EXKLUZÍVNE: Zac Klavs z Beauty and the Geek AU!

zach_194sicd-194siulDnes tu máme rozhovor s chalanom, ktorého hra ma v 5. sérii náramne bavila. Zac Klavs bol prvým účastníkom z Nového Zélandu v Austrálskej verzii Beauty and the Geek. Jeho konštatovania a suchý humor ma dostávali do kolien, ak ste sériu nevideli, tak odporúčam – zmeniť to!

O preklad do češtiny sa postaral miky253.

 

ROZHOVOR:

Hodně lidí si myslí, že produkce ovlivňuje hráče. Je to pravda? Jak vzpomínáš na hru?

Zac: Ahoj, rád ti odpovím na otázky, pokud mi pak dáš odkaz na hotový článek. To, co vidíte na obrazovce je úplně jiné než to, jací jsou lidé ve skutečnosti. Show je dost upravená, takže holky vypadají mnohem blbější, než jsou ve skutečnosti a chlapům změní šatník, aby vypadali více jako geekové. Produkce určitě ovlivňuje soutěžící, protože při natáčení nemůžeme spát, takže pak mnohem více projevujeme emoce. Po natáčení jsme všichni, zejména dívky, dostávali spoustu nenávistných mailů od anonymů a já sám jsem musel podstoupit terapii, abych se vyroval s tím, co bylo po show.

kiss_zac_temaura_199sra2-199svr1Kolikrát jsi se do Beauty and the Geek hlásil?

Zac: Přihlásil jsem jen jednou a znovu už bych to neudělal.

Zajímala by tě účast v Big Brotherovi nebo …?

Zac: Zúčastnil bych se Big Brothera, pokud by mi dovolili vzít si tam svou kopii 1984 od George Orwella. Reality show už nesleduji, protože BATGA mi totálně zničila zážitek z nich. Nicméně dříve mě bavilo sledovat TAR a the Block.

Beauty-and-the-Geek-Reveal-MirrorByl jsi někdy v České republice nebo na Slovensku?

Zac: Nikdy jsem nebyl ani v České republice ani na Slovensku, ačkoliv moje partnerka ze show, Ntula má české kořeny. Ale mám v plánu po dokončení školy navštívit Evropu a v ní nějaká kulturní centra jako je třeba Praha.

Co děláš po konci show? Chtěl bys něco vzkázat fanouškům v České republice a na Slovensku?

Zac: Stále pokračuji ve svých studiích evropské historie a práva na univerzitě ve Victorii a chtěl bych hodně poděkovat všem svým zámořským fanouškům za to, že si užili, co jsem jim nabídl v televizi.

phpThumb_generated_thumbnailjpg

Chcem sa poďakovať Zacovi za odpovede a popriať mu všetko najlepšie do ďalšieho štúdia. Jeden z mojich najobľúbenejších hráčov si určite tento rozhovor a miesto na našom webe zaslúži.

 

Milan & miky253 (c) 2014

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.