S04 - Marquesas - EP13

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:11

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 17 led 2015, 22:03

Kathy je swing vote, kdo by to byl čekal. A že si vybere zrovna stranu Paschala a Neleh? No to by mě vůbec nenapadlo. Od vyhazovu Johna se toho po strategické stránce moc neděje (teda spíš vůbec nic), všechno je nalajnováno předem a nejhorší je, že se s tím nikdo nesnaží nic udělat. Kathy o hře přemýšlí, ale houby koná, což mě trochu mrzí. Momentálně to vypadá, jakože Paschala a Neleh už nic nezastaví... Sean má aspoň auto. Návrat chůd mě dost vyděsil, ale lepší než kdyby do toho zakomponovali pouštění draka, to si Kathy správně dělá ve volném čase. Vecepia fajn, poslední dobou se hodně upozorňuje na to, že celou hru táhla s proudem, bývalí spojenci nebývalí spojenci.
Tak, a přede mnou již jen finále...

Po 13. epizodě:
1. Kathy
2. Paschal
3. Vee
4. Neleh
5. Sean
(ale nějak extra mi nevadí ani jeden... ale že by mi jejich osud drásal nervy, to taky ne :D )
(?)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S04 - Marquesas - EP13

Příspěvekod kata_rina » 11 črc 2015, 16:37

Sean vyhrál auto a pakoval se domů. Škoda, bavil mě asi nejvíce z celé téhle skupiny ...
Obrázek


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů