EXKLUZÍVNE: Ntula MacDonald z Beauty and the Geek AU!

1209185_10153271716800567_35391296_nDnes tu máme pôsobivý rozhovor s úžasnou ženou. Ntula MacDonald ma príjemne šokovala, sám som netušil, čo sa nakoniec o nej dozviem a zistím, po jej kladnej reakcii na otázky. Ntula sa zúčastnila, zatiaľ poslednej, 5. série Beauty and the Geek u protinožcov. Podľa mena, by som aspoň ja osobne netipoval, že je z maminej strany Češka a že má k tejto krajine veľmi kladný vzťah a niekoľkokrát Českú republiku aj navštívila. Už z jej odpovedí je cítiť lásku a vrelý vzťah k rodnej domovine jej mamky.

O preklad rozhovoru do češtiny sa postaral adesso. Vychutnajte si tento úžasný rozhovor, nielen o nej, ale aj o pozadí Beauty and the Geek. Slová podčiarknuté a zvýraznené v rozhovore napísala priamo v češtine!

 

1459075_10153478522570567_659697308_nROZHOVOR:

Ntula: Ahoj, samozřejmě ti ráda odpovím na tvoje otázky.

Má matka je Češka a otec je Australan. V České republice jsem byla hodněkrát navštívit mou rodinu. Musím říct, že tu zemi miluji! Bohužel jsem tam už hodně dlouho nebyla, ale opravdu se chci vrátit a navštívit moji rodinu, hlavně teď, když jsem už dospělá a můžu pít české pivo! Právě v Česku jsem zažila své první bílé Vánoce, bylo to nádherné. Miluji Českou republiku! Neznám sice moc slov, ale když jsem byla malá, Váš jazyk si mě okamžitě získal. Pamatuji si, jak sem se dívávala s babičkou a dědečkem na Večerníček. Strašně moc mi chybí.

Můžeš nám prozradit, jak probíhá příprava na show? Castingy, fotografování a interview?

Ntula: Tak teď něco k Beauty and the Geek… mamka viděla v televizi reklamu na konkurz do této show a řekla mi, že bych se měla zkusit přihlásit… tak jsem to udělala! Konkurz byl přímo ve městě, kde bydlím, v Perthu. Bylo to poprvé, co jsem se tam hlásila a hned mě vzali! Byla jsem fakt převapená! Celý casting jsem byla sama sebou, na konci jsem producentům zahrála scénku z mého oblíbeného filmu Protivný sprostý holky a vypadalo, že jim to bude stačit.

Nikomu jsem neměla říkat, že jdu do show, ale moji kamarádi to věděli, protože umím špatně lhát. Letěla jsem do Sydney a myslela jsem si, že tam začneme natáčet. První jsem potkala další krásky. Byly opravdu milé a doteď jsem všechny dobré kamarádky. V Sydney jsme si užily hodně srandy při focení v šatech a bikinách. Miluji foťák! Později jsme se dozvěděly úžasnou zprávu a to sice to, že poletíme na Fiji. Byla jsem vzrušená. Nikdy jsem na Fiji nebyla těšila jsem na prázdniny zdarma. Celá ta zkušenost byla úžasná a každému můžu jenom doporučit, aby se pokusil aspoň jednou za život prožít něco, jako je tohle.

1522007_10153641217630567_1797288234_nHodně lidí si myslí, že produkce ovlivňuje hráče. Je to pravda? Jak vzpomínáš na hru?

Ntula: Samotná show je strašně nepřirozená. S castem dost manipulují. Občas jsme musely říkat věty, které by jsme jinak nikdy nepoužily. Všechny scény jsou vždy nějak sestříhány. Co se týče geeků, byli prezentováni tak, aby vypadli ještě víc geekovsky než jsou a holky vypadají pitoměji než ve skutečnosti jsou. Ale věděla jsem, že jsem reality show, tak si nestěžuji. Často se mě na to lidí ptají.

Soutěž je koncipována jako „cesta“. Ale nemyslím si, že by se někdo nějak drasticky změnil. Zdá se mi, že jsem tam slibovala, že přečtu hromadu knih a už nebudu soudit lidi podle vzhledu (což se ale nestalo). Po show jsem se dívala na několik dokumentů, což je tomu docela blízko. Všechny holky ve hře byly inteligentní. Žádnou z nich byla fakt nenazvala pitomou. Možná jsme měly pár „blonďatých momentů“ ale stále jsme chytřejší než většina lidí tady (v Austrálii chodí někteří lidí v obchoďáku bez bot, to je teprve debilita!).

Šprti jsou stejní. Někteří z nich možná získali trošku sebevědomí, co se týče holek, ale stále milují videohry a Pán prstenů je pro ně důležitější než předstírat, že jsou chlapi, co se snaží udělat dojem na ženy. Jsem si jistá, že si jednou najdou přítelkyně, co mají stejné zájmy jako oni, což je podle mě roztomilé. Geekové jsou hodní lidé.

1479065_10153474043135567_734088914_nZajímala by tě účast v Big Brotherovi nebo …?

Ntula: Ráda bych šla do Big Brothera, ale myslím si, že to musí být šílené strávit tolik času na tak malém území. Soutěž je v Austrálii velmi populární. Show, které bych se chtěla opravdu zúčastnit je Amazing Race. Fakt je to můj sen. Miluji cestování a dobrodružství a už jsem jedla i šváby, tak jsem si jistá, že dokážu co chci!

Máš nějakou oblíbenou sérii a oblíbené vítěze?

Ntula: Nejraději mám 3. řadu. Bylo to osvěžující, protože tam byl krasavec a nerdka. Moji oblíbení vítězové jsou Brett a Emily z 5. série. Ty peníze si zasloužili a vím, že s nimi naloží moudře.

1551561_10153648636290567_1735174491_n

 

Co děláš po konci show?

Ntula: Přesně za rok budu v Evropě! Plánuji si tu udělat kvalifikaci pro moji práci, ale ještě nevím, ve které zemi přesně budu, to je pro mě stále záhada. A taky chci navštívit moji rodinu. 🙂

Co si myslíš o podpoře z celého světa?

Ntula: Myslím si, že podpora z celého světa je úžasná! Nemůžu uvěřit tomu, v kolika zemích se na mě dívali v televizi. Miluju to!

 

1658484_10153920273270567_1568452843_o

 

Přijala bys nabídku na návrat?

Ntula: Nabídku na návrat bych přijala pouze kdyby mi zaplatili dost peněz 🙂

Chtěla bys něco vzkázat fanouškům v České republice a na Slovensku?

Ntula: Ráda bych Vám řekla AJOY! lol a Děkuji. To jsou všechna základní česká slovíčka co znám. Chtěla bych je říct všem mým fanouškům na druhé straně světa!

Chcem sa ešte raz touto cestou poďakovať Ntule za rozhovor, naposledy som cítil takú lásku v riadkoch a srdečnosť sa podeliť o myšlienky s krajinou v ktorej ma daná osoba predkov u RC pred vyše rokom a pol. Dúfam, že sa Vám rozhovor páčil a možno aj vďaka nemu, ak ste nevideli túto RS Vás to prinúti pouvažovať o zmene.

Milan & adesso (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.