S04 - Marquesas - EP01

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:07

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 25 pro 2014, 21:50

Kdysi dávno, 3-4 roky už to možná bude, jsem Markézy sledoval poprvé a mám pocit že jsem si slíbil, že už se na ně nikdy nebudu koukat znova - tak hrozná mi ta řada tehdy přišla. Popravdě, mám ji úplně na spodku žebříčku... no, a přesto jsem se k ní teď rozhodl vrátit. :shock: Sám nevím proč, nejvíc mě asi láká dát si to konečně bez dabingu, no a 1. epizodu mám za sebou... a celkem to šlo. Sympatických lidí je tam teda sakra málo, u Maraamu zaujal hlavně Sean (a to si pamatuju, že dřív jsem ho rád neměl ani trochu), a pak celkem Hunter s Ginou... u Rotu v prvním díle byli v podstatě vidět hlavně Kathy a John, přičemž zatím pozitivněji vypadá zatím John (Kathy měla dost blbý start, i když byla otravná ze správných důvodů).

Soutěž o imunitu byla divná, přišla mi hodně zmatená, nepřehledná (ve vodě) a ani za mák napínavá... vyhození Petera pak celkem wtf, někomu vadily jeho kecy o dírách, někomu jak moc prosazuje svůj názor... vyhazov Sarah by se mi líbil víc, Patriciin by zase byl asi nejlogičtější (starším ženám sice povětšinou fandím, ale ona nijak extra zajímavá ani sympatická není) - pravda ale je, že nikoho zatím nešlo považovat za slabá článek, tak holt odešel ten nejotravnější...

Nejlepší: Sean, Hunter
Nejhorší: Sarah
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP01

Příspěvekod kata_rina » 04 črc 2015, 16:05

Tuhle řadu jsem viděla pouze jednou a vůbec se mi nelíbila! Tak uvidíme, jestli druhé zhlédnutí změní mé dojmy z této série...
Celkově nudná epizoda ... IC měla asi připomínat borneo a jeho první IC. Vyloučením Petera přišli o fyzicky zdatného hráče, nepochopím, ano kecal si své věci a asi mohl lézt na nervy všem okolo, ale tady jde o to udržet silný kmen!!
Zatím nemám oblíbence a ani nemohu říci, který kmen se mi líbí více ...
Obrázek

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S04 - Marquesas - EP01

Příspěvekod vrabejka » 01 srp 2017, 13:30

Hodně zábavná epizoda. Rob tu byl ještě strašné tele :D S vyřazením spokojenost.


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů