S04 - Marquesas - EP14

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:11

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S04 - Marquesas - EP14

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 15:26

Nebyla to špatná série ale určitě mám oblíbenější. Hlavně tu nebyla žádná koukatelná a použitelná kočka :D Z předchozích dílů si člověk ať chce nebo nechce nejvíc zapamatuje Boston Roba a jeho parťáka Seana, hezkou ale chladnou Tammy a nepoužitelnou prsatici Sarah. Z finále přesně nevím komu bych to přál nejvíc, je jasný že Packal toho měl plný kecky, u toho je dobře že vypad, Vecepia mě krkala s tím pobožnym přístupem, jako kdyby jí bůh nosil na ručičkách a ona nic nedělala, Neleh to podle mě nezahrála špatně, nejdřív byla nenápadná nevinná holčička kterou si nikdo nevšim a pak se do toho opřela a jak v jednom díle řekl Sean "největší vítězství je porazit sebe sama" tak to při návratu z výletní lodě nedokázala a dost si zavařila a divim se že se udržela tak dlouho. Kathy bych to přál asi nejvíc, opravdu makala, od začátku měla pozici nejistou a bojovala o ní, pak stačí jeden chybný krok a je to všechno fuč, ale o tom ta hra je.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 19 led 2015, 23:20

V první soutěži zabodovala Vecepia, především díky svému notesu, taky jak jsem teď někde četl, to byl dost možná hlavní důvod proč se už pak nikde neobjevila :D Každopádně hrou to zamíchalo zajímavě (jinak už to ani zamíchat nešlo), při sledování jsem neustále myslel na to, že si to Paschal celé zavinil úplně sám - kdyby hlasoval pro Neleh, je v pohodě ve final 3, a kdoví co by se pak dělo (sám nevím, jestli byl na výhru větší hrozba on nebo Kathy). Jeho následný kolaps takový zvláštní, jakoby se rozhořčení diváci měli zklidnit informací, že kdyby zůstal, tak by stejně do konce nevydržel :D RoP jsem si užil, došlo mi jak mi v nových řadách chybí. Finální dohoda mezi Vee a Neleh přišla z ničeho nic, ale rozhodně pro obě dávala smysl - s Kathy by jedna jak druhá projely finále na plné čáře. Porota ok, nejvíc mě vytočila Zoe (hlavně už svým divným ksichtěním, když porotci mluvili do cesty děvčat na kmenovku).
Pokud nesnáším jednu věc na starých sériích, jsou to Probstovo desetiminutové cesty do přímého přenosu, záběry na Sochu svobody mi přišly děsně trapné a kýčovité.
Vítězka celkem ok - Vecepia nehrála špatně, ale pro diváka to zábavné rozhodně nebylo. Neleh měla svoje mouchy, ale byla zase jako postava celkem uhozená. Kathy by byla super vítěz, nejvíc by se na to hodila.

Favorit ve final 2: Vecepia
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP14

Příspěvekod kata_rina » 11 črc 2015, 16:58

Vee vyhrála imunitu, jinak by se asi pakovala. Přišlo mi dost trapný to domlouvání o dalším hlasování. Měli buď nechat znovu hlasovat a pak popřípadě tahat kameny ...

Ač Vee nebyla moc vidět, její vítězství uznávám. Její původní kmen pomalu vymíral, pak přišlo promíchání kmenů a ona se dostala do kmene v menšině a dokázala se dostat až do finále a tam vyhrát. Hrála hodně sociálni hru, což předvedla na předposlední IC. Je ale pravda, že finále s Kathy by asi nedala ...

Celkově mě tahle série moc nezaujala a řadím na konec svého žebříčku. Soutěže o ničem, cast celkem nudný (až na pár výjimek - John, Sean, Kathy). Odměny ale musím pochválit, ty se mi líbil hodně. Tahle série bude navždy tou první, ve které se kmenová rada řešila taháním kamen, to ji nikdo neveme a možná je to to jediné čím je pro lidi zapamatovatelná...

Pokud by byla nějaká další řada second chance ráda bych viděla asi Johna, chtěl hrát, ale hodně tlačil na pilu. Popřípadě Seana, ten byl sice vtipný prvek série ale po strategické stránce nic moc.
Obrázek

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S04 - Marquesas - EP14

Příspěvekod vrabejka » 08 srp 2017, 01:28

Tak jsem dokoukal Markézy. Musím říct že 2 třetiny na mě tato řada působila solidně ale ten závěr dopadl strašně. Nejhorší Final 2 v historii. Měla vyhrát Kathy pro mě asi nejlepší hráčka série.
Porotě jsem fakt nezavidel volbu mezí Vecepiou a Neleh. Vee vyhrála asi jen proto že to bylo menší zlo ikdyz její strategií fakt nechápu. Nebyla loajální hnusně podrazila Kathy. Jediné pozitivum je ta 1 vyhraná imunita když ji potřebovala. A teda ještě slušně zvládla FTC. Markézy mě utvrdili že je to nejhorší řada. Ale zase se mi líbilo že tato řada nenudila. Spousta nečekaných podrazu. Po sloučení to bylo zajímavější než v Thajsku. Kvalitě série ublížilo brzké vyřazení 2 skvělých hráčů Gabea a Roba. Samozřejmě korunu tomu dala nepochopitelná vítězka Vecepia.


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti