S04 - Marquesas - EP03

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:08

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 02 led 2015, 00:05

Celkem obstojná epizoda, obsahující zřejmě nejslavnější markézskou scénu, ve které Kathy čůrá Johnovi na ruku.
Maraamu i nadále pronásleduje smůla, poměr vyhraných soutěží 5:0 jasně hovoří o sehranosti Rotu, Rob má na problém zaděláno, zvlášť když se rozhodl vyhodit Huntera - ten byl fajn a i dnes mě pořád celkem mrzí, že dopadl jak dopadl. Naopak Gina, kterou jsem měl při prvním sledování Markéz za svoji number one favoritku, mi dnes už takřka vůbec nic neříká. Rob a Sarah příšerná dvojka, jsou mi hrozně nesympatičtí - z Maraamu se v tuhle chvíli dá fandit akorát tak Seanovi a Vee. V Rotu má mé sympatie i nadále Gabriel, Kathy taky, vypadá to že se zklidnila a baví mě její kulení oči a vůbec ty ksichty co občas dělá. Při ošetřování Robertova zranění se mi dělalo dost šoufl, nic nechutnějšího jsem snad v Survivovu neviděl, John tomu následným zraněním prstu moc nepřidal.
Jinak asi to bude tím, že jsem žádnou ze starších sérií už dlouho neviděl, ale zase mi přišly v podstatě obě dost nudné a ta na vodě i dost nepřehledná - každopádně ani jedna z nich nebyla nějak extra divácky atraktivní.

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Gabriel, Hunter, Vecepia, Sean, Kathy
Nejhorší: Sarah, Rob, Robert
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP03

Příspěvekod kata_rina » 05 črc 2015, 19:27

Je strašně fajn, že je tu alespoň jedna soutěž za epizodu vodní, ale většinou je to na jedno brdo ať už pádlují na voru nebo na loďce... IC byla velmi těsná, nakonec však opět vyhráli Rotu.

Zdá se mi to nebo tahle řada je opravdu debilně sestříhána oproti předešlým :cry: Všimla jsem si toho už v předchozích epizodách, kdy to vypadala strašně napínavě a v dalším střihu bylo jasné, že Rotu vede s velkým náskokem ...

Vyloučení Huntera byl další debilní krok Maraamu...
Obrázek


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti