S04 - Marquesas - EP06

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:09

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 06 led 2015, 22:46

Zaříznutí Gabriela podle očekávání Paschala a holky z Maraamu pořádně překvapilo, ale taky pěkně ranilo, dočkali jsme se dokonce i se slzami v očích čtené básničky. Chlapec by asi do nuMaraamské rodinky zapadl jako syn lépe než do nuRotu, kam se přesunulo všechno taktizování. Velká čtyřka se mi nelíbí, i Tammy trochu zklamala přístupem k zahození soutěže o imunitu. Jinak situace pořád stejná, z odpadlíků hraje dobře jen Vee (která je tak nenápadná, že už skoro ani není vidět), Rob a Sean jsou sedící ovečky, které doufají, že se přes soutěže dostanou do sloučení, no, vychází to. John jim slíbil, že ve sloučení půjdou první lidi z nuMaraamu, ale zároveň si brousí nože na Mariana, tak uvidíme jak to bude - nejspíš už příště.
nuMaraamu jinak začalo epizodu tím, že to nuRotu znovu natřelo, přesto jak moc to na první pohled vypadá nepravděpodobně - soutěž o imunitu už jim ale tolik nevyšla. Gina, kdysi dávno moje hrdinka Markéz, se tak poroučela, a já dnes můžu klidně říct, že je to lepší, než kdyby šla Kathy (škoda jen toho, že neměla možnost po sloučení dělat dlouhý nos na Roba... ale to by možná nebylo úplně ku prospěchu věci) - přesto byla Gina celkem fajn. Jen ne tak úžasná jak jsem si jí pamatoval.

Po 6.epizodě:
Nejlepší: Kathy, Gina
Nejhorší: Robert
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP06

Příspěvekod kata_rina » 08 črc 2015, 17:16

Velící čtyřka v Rotu se mi zatím zamlouvá, snaží se hrát ne jako ostatní. Jasně jsou moc sebevědomí a možná na to doplatí, uvidíme. V druhém kmeni se snaží přežít, je jich opravdu málo a ještě v takovém složení v jakém jsou.
RC docela zajímavá a hodně napínavý. bylo zajímavé, že si Maraamu všimli v té rychlosti špatně zaparkované loďky Rotu...Čachry machry dvou týpků na lodi :lol:

Všimli jste si, že Kathy měla v této epizodě stejný účes jako soutěžící z s19, Shamboo :D
Obrázek

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S04 - Marquesas - EP06

Příspěvekod Kamhal » 27 črc 2015, 08:49

kata_rina píše:...bylo zajímavé, že si Maraamu všimli v té rychlosti špatně zaparkované loďky Rotu...

Maraamu neprotestovali kvuli lodce, ale kvuli tomu, ze General dobehl az po nich. Lodky si pak vsiml Jeff (nebo nekdo mimo edit)


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti