S04 - Marquesas - EP04

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:08

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 04 led 2015, 22:40

Tak nám promíchání kmenů snad zamíchalo kartami, tedy aspoň trošičku - vadí mi jen zanechání počtů 8:5, to jediné mi přišlo tak nějak na hlavu. Maraamskou "zlodušskou" čtyřku čekají perné chvíle, Sarah to už odnesla a Rob se Seanem taky u Rotu úspěchy zrovna neslaví, jediná Vecepia má dostatek rozumu a nejlépe se nové pozici přizpůsobila. Tedy krom Giny, jenže tam je změna od bezmoci k moci a ne naopak, kdo by se tomu nepřizpůsobil. Každopádně sama Gina je sice fajn, ale dál platí, že pro mě nějak ztratila kouzlo, co měla před lety.
Sarah i ve své poslední epizodě dokázala, jak neschopná je, hlavně tedy po inteligenční stránce věci - holt přišla v Robovi o toho, kdo jí říkal co má dělat, díkybohu že se tahle hráčka nedostala ještě dál, už tak přesluhovala.
Koukám že zase píšu hlavně o lidích z Maraamu, proč to asi? Protože o osmičce z Rotu, tedy krom Kathy, která už se nám trochu zklidnila a zdá se sympatičtější, a siláka Gabriela, vlastně pořád skoro nic nevím a popravdě, ani mě nezajímají. Celé je to takové divné - Maraamu je od začátku takové pestré a barevné (pláž, lidi), zatímco Rotu mi přijde šedivé a nudné. Právě to je asi hlavní důvod, proč Markézy nemusím - horší kmen decimuje ten lepší, a aby to bylo málo, tak ještě tím nejbrutálnějším způsobem (4 epizody - 4 Maraamu pryč)...

Po 4.epizodě:
Nejlepší: Gabriel, Vecepia, Kathy
Nejhorší: Sarah, Rob, nudná půlka Rotu
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP04

Příspěvekod kata_rina » 05 črc 2015, 22:39

Právě proto nesnáším náhodné promíchání. Člověk nikdy neví, jak to dopadne. Tady je to do očí bijící nesouměrnost mezi kmeny. Máme kmen 4 žen a jednoho staršího chlápka vs. kmen mladých a silných. Ponechání poměru 5:8 taky ničemu neprospělo. Je asi jasné, že ve fyzických soutěžích nemají šanci. Vyřazení té, jejíž jméno si stále nepamatuji :D mi nevadí, stejnak byla jen do počtu a k Robově potěšení ...
Obrázek


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti