S04 - Marquesas - EP10

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:10

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S04 - Marquesas - EP10

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 14:56

fuj, málem sem vrhnul na monitor když tam Zoe na konci poslala pusu a zatvářila se jak štětka :twisted: Packal a jeho řeči o cti už mě unavujou, asi si na tom slunku neuvědomuje že dělá v podstatě to samý. Odměna opravdu parádní, vůbec by mi neva že bych nevyhrál mega, hlavně že bych vyhrál podobnou odměnu :idea: Tammy je dobrej stroj, ale něčim je mi sympatická, takže jí držim palce do další imunity :o Sean dokonale pobavil, jen by to neměl přehánět s francouzákama jinak si budu myslet že tam je polovina hráčů bukvice :D
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 13 led 2015, 12:19

Tak základem celého dílu byla bezesporu markézská hostina, která vypadala úžasně. Zajímavé mi přišlo, že po bůhvíkolika epizodách, kdy byla vidět skoro celou dobu jenom Kathy, byla tady asi nejmíň viditelná ze všech. Z trojky outsiderů je sympatická Tammy, Robert a Zoe takoví divní. Zoe jsem nikdy neměl rád, ale snažila se, to se jí nedá upřít, ale holt výroba náramků z mušlí na infiltrování aliance nestačí. Soutěž o imunitu docela katastrofa, krom Tammy na chůdách nikdo nevydržel víc jak 10 vteřin. :D Jinak znovu začínám přicházet na chuť Seanovi a překvapivě ani Neleh není úplně špatná.

Po 10. epizodě:
Nejlepší: Kathy, Sean, Tammy, Neleh, Paschal, Vee (tyjo, docela jsem si je oblíbil :D )
Nejhorší: Zoe
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP10

Příspěvekod kata_rina » 09 črc 2015, 17:44

Konečně nějaká dobrá soutěž a se skvělou odměnou. Soutěže jsou v téhle sérii výsměch viz. draci nebo právě chůdy, zato odměny jsou krásné :idea: Odměna v podání Seana :lol: bože asi to nejlepší na celých Markézách :lol:

Zoe se pakovala domů, hmm ... Nějak mi chybět nebude.
Obrázek

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S04 - Marquesas - EP10

Příspěvekod Kamhal » 27 črc 2015, 08:59

Tak zrovna soutez s chudama mela krasny potencial. Ale produkce asi nepocitala s tim, ze se za cely den nenauci udelat ani krok... Tammy tak vyhrala imunitu a ze zbyvajicich soutezicich je pro me nejsympatictejsi, ale jeji vyhlidky po rozpadu Rotu4 nevypadaji dobre :( Sean me vytaci, V neviditelna, NePa me taky nijak nebavi a Rob mi prijde, ze rezignoval na hru (pokud vubec hral). Ritolezka Zoe je fuc a ten zaver po zhodnoceni sveho vyrazeni si vazne mohla odpustit...


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů