S04 - Marquesas - EP02

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:07

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S04 - Marquesas - EP02

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:59

Škoda že video nepřenese smrad, docela bych si čuchnul, takhle to byla jen hezká růžová rybka kterou někdo těžce nezvlád, se divim. :D
U hodně sérii jsem ze začátku bojoval poznat kdo kam patří, tady poznám skupinku okolo boston roba, nigga pobožnýho černocha a černošky, prsatice, rosničky Huntera a dalších na míle daleko :D
U druhýho týmu opět nevim kdo tam je...nějakej blonďatej brejlovec a samotářka..a tim končim. Jo a je tam nějakej american vlastenec...s těma vlajkama už mě začínaj pěkně nakrkávat. je to jako když banda pražáků přijede do horní dolní na moravě mezi starousedlíky, rozbalí tam znak Prahy a pak se zeptaj "tady ty bobule, víno nebo jak se to jmenuje, je to k jídlu?" :? radši bych se s tim moc nevystavoval že si tam banda američánků hraje na trosečníky :D PS: jsem z prahy :D
máma mi neva že šla, do konce by se určitě neudržela, tak se aspoň podivám na balonovou Sarah :D
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 26 pro 2014, 23:29

Tak po druhé epizodě se v Rotu přidal ke Kathy a Johnovi (kteří mě v tomhle dílu štvali oba, Kathy tím jak mizernou má zatím sociální hru a John svým přístupem "kéž bych si já mohl připsat všechny zásluhy, jej, to bych měl top 4 jistou!", který je fakt úplně pitomý) mezi viditelné hráče pouze Gabriel, kudrnatý sympaťák, bez kterého by soutěž o imunitu určitě nedali tak snadno. Zbylá pětice je silně neviditelná, případně nezajímavá.
Maraamu je v tomhle úplně něco jiného - tam si teď už pamatuju komplet všechny a zároveň mě kromě Sarah nikdo neleze na nervy (a i na ní mi vadí víc než ta její neschopnost ten debilní účes, co má na hlavě - brr)... Závěr kmenovky zajímavý, spojili se odpadlíci a vyhodili mamku Pat, která nebyla až tak hrozná (ani co se soutěží týče - možná to ale bude tím, že při té ve vodě jsem si vůbec nevšiml, kde je :D ) - nejzajímavější na tom však rozhodně je, že v roli odpadlíků teď je dvojice Hunter a Gina, kteří by už od pohledu logicky měli mít nad děním kontrolu - s Boston Robem si holt nemůžou zahrávat ani hlavní sympaťáci a tahouni kmene :D

Po 2. epizodě:
Nejlepší - Sean, Hunter, Gina, Vecepia
Nejhorší: Sarah, John
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP02

Příspěvekod kata_rina » 04 črc 2015, 23:55

Jak už tu bylo psáno, mám co dělat abych si je všechny zapamatovala... Hodně se mi plete Gina s Tammy, vlastně doteď nevím, která je která a v jakém kmeni se nachází :D Ze zapamatovatelných pro mě Sean, Gabriel a Hunter. RC určitě velká zásluha Gabriela, bez něj by nevyhráli. V druhém kmeni to pak vedl Hunter a bylo to o fous ;) Jinak připadalo mi, že soutěž musela trvat strašně dlouho, i když se snažili o dobrý střih, bylo vidět jak už jsou unavení a zoufalí... IC dosti nechutná :D jako ale každá žrací soutěž v survivor. Kupodivu drsňák Rob měl problém a porazila ho holka :D ... Vyloučená osoba jakožto nejstarší v kmeni byla jasným cílem ...
Obrázek

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S04 - Marquesas - EP02

Příspěvekod Kamhal » 21 črc 2015, 10:48

Maramu opravdu zatim dostava hodne prostoru. Vylozene me vytaci Sean, nadava, jak Sarah nic nedela a sam tam je taky na dovoleny... Rob ukazuje, proc byl pozvan do all-stars, pri prvnim sledovani Markez jsem si z nej vybavoval jen tuleni se Sarah... RC byla imho jen o tom, kdy je napadne prevratit clun a jak rychle ho dostanou na vodu. U IC jsem byl prekvapen, ze Rob prohral proti nevyrazne Neleah. Po TC je jasne, ze moji dva oblibenci (Hunter a Gina) z Maramu maji hlavu na spalku :(

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S04 - Marquesas - EP02

Příspěvekod vrabejka » 01 srp 2017, 14:10

Klasická old Scholl epizoda. Líbilo se mi jak všichni chtěli něco ulovit. Maraamu zatím zklamání a to mají fyzicky lepší kmen.
Patricia pobavila.


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti