S04 - Marquesas - EP15

Nuku Hiva, Marquesas Islands, French Polynesia, France
February 28, 2002 – May 19, 2002
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S04 - Marquesas - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:12

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S04 - Marquesas - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 15:46

Většinou lidí ne moc oblíbená série, ale mě tak hrozná nepřišla, fandil jsem dvojici Neleh - Paschal, která to dotáhla celkem slušně daleko. Naopak mě hodně iritoval anti-antirasistický Sean. S vítězkou spokojen nejsem, Vecepia ve hře prakticky nic moc neukázala
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S04 - Marquesas - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:34

Rob - třeba má někde na čepici nápis "Made In Marquesas"...
Marquesas je pro mě složitý hodnotit, celkově to terno není, pár lidí mě zaujalo, ale...

04 Favs - Boston Rob, Paschal, Neleh
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Ezechiel
Persona non grata
Příspěvky: 29
Registrován: 27 srp 2013, 19:42
Nejoblíbenější série: PI, HvV, Palau, Afrika, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Denise, Penner, Tom W.
Nejméně oblíbené série: Micro, RI, Markézy, Thajsko, Fiji a blíží se Guatemala a Nikaragua

Re: S04 - Marquesas - EP15

Příspěvekod Ezechiel » 10 zář 2013, 11:21

+ skvělý začátek bez jídla
+ Rob, Hunter, Gina, Kathy, Jon, Kimmy, Pascal, Sean a Gabriel.
+ první opravdu velký blindsidy - Gabe, Jon
+ první tahaní kamenů
+ zvracející Rob
+ ranní zprávy Rob, Hunter, Sean
+ Robfather
+ vodní soutěže
+ možnost procházky
+ povedený twist
+ signalizační hra

- odchod Roba a pozdějí Johna a děsná nuuuuuuuuuuuda
- Zoe a její hra + Generál
- final 2 a podvedení Kathy
- REUNION
- moderátorka Reunionu
- ještě jednou Final 2 Vecepia - Neleh

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S04 - Marquesas - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 20 říj 2013, 18:21

Pro mě jedna z nejhorších řad ever... nudný cast, neskutečně mě sral jak Rob, tak John, kteří nakonec dostali na prdel od maminy Kathy, kterou btw taky nemám absolutně v lásce :mrgreen: Tammy byla hrozná kráva, Generál tupec, Gabe psycho, Zoe mužatka alá Sue Hawk, Neleh mladá blbka... snad jedinej Paschal byl v mých očích jakž takž ok, ale Rudymu nesahá ani po kanady... takže asi nejsympatičtější z celýho castu pro mě byla (va)Gina, která to bohužel moc daleko nedotáhla :-|

Je zajímavý, že při vzpomínání na jednotlivý hráče jsem úplně zapomněl na tu "nejdůležitější" - Vecepii... mno myslím si, že to dost svědčí o jejích kvalitách a potažmo kvalitách celý série ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S04 - Marquesas - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 20 led 2015, 00:29

Reunion - celkem fajn, Rosie mě bavila. Jen mě dodnes štve že zrovna tihle lidi dostali každý svoje auto :D Pak už zaujal asi jen moment, kdy Rosie na podium pozve Paschalovu ženu a Gabriel jí drží za pas a špitá jí něco do ouška :shock:

Markézy - na druhé shlédnutí byly přeci jen stravitelnější (když si vzpomenu, že tohle byla série, kterou jsem si kdysi slíbil nevidět nikdy znova... a nakonec je jedna z prvních, co vidím podruhé :D ), po strategické stránce poprvé po sloučení velký obrat a likvidace původní dominantní aliance, pak ovšem zbytek hry nuda kromě finále + pre-merge, kde hru opustilo docela dost mých favoritů v čele s Gabrielem... řekl bych to asi tak, že dnes dokážu Markézy ocenit o něco víc než před třemi lety, ale pořád zůstávají pro mě jednou z nejméně oblíbených sérií.

Cast:
Peter - zvláštní člověk, až tak zábavný mi nepřišel. Už jeho vyhazov podle mě začal podivné praktiky ve vyřazování lidí z Maraamu
Patricia - nebyla nesympatická ani nudná, ale odešla dřív než jsem si jí zkusil doopravdy oblíbit
Hunter - sympaťák, co šel ze hry příliš brzy, a navíc absolutně nezaslouženě, kromě toho že neposlouchal na slovo Roba neudělal podle mě nic špatně
Sarah - Kleopatra. Lezla mi na nervy, ale tak trochu mě i bavila... kdyby došla moc daleko, asi by mi pila krev víc
Gabriel - můj oblíbenec a favorit, nemůžu si pomoct, i když odmítal hrát a tak vůbec, mrzí mě že nedošel dál a vždycky bude
Gina - celkem fajn baba, ale tentokrát mi nepřišlo, že by to byla nějaká úžasná a zajímavá hráčka
Rob - pil mi krev a zároveň pobavil. Maraamu ovšem svými taktikami zlikvidoval on a když se nad tím člověk zamyslí, vlastně hrál dost na houby
John - arogantní týpek, co dostal, co si zasloužil. Vyloženě na nervy mi nelezl
Zoe - trochu divná osoba, její způsob hry byl občas až do očí bijící
Tammy - bojovnice, z Rotu 4 se jí dalo jediné aspoň trochu fandit, aby zvrátila věci znovu ve svůj prospěch
Robert - vcelku nezajímavý, kdyby nezůstal z Rotu 4 jako poslední, asi bych o něm ani nevěděl, že tam je
Sean - chvílemi mě štval, chvílemi bavil. Spíš ale převládají pozitivní dojmy
Paschal - fajn stařík, ale už jsem viděl lepší... on a Neleh jako jednotka mi ve hře dost vadili
Kathy - snažila se hrát tvrdě, ale pořád jí do toho lezly nějaké morální zásady a to, jak si kdo co zaslouží... jinak nejvýraznější postava Markéz
Neleh - místy otravná, až to občas bylo i zábavné. Scéna se žvýkačkou mě pořád ještě udivuje. Rozhodně jsem jí snášel na druhý pokus mnohem lépe, než na ten prvý
Vecepia - nudná postava, ale hrála opravdu dobrou a přizpůsobivou hru, za kterou si přeci jen vyhrát zasloužila. Existují i horší vítězové

Oblíbenci série: Gabriel, Kathy, Vecepia, Sean, Hunter
Hodnocení vítěze: 5/10
Hodnocení série: 4/10
(?)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S04 - Marquesas - EP15

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:55

Markézy jsou dosud nejslabší série, kterou jsem viděl. Přesto jsem si tu našel povedené momenty a vcelku i oblíbenkyni - Kathy. S vítězkou jsem však nebyl vůbec spokojený, což se mi dosud ještě nestalo.

Vecepia se prokličkovala až do finále a překvapivě k vítězství. Její jediné plus bylo, že si s ostatními povídala o jejich osobním životě, což nejspš nakonec rozhodlo. Nechápal jsem u ní, jak neustále zapírala spojenectví se Seanem, když už tam bylo jenom 5 hráčů a bylo jasné, že Kathy je swing vote. Další finalistka, Neleh, si ale taky nezasloužila vyhrát. Vezla se s Pascalem, s nímž měla podobný vztah jako Rodger a Elizabeth v Austrálii. Obě dvě nebyly ani z části upřímné na FTC. Kathy si zasloužila z posledních hráčů vyhrát nejvíc. Byla to bojovnice, která věděla, co je potřeba udělat. Paschal byl čestný soudce, kterého jsem si vcelku i oblíbil. Sean byl vtipný, ale jinak jsem ho nemusel. Rob, Zoe, Tammy a John dojeli na svojí alianci a na to, že moc dávali svojí čtyřku na odiv. Boston Rob tady udělal čóro móro, ale zas tolik mě nezaujal, kromě svého vzbouření proti silnějším členům svého kmene, čímž ho pohřbil. Myslím, že kdyby nedošlo k promíchání kmenů, tak jsme mohli být svědky podobné situace, jaká nastala v jedné z dalších sérií. Gina byla fajn, přemýšlela, bohužel skončila brzy. Ostatní příliš nezaujali až na Huntera, jehož brzké vyřazení byla velká škoda. Byl to velký sympaťák, který měl jasno, co je potřeba udělat, ale neměl k tomu prostor.

Suma sumárum, Markézy byly slušnou sérií, které podkopává nohy nedostatek výrazných hráčů. Když už se nějací takoví našli, tak brzy skončili.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S04 - Marquesas - EP15

Příspěvekod Kamhal » 31 črc 2015, 10:12

V Markezach se zacina konecne pracovat s cisly (spojeni odpadliku proti alianci), ale porad se vetsina nedokaze oprostit od toho jaci jsou v realu a co musi udelat ve hre k dalsimu postupu (napr. General).
Pro me na druhe shlednuti vyrazne vyssi sympatie ziskal Rob, mezi oblibenci se stale drzi Tammy, Hunter, Kathy a Gina (v tomto poradi). Mozna jeste General diky nekterym hlaskam (napr. Pain is easy, life is hard). Na 16ti clenny cast je to trochu slabota... Vitezka s naprosto neviditelnym editem, vazne netusim, proc bych ji mel fandit. Jeji buh sem, buh tam apod. me proste vytaci :/


Zpět na „S04 - Marquesas“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti