S04 - Marquesas - EP05

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:09

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 06 led 2015, 14:29

Maraamu konečně prolomilo sérii proher a nakopali Rotu zadek hned nadvakrát (sice k druhému úspěchu nevyhnutelně přispěla odměna v podobě rabování, a pravda je taky to, že vlastně na straně Maraamu soutěžili bývalí Rotuové a u Rotu zase trojka z Maraamu :) ) a pro mě osobně bylo super sledovat jejich nadšení. Všechny zajímavé věci se tentokrát děli díky tomu tedy hlavně v Rotu. Gabriel chlapec zavařil sám sobě, když zarputile odmítal hrát, škoda toho. Byl to sympaťák, navíc hezoun, jenže co z toho, když pak očividně dokonce i odmítl jít s odpadlíky do remízy a radši hlasoval pro Roba. Škoda škoda... jedinou další kaňkou na téhle epizodě je příšerná aliance čtyř, kterou dal dohromady intrikán John, a ze které se mi nějakým způsobem zamlouvá jenom atletka Tammy (ale musím uznat jednu věc, stejně jako už nemám takovou slabost pro Ginu, původní nenávist vůči Zoe - a taky Neleh - u mě nějak opadla).

Po 5.epizodě:
Nejlepší: Vecepia, Kathy, Tammy, Gabriel
Nejhorší: John, Robert, Rob
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP05

Příspěvekod kata_rina » 05 črc 2015, 22:59

Maraamu povstalo a vyhrálo jak soutěž o odměnu tak o imunitu, je ale pravda, že Rotu z toho co jim po RC rabování zbylo neměli moc prostředků na zviditelnění se ...

Gabriela jsem měla ráda, jeden z mála u kterého jsem si zapamatovala jméno :D , ale jak už tu bylo psáno, nechtěl hrát a to se nelíbilo ostatním... V začátcích hodně pomohl svému kmeni, řekla bych, že i díky němu se jim dařilo tolik v soutěžích...
Obrázek

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S04 - Marquesas - EP05

Příspěvekod vrabejka » 02 srp 2017, 20:21

Stejně jako Huntera i Gabea je škoda. Oba zajímavý hráči. Rob a John si ale uvědomili že jsou to velké hrozby a vyloučili je škoda


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti