S04 - Marquesas - EP11

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:10

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S04 - Marquesas - EP11

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 15:23

Tammy je fuč, škoda, byla tam takovej dobrej protipól k princezně s větrovým hovínkem :D Packal dobrej v soutěži o odměnu, ale nuda je pozorovat, s černochama je zábava, generál jestli nevyhraje imunitu tak jde jako další a pak je rozhodování na Kathy, která se nejspíš přidá na stranu cukroušů a pak to bude solidní nuda :)
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 15 led 2015, 00:35

Paschal zaválel při soutěži o imunitu a já se do poslední chvíle bál, že se pojede na loď cpát sám, tak jako Kathy absolvovala o samotě potápění. Naštěstí ne - a tak jsme nebyli ušetřeni WTF momentu, kdy Neleh hladovějícím soukmenovcům po návratu nabízí uslintaný bonbón. :D Generál prase nechyt, kdyby jo, zajímalo by mě, jestli by dal Tammy imunitu a sám počítal s tím, že si ho ostatní za jeho zásluhy nechají (dneska to člověku přijde jako hrozně dementní plán, ale kdoví, tehdy by to možná fungovalo). Ze soutěží víc zaujala ta o odměnu, ale něco do sebe měly obě. Sean a Vee možná měli zkusit svoje štěstí outsidery, aspoň by to hrou trochu zamíchalo. Takhle kmenovka trochu nuda a určitě nejslabší část epizody.

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Sean, Tammy, Paschal, Robert
Nejhorší: Neleh (trubka, ale v podstatě zábavná), Kathy (až mě to překvapilo, ale u tohohle dílu mi došlo, že mě v podstatě zase až tak moc nebaví)
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP11

Příspěvekod kata_rina » 11 črc 2015, 16:03

Potvrzuje se pravidlo, že černoši neumějí plavat, ale aspoň Sean se snažil ;) Tentokrát se mi i soutěže líbily, hlavně ta s potápěním. Imunitu vyhrál Generál a Tammy se pakovala, škoda, raději bych venku viděla Neleh nebo Paschala, kteří mě neuvěřitelně štvou. Neleh se mi nelíbila už při mém prvním sledování, ale Paschala jsem si pamatovala jako starého dobrého dědu. Ano všichni ho mají rádi atd. Ale jeho komentáře na kameru mě štvou...
Obrázek

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S04 - Marquesas - EP11

Příspěvekod vrabejka » 05 srp 2017, 06:21

Škoda že Sean nedokázal zosnovat vyřazení Neleh.
Od sloučení hraje velice slušnou taltickou hru.
Paschal v soutěži o jachtu neskutečný.


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů