survivor ale vtedy to bolo pre mňa niečo nepochopiteľné a skôr som to považoval za nejaký seriál keďže súbežne v tom čase bežal na Markíze seriál, kde bola parta ľudí stratená v džungli takže som to nejak nerozlišoval, predsa len mal som asi 6-7 rokov. Neskôr to bolo vďaka Markíze a slovenským reality show až som sa konečne znova napojil na éru Survivor vďaka Prima Cool, kde mi ale strašne vadil dabing takže som poprosil známeho aby mi všetko posťahoval a tak som sa dostal zase k Survivor a tým pádom vlastne aj k TAR a Big Brother.

2. Poslední dobou jsi hodně aktivní na facebooku. Můžeš lidem, kteří s tím nemají zkušenosti, prozradit, jak vlastně vypadá komunikace s účastníky všech možných reality show?

Komunikácia s hráčmi je skvelá vec, samozrejme ak komunikujete s ľuďmi čo o to stoja a majú vždy čas pre fandov. Naozaj som sa pri komunikácií s nimi dozvedel veľa vecí o ich bežnom živote ale aj o tom ako to v hre prebiehalo a ako to s odstupom času vnímajú. Ak si zoberieme klasický príklad Purple Kelly. Tu je vidieť to ako dokáže show vychovať človeka, Kelly s odstupom čau hru začala sledovať a dnes ju považujem za jednu z tých, ktorí hru ovládajú a ak by dostali ďalšiu šancu hrali by inak. Nemôžete jej mať za zlé keď quitla – mala 20 rokov, nikdy to nesledovala. Oslovovanie hráčov je aj určitý druh adrenalínu pretože keď som s tým začínal chcel som na nový web priniesť niečo nové na čo by sa momentálny starý web nezmohol a to niečo priamo od hráčov ale išiel som do toho s tým, že odpíše mi 1-2 a bude koniec a vidíte ako to dopadlo. Zdokonalila sa mi angličtina, spoznal som pár ľudí s ktorými som zostal v priateľstve aj v súkromí a občas si píšeme. Preto by som bol rád ak by to niekto prevzal po mne, pretože ani neviete ako si hráči vážia túto formu komunikácie obzvlášť keď sú z USA a nemôžu sa s vami stretnúť osobne.

3. Co tě fascinuje na reality show? Která je tvou nejoblíbenější a v čem je pro tebe výjimečná?

Ak by si sa ma na to opýtal na začiatku roka tak by som pohotovo odpovedal, že najobľúbenejší je u mňa Big Brother ale posledné dve série sú pre mňa niečo hrozné a poslednú sériu som prestal sledovať takže teraz poviem, že Survivor u mňa vedie. Viem takmer o všetkom čo sa deje v zákulisí a podobne ale už mi ani tak nejde o tú hru a ani o prežívanie na ktoré keď dostanem chuť s pustím jednu z prvých sérií ale ide mi o tých ľudí. To ako ich dokáže hra zmeniť a čo všetko robia pre to aby sa dostali na koniec. Veľmi obdivujem Cirie, žena, ktorá už na prvý pohľad nie je športový typ ale výsledky za jej účasti sú skvelé. Práve taký ľudia ako ona dokazujú, že keď sa chce všetko sa dá.

4. Máš nějaké oblíbence? Můžeš nám prozradit, co tě na nich fascinuje?

Obľúbených hráčov je kopec ale delím ich na ľudí v hre a ľudí v bežnom živote. Veľmi obľúbenou hráčkou u mňa zostáva Steph, ktorá je mi veľmi sympatická v hre, to, že sa ani raz nevzdala a vždy bojovala až dokonca. Pridám k nej Roba, Parvati a Richa – to je trojica hráčov, ktorí ukázali ako sa má Survivor hrať. Viem, že naštvem kopu ľudí ale Russell nie je vôbec hráč vhodný do reality show, áno má stratégiu ale nikdy by hru nevyhral pokiaľ by znova použil svoj arogantný štýl, o to viac mám radšej Natalie, ktorá ho pekne obohrala tým, že mala dobré vzťahy a bola prijateľnejším víťazom.
Potom je tu kategória komunikácia v bežnom živote kde radím Ritu, Kelly, RC, Cobyho, Gillian, Diane a kopec ďalších ľudí s ktorými som napísal veľmi veľa správ a viem, že sú to skvelý ľudia.

5. Je nějaký hráč, kterého jsi měl během show v oblibě, nebo ho naopak nesnášel, a při komunikaci na facebooku jsi na něho úplně změnil názor?

Samozrejme, že sa pár takých hráčov nájde. Osobne som Diane v hre neznášal, bol som rád, že vypadla prvá ale v komunikácií na Fb som zistil, že to je skvelá žena a veľmi veľa toho robí pre charitu a podobne. Opakom Diane je však pár ľudí z posledných sérií kde sú hráči totálny ignoranti a napíšu vám len keď niečo potrebujú – Krista z RI – písal som jej o rozhovor, pozdrav – nič. Potrebovala hlasy pre manžela do ankety boli sme prvý kam písala, dokonca ani na narodeninové blahoželanie neodpísala. Takže to je tak keď vám sláva stúpne do hlavy a v neposlednom rade z osobného života neznášam Fairplaya a Michelle z Gabonu.

6. Pokud by byla například mezinárodní verze Survivora, zúčastnil by ses? A pokud ano, jakou bys měl taktiku?

Zúčastnil by som sa ale bol by som skôr stratég než hrozba do súťaží. Taktiku by som volil veľmi drsnú keďže v poslednej dobe casty stoja za veľký prd takže by nebol problém nájsť 2 ľudí do aliancie + pár ľudí do podaliancie. Stratégiu by som zvolil podobnú tej čo mala Kim v OW a Rob v RI. Byť šéf, ustrážiť to ale v medziach a mať dobré vzťahy inak skončíte ako Russell.

7. Pokud bys mohl na Slovensko pozvat 5 účastníků reality show, kteří by to byli a proč?

Tu to bude ťažké, rozhodne by som pozval viac ako 5 hráčov ale ak by to už muselo byť 5 tak – Kelly – pretože je to skvelá baba a rád by som ju raz spoznal aj osobne, Rita – ďalšia skvelá žena, ktorá fandov miluje a naozaj ju mám rád za všetko čo pre nás urobila, RC – to isté čo Kelly a teraz ak by som mal voliť osobu z Big Brother bola by to JoJo, ktorá je ďalšia skvelá baba a tiež by som ju rád spoznal a Natalie z BB 9, ktorá je veľmi milá a rád s ňou komunikujem a ak by som mal voliť z TAR tak jednoznačne duo Jenn a Shana, ktorým vďačím tiež za veľkú podporu webu. Toto sú zároveň ľudia s ktorými som v kontakte cez osobný Fb.

8. Je něco, co na tomto webu zatím chybí a ty bys to tu rád viděl?

Chýba mi aktivita od fanúšikov, predsa len poväčšine sa jedná o študentov a keďže viem, že ako študent som mal na web čas tak si myslím, že majú aj oni. Rád by som videl novú generáciu ako sa tu o to stará. Mám pocit, že sa všetkého boja alebo sú až moc lenivý na to aby niečo spravili. Práce je tu dosť, preklady stoja, rozhovory stoja a makajú stále tí istý ľudia. Chúďa Alisch pre vás natáča rozhovory cez Skype ale pomôcť s prekladom nikto nechce. Nie je problém nahadzovať všetko anglicky, ja porozumiem…

9. Plánuješ nadále zůstat na webu aktivní, nebo se už chystáš „do důchodu“?

Už som viac krát avizoval, že po Reality Awards 2014 odchádzam z webu takže plánujem sa nejak vytratiť. Neodídem úplne ale výrazne znížim aktivitu a je len na ostatných či sa toho chytia po mne alebo nie a či sa mi neskôr oplatí na web chodiť.

miky253

4 Comments

  1. Masarka14 Masarka14

    Proč končíš?

  2. Earl

    fotka je len orientačne 😀 neskôr ju Rendy schová ako spoiler 😛

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.