EXKLUZÍVNE: Michael Price z Beauty and the Geek AU!

beauty-and-the-geek-420-420x0Prinášam Vám dnes rozhovor s ďalším výborným hráčom z Austrálskej verzie Beauty and the Geek, konkrétne s Michaelom Priceom. Tento rozhovor som obdržal ešte minulý týždeň, ale keďže bola Veľká noc, tak sa vydanie posunulo o niekoľko dní. S Michaelom som si celkom dobre popísal, aj mimo týchto položených otázok a potvrdilo sa mi len to, čo som videl pri sledovaní druhej série – je to veľmi milý a inteligentný človek. Definitívne som si len potvrdil moje sympatie k nemu a to, že som fandil tomu naj! Umiestnenie Michaela a jeho krásky, teda nebude asi prekvapením, pre nikoho!

O preklad tohto dlhého rozhovoru sa postaral, ako vždy, miky253.

ROZHOVOR:

Můžeš nám prozradit, jak probíhá příprava na show? Castingy, fotografování a interview?

Cast je to, co celou show dělá tak jedinečnou. Hodně lidí si myslí, že geekové jsou stejní, ale já došel k závěru, že každý z nich je úplně jiný. Od sběratele havajských košilí Thomase až po experta na dinosauří fosílie George, který má nejhlubší hlas, co jsem kdy slyšel. Krásky byly také vybrané velice dobře a ačkoliv občas se ukázala jejich odlišnost a ne s každým vycházely, všechny byly laskavé a chtěly pomoci svému geekovi. A některé se také chtěly dozvědět něco o sobě.
Fotografování bylo mnohem náročnější než se zdá. Soutěže, které ve vysílání zaberou 5-10 minut, ve skutečnosti trvaly hodinu. Hodně času zabralo čekání na kamery a přípravu kulis (u některých soutěží bylo početné publikum, které se také mohlo zúčastnit). Také jsme dělali rozhovory do prostřihů, které rovněž zabraly spoustu času. Soutěže často byly dlouhé a do televize se dostaly jen ty nejzajímavější části.

michael_jessie_beauty_and_the_geek_2010_400x300Hodně lidí si myslí, že produkce ovlivňuje hráče. Je to pravda?

Někteří lidé se před kamerou stydí, jiní se chtějí předvést a další se bojí, co řeknou, protože to poté uvidí jejich přátelé a rodina. Na začátku show bych souhlasil, že je to pravda, ale později si lidé na kamery zvykli a začali se chovat přirozeně. A geekové se navíc po výpomoci visážistů přestali bát, že vypadají strašně.

Kolikrát jsi se do Beauty and the Geek hlásil?

Do show se mi povedlo dostat hned na první pokus, takže jsem měl vážně štěstí. A ačkoliv jsem přišel na casting do 3. série a měl na sobě paruku a falešné vousy, rychle mě odhalili.

Máš nějakou oblíbenou sérii a oblíbené vítěze?

Tady budu asi trochu zaujatý, ale musím samozřejmě jmenovat mou vlastní, druhou sérii. A asi bych to pořádně schytal od mé krásky Jessie, kdybych neřekl, že ona je má oblíbená vítězka. Ale potkal jsem i spoustu lidí z jiných sérií a vážně mám rád Jeremyho, vítěze první série. je velice přátelský a má rád zábavu.

Jak vzpomínáš na hru?

Na hru vzpomínám jako na velkou šanci dostat se pryč od toho všeho z běžného života zkusit něco nového. Byl to takový rozdíl, že mi to občas připadalo jako sen. Pamatuji si hlavně to, že nám nepovolili televizi, telefony, počítače, nebo jakýkoliv jiný kontakt s vnějším světem, takže jsme byli nuceni poznat ostatní geeky a krásky.

117067-geek

Zajímala by tě účast v Big Brotherovi nebo …? 

Myslím, že Beauty and the Geek je lepší, protože tam děláte více šílených činností, ale i tak si myslím, že by bylo fajn se Big Brothera zúčastnit.

 

Sleduješ aktuální sérii amerického Survivora nebo TAR? A pokud ano, máš nějaké favority?

Ani jedno momentálně nesleduji, ačkoliv australskou verzi TAR mě bavilo sledovat. Kdybych měl jít do další reality show, myslím, že bych si vybral právě TAR, protože rád cestuji.

Co si myslíš o podpoře z celého světa?

Zpočátku jsem byl velmi překvapený, protože jsem nečekal, že australské pořady jsou sledované i v jiných státech a navíc ještě ve státech, kde není úředním jazykem Angličtina. Ale tenhle fakt si dost užívám. Jednou mě zaskočil jeden chlápek v baru, který mě poznal a řekl mi, že mě viděl v televizi, když žil v Anglii. Nikdy jsem nemyslel, že budu slavný po celém světě.

Přijal bys nabídku na návrat?

Okamžitě. Strašně jsem se bavil a šel bych do toho hned znova.

Byl jsi někdy v České republice nebo na Slovensku? Chtěla bys fanouškům v České republice a na Slovensku něco vzkázat?

Když mi bylo 21, byl jsem na tripu po Evropě a byla to druhá nejlepší věc v mém životě (hned po BatG). Měl jsem to štěstí navštívit na dva dny Prahu a je to vážně cool město, které má pár podivností. Vzpomínám si na sochy dětí na věži, což mi připadalo moc extravagantní. V Praze jsem si také užil návštěvu muzeí a pivo. Bohužel jsem zatím neměl možnost navštívit Slovensko, ale jednou se mi to snad povede.

TCH_23-09-2010_PAGE_4_01_0000geek.1_t460Mým fanouškům v těchto státech bych rád poděkoval, že to sledovali a doufám, že je to inspirovalo, aby se nabáli zkoušet nové věci a zjišťvat své limity. Naučil jsem se také, že ačkoliv někdo může působit jako váš úplný protiklad (jako krásky a já), když mu dáte šanci a budete přátelští, nakonec možná zjistíte, že toho máte společného více, než by se mohlo zdát. A pokud někdy budete v Austrálii, nebo já za oceánem a potkáte mě, nemějte strach pozdravit. Miluji setkávání s fanoušky. Obzvlášť teď, když má sláva v Austrálii je pryč.

Co děláš po konci show?

Pracuji jako elektroinženýr pro společnost, která vyrábí plynová zařízení. Může to vypadat, že se moc nezměnilo, ale myslím, že jsem se hodně posunul. Zaprvé už se tak nestydím v přítomnosti žen. Tamika a já jsme se snažili zůstat v kontaktu, ale žili jsme od sebe 1000 km, takže to bylo příliš obtížné. V Austrálii jsem potkal dívku, která byla velkou fanynkou show a byli jsme spolu rok a půl. Teď už spolu sice nejsme, ale už se nebojím žen. Užil jsem si svou slávu, když jsem byl hodně zván do rádií a televize. Stále jsme dobří přátelé s některými geeky a kráskami, včetně těch z jiných sérií. Jednou za rok se snažíme potkat. S mou kráskou Jessie na sebe stále dáváme pozor, abychom se ujistili, že se nikdo z nás nevrátí ke starému způsobu života. Jessie momentálně úspěšně vede taneční školu. Miluji také sledování nových sérií, kdy mě zajímá, co se změnilo a jak budou noví lidé reagovat.

geek3_fct938x577x124_t460Strašne moc sa chcem Michaelovi poďakovať, dal si záležať na odpovediach a taktiež dostane link na tento článok, ako sám žiadal, takže už to bude štvrtý krát zo siedmych rozhovorov, čo nás bude niekto zdieľať na FB u protinožcov.

Milan & miky253 (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.