S04 - Marquesas - EP08

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:10

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S04 - Marquesas - EP08

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 14:56

Celé to vystihla Paschalova věta "to neudělali moc chytře"...kdyby se ta čtyřka nechovala tak nadutě, tak tahle dvojka dál jede "óó jsme rodina, všichni jsou šťastný"...tímhle je konečně probudili...po vyřazení Roba jsem si myslel že to bude nuda, ale hned na další radě to dostává zajímavej zvrat, to se mi líbí. Už mě opravdu unavovalo to rodinkování i když je jasný že se bude muset vyřazovat a nejde to udržet do nekonečna, nechápu že si ještě ve čtvrtý řadě myslí, že to tak bude fungovat.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 12 led 2015, 17:33

Sean má větry. Neleh nový hadry z materiálu na draka (a John sukýnku? :D ), no, bylo vidět že Kathy a Zoe se při výrobě draka asi opravdu nejvíc nadřely a Kathy pak neměla konkurenci. Překvapilo mě, že se šla potápět sama, bylo to takový zvláštní, že si s sebou nemohla nikoho vzít. Soutěž o odměnu docela překvapila - nevyzněla tak jednoznačně, jak jsem si jí pamatoval, čekal jsem že Neleh a Paschal poletí hned po Kathy a Rotu 4 zůstane stát celá na konci, a ono ne. Celý zvrat nakonec zorchestrovala Neleh s Paschalem, samozřejmě po zřejmě několikadenním překecávání od Kathy a Seana. Čímž chci naznačit, že to celé vyznělo, jako kdyby Vecepia jediná nehnula ani prstem, z mé původní favoritky se stává asi nejneviditelnější člověk v táboře (teda, vidět byla, ale ne tvořit strategii...). Odchod Johna super, rozpad Rotu 4 ještě lepší. Fandím pětce odpadlíků a pak celkem Tammy.

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Kathy, Tammy, Neleh?? (zvláštní, vždycky jsem jí nesnášel, ale teď docela ujde)
Nejhorší: Robert (zbytek má své mouchy, ale nikdo extra mi nevadí)
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP08

Příspěvekod kata_rina » 09 črc 2015, 17:05

Odměna v tomto díle byla skvělá, to se nedá říci o soutěži, co to jako mělo být :lol: už je nenapadlo nic lepší a tak je nechali pouštět draky??!
IC byla zajímavá. Kdyby silná čtveřice nebyla tak arogantní a namyšlená mohla být stále ve hře a dotáhnout to až do vysnívané čtveřice, ale nějak jim moc stoupla do hlavy.
Obrázek


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti