EXKLUZÍVNE: RACHEL REILLY z Big Brother & The Amazing Race

tumblr_n4xyysklgX1rj04xho7_250Milovaná i zatracovaná kráľovná Big Brother, kontroverzná i uznávaná, áno reč je o RACHEL REILLY! Hneď musím poznamenať, že Rachel patrí medzi A +++++ hviezdy, ktoré sa zrodili pod hlavičkou CBS a verte, alebo nie je dosť problém, pri jej vyťaženosti ju takto zamestnať ešte odpoveďami na naše otázky. Pred 2 dňami sa zúčastnila Kanadskej verzie Big Brother, bola hosťom v štúdiu, aby nám ani nie po 24 hodinách od príchodu z Kanady zodpovedala po 2 mesiacoch na otázky. Ide o jednu z najvplyvnejších hviezd, ktoré vyprodukovala CBS a pevné verím, že aj tento rozhovor vzbudí záujem. Tiež musím prihriať polievočku mikymu253 za preklad a upozorniť Vás, že práve prekladaná 12. séria Big Brother, v ktorej účinkuje aj Hayden Moss bola úplne prvou zastávkou Rachel v televíznom priestore a určite by ste si mali pozrieť jej začiatky, prípadne, zatiaľ jej posledné vystúpenie s manželom Brendonom v 24. sérii The Amazing Race, ktorá je All-Stars!

Rozmýšľal som, ako budem Rachel prezentovať, no myslím, že jej mimika stojí zato a tak namiesto klasických obrázkov bude rozhovor poňatí s pohyblivými obrázkami!

Kto chce písať pod článok komentáre, ktoré nebudú mať spoločné nič s jej hrou, ale budú útokom na jej osobu odkazujem len jedno:

tumblr_n4r52tg8ON1qc7cmzo1_500

ROZHOVOR:

Můžeš nám prozradit, jak probíhá příprava na show? Castingy, fotografování a interview?

Proběhne casting a my nikoho neznáme, ani nemáme tušení, co se děje. Všechny ty rozhovory a focení podstupujeme jednotlivě a drží nás od sebe, takže nám vůbec nedají šanci zahlédnout jiné soutěžící.

tumblr_mwdojhZbcK1rj04xho1_250Hodně lidí si myslí, že produkce ovlivňuje hráče. Je to pravda?

NA MOU DUŠI, NE! Produkce říká, že se nás nijak nesnaží ovlivňovat, měnit naš úmysly, nebo něco podbného. :)

Kolikrát ses hlásila do Big Brothera / The Amazing Race?

Do Big Brothera jsem se hlásili jednou. Já podstoupila celý casting v Las Vegas a Brendona objevil vedoucí castingu. :)

tumblr_mhpuk5Twox1qmbp9ko2_250Máš nějakou oblíbenou sérii a oblíbeného vítěze?

Mou nejoblíbenější sérií v Big Bortherovi je číslo 13. :) Kromě mně jsou mými nejoblíbenějšími vítězi Dan nebo Ian a přála bych si, aby vyhrála Janelle. V TAR je mou nejoblíbenější 20. série a myslím, že Dave s Rachel byli dobrými vítězi.

Jak vzpomínáš na hru?

Strávila jsem hodiny tím, že jsem ještě před nástupem do domu studovala hru. A když jsem byla v domě… dělala jsem blbosti s Brendonem.

tumblr_n2lxfhs84p1sdffexo1_400

Chtěla by ses zúčastnit Survivora?

ZÚČASTNIT SE SURVIVORA JE MÝM SNEM! Jsem vážně OBROVSKÝ fanoušek a tu show miluju!

Sleduješ novou sérii Survivora? A pokud ano, máš nějaké oblíbence?

Mým favoritem je samozřejmě Tony. :) Je to skvělá série.

Co si myslíš o podpoře fanoušků z celého světa?

Strašně mi lichotí, že máme fanoušky po celém světě! Je neuvěřitelné, když si uvědomím, kolika lidem zasahujeme do života! S Brendonem jsme fanoušky Big Brothera, takže tohle je pro nás jako sen.

tumblr_inline_mqgyl0oxlW1qz4rgpPřijala bys nabídku na návrat?

Samozřejmě, že bych šla do další série Big Brothera!

Byla jsi někdy v České republice nebo na Slovensku?

Bohužel nebyla. :( Ale chtěla bych!

Chtěla bys fanouškům v České republice a na Slovensku něco vzkázat?

AHOOOOOOJ LIDI, DÍKY ZA PODPORU. JSTE ÚŽASNÍ A MILUJEME VÁS!

851552_457535041023415_1732615258_n

(tento obrázok pridala z ponuky na FB Rachel pod správu, tak som sa ho rozhodol priložiť)

Neskutočne pôsobivý živel, nemyslíte? Rachel v Survivor?! Utópia, alebo možný scenár, Blood vs. Water 2 (vraj) klope na dvere, CHCEM JU TAM!

Milan & miky253 (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

15 komentářů

 1. brninho

  Rachel v Survivor? Dávám jí 7 dní, přestože fyzicky to nula není, ale člověk je to takový jaký je… Pojďme si to shrnout: 2. den- vyplakávání na kameru kvůli tomu, že má hlad a že rýže je přece plno (ale zlovolný alfasamec skupiny XY nařídil, že se musí šetřit), 3. den- otevřená hádka mezi alfasamcem a Rachel, tvoří se klasická situace, kdy většina jde proti ní a všichni jsou strašně nespravedliví, zůstanou jí jen dvě kamarádky, které také celá situace s rýží namíchla a o toho slizouna v popředí by si neotřely ani kolo…IC její kmen bohužel prohrál, jde se na TC…Tam se rozhoduje mezi ní a kamarádkami do deště, které sice stály při IC za nic, ale jejich příbuzní na druhé straně (registrovaná partnerka a obtloustlý bratr) nejsou takovými hrozbami jako Brandon >přijde „Vytasův tah“ a Rachel je první vyloučenou (zatímco bývalí spoluhráči doufají, že Brandon jako poslušný pejsek oslabí svůj kmen a vymění si s Rachel místo na RI). V aréně se příští den odehraje srdceryvná scéna, kdy Brandon je naprosto oddaný myšlence se pro Rachel obětovat, diváci u TV se už drží za hlavu, říkajíc si jakej je ten Brandon ko*ot, ale v tu chvíli Rachel všechny překvapí a zcela jasně Brandonovi řekne, že si místo vybojuje sama a ať zůstane v kmeni (taky typická věc, Rachel mě 80 % air timu štve, ale někdy má fakt pozitivní momenty), pohádka je navíc dokonána v momentě, kdy se Rachel v soutěži na vytrvalost umístí druhá a porazí 68 letého dědečka jednoho ze soutěžících…7. den ve skládačce Rachel zcela propadne a odehrává se velmi dojemné loučení plné vzájemných ujišťování, povzbuzování a polibků a samozřejmě- slz. Ne, nechci Rachel v hře 😀

  Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
 2. ossi ossi

  byla by super série survivoru kde by proti sobě stáli lidi z TARu a Big brothera

  Thumb up 0 Thumb down 2 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
 3. XtttX

  „Neskutočne pôsobivý živel, nemyslíte? Rachel v Survivor?! Utópia, alebo možný scenár, Blood vs. Water 2 (vraj) klope na dvere, CHCEM JU TAM!“

  Snáď ti spraví radosť fakt že nad Rachel sa do BvW2 seriózne uvažovalo(cast je už hotový), hrať mala so sestrou Ellisou(BB15). Možno ich tam nakoniec uvidíme, čo my vieme. 😀 Ale osobne dúfam že nie…

  Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
  • No ja si myslím, že ich nedali hlavne preto, že Rachel je práve vo vysielanej TAR, bolo by to veľmi kontraproduktívne, škoda že Daniele Donato má problémy s lepkovou stravou (niečo ako Elisabeth zo S2), tá by tam tiež pasovalo, celkovo niektoré páry v BB boli veľmi silné aj obľúbené (Jeff & Jordan). Som zvedavý čo nakoniec Jeff vymyslel, ale myslím, že min. 1 pár z TAR/BB uvidíme.

   Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
   • XtttX

    Rachel strašne veľa ľuďom lezie na nervy, a jej účasť v ďalšom projekte(obzvlášť pár mesiacov po odvysielané TAR) by verejnosť CBS len tak neodpustila. Len si spomeň ako reagovali ľudia keď ju opäť obsadili do TAR. (Neviem aký názor na ňu majú v súčasnosti, tie hlúposti čo na FB „fanúšikovia“ postujú už radšej nečítam.)

    „Celebritný“ pár v S29 určite bude, ale ja osobne si nemyslím že dajú niekoho z TAR či BB. Skôr niekto kto nebude spoluhráčom až tak známy…

    Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
    • Brendon je celkom populárny, čo ukázalo hlasovanie v S13 BB, Elissa je taktiež miláčik Ameriky, horšie je na tom práve Rachel. Záleží aj aké plány ma CBS s BB toto leto šepká sa tiež o nejakej forme All-Stars, kde by mohla ísť práve Elissa po minulom roku.

     Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
     • XtttX

      Rachel mi v BB paradoxne zase až nejako extra výrazne nevadila(videl som polovicu S13), ale v TAR ju skutočne nemusím(ale u fanúšikov je aj tam celkom obľúbená).
      Brandona nemám rád už len z dôvodu že je s Rachel, a Elissu nemusím rovnako ako jej sestru. 😀

      Celkovo si myslím že by sa táto família mala stiahnuť do ústrania, a venovať sa skôr rodinným povinostiam. Peniaze už nepotrebujú…

      Btw, až teraz som si prečítal ostatné komenty, a zistil som že moju superexkluzívnu pikošku o účasti Rachel v Survivor tu už predomnou napísal miky. 😮 Zase som za úplného idiota. 😀

      Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
 4. miky253

  Nejde jí upřít, že nikomu není ukradená. Já se každopádně řadím spíše k těm, kterým Rachel neskutečně leze na nervy, takže její odpověď na tu otázku o Survivorovi mě celkem vyděsila 😀
  Obzvlášť, když na sucks se poslední dobou její jméno skloňuje nějak často v souvislosti s 29. sérií…

  Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
  • miky253

   Jinak shodou okolností jsem zrovna dneska dělal titulky k té její hádce s Raganem, takže ji mám hodně dobře v paměti 😀

   Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
  • Rachel & Brendon sa už dlhší čas netaja tým že do Survivor chcú. Neviem či je to ale reálne, keďže sa práve vysiela 24. TAR a bolo by to až priveľmi „neúnosné“ pre antifanúšikov. Rozhodne by som, ale nebránil účasti Brenchel v Survivor a detto Haydena s Kat v TAR. Myslím, že trojica Brenchel + Hayden by si zaslúžili absolvovať všetky tri RS, majú všetky aspekty na hru v každej RS.

   Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
   • miky253

    Nevím na kolik je to pravda a na kolik spíše kachna, ale dost často se poslední dobou mluví o tom, že v BvW by se mohla objevit Rachel s Elisou, což bych asi hodně dlouho rozdýchával, vzhledem k tomu, jak moc mi Rachel přijde afektovaná 🙂
    Každopádně účast někoho z TAR je asi dost reálná, ale to už jsem mimo téma…

    Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
    • Rachel sa ale nedá uprieť skvelá fyzička a hlavne prehľad v hre, bol som fakt milo šokovaný aký prehľad mala o BB CAN, čo sa týka Elissy tá je neskutočne fyzicky pripravené má telo o trochu horšie ako terajšia Mikayla, je fyzicky fakt silná, videl som pri BB S15 ako sa zachránila pár krát počas HoH už fakt len vďaka sile rúk. Tie dve človek môže podceniť, ale fyzicky by dávali všetko. Rachel je aj dosť inteligentná čo na prvý pohľad ani nieje vidno (pre niekoho, kto nesleduje jej hru).

     Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.
 5. Earl

  Škoda, že blbý Probst neche miešať BB a Survivor. Janelle, Rachel a podobné esá z BB by boli pre Survivor ako dávka nového života. Bohužial Probst je Probst. Pochybujem, že by Julie Chen mala problém mať niekoho zo S v dome. Ona dokáže zachovať jednotnú tvár pri súťažiacich bohužial Probst nie.

  Thumb up 0 Thumb down 0 Přidávat palce mohou pouze přihlášení uživatelé.

Napsat komentář