TAR S7 (US) - Epizoda 1

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:14

1. epizoda

(v CZ dabingu: 1. + 2. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod hozu » 06 lis 2013, 10:44

(USA > Peru)
Opět na můj vkus zbytečně dlouhý úvodní díl. Celý odjezd do Peru se táhl a ani tam to nebyla kdoví jaká jízda. Rob s Amber se celkem chytře dostali do vedení závodu a doplnili tak tu vcelku nečekanou dvojici prvních týmů.
Detour mě celkem bavilo, především část s lamami byla vcelku zábavná. Favorité se asi vyjasní později
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Tereeeza » 24 pro 2013, 16:27

Rozhodla jsem se, že se postupně dám i do prvních sérií TAR, a protože Rob a Amber jsou moji oblíbení ze Survivoru, začala jsem sérií s nimi.:)
Souhlasím, že byl začátek poněkud zdlouhavý, vlastně pořád jen někam jezdili a neměli téměř žádné úkoly, ale alespoň jsem si udělala první obrázek o jednotlivých týmech. Debbie a Bianca mi nejdříve přišly docela v pohodě, ale jejich špatné navedení jednoho týmu při kopání letenek a aliance se Susan a Patrickem, který mi nějak nesedí a jejich hromadné zbrojení proti Amber a Robovi, změnilo můj názor.
Asi bude pro mě těžké vytvořit si favorita z jiného páru soutěžících, když jsou pro mě na prvním místě soutěžící ze Survivoru, ale uvidím. Každopádně si hezky poradili, chápu, že to pro toho chlápka musel být taky zážitek. Každopádně se hezky ze všeho vymotali, ne jako pět týmů z prvního letu, byli dost zoufalí, hlavně Ray a Deana mi moc nesedí.
Konec se mi líbil, vykopání letu v 7:40 přeci jen nebyla taková bota, každopádně se těším, jak to bude pokračovat.:)

EDIT: Stáhla jsem si řadu s českým dabingem a nedošlo mi, že Nova cinema to v případě delšího dílu rozděluje na dvě části.:) Stejně mi ale přišlo, že byli pořád v taxiku nebo jiném dopravním prostředku a zatím téměř žádné úkoly.:) Objížďka se mi líbila, ty lamy se teda nedaly.:)
Všechno to bylo docela těsné, náklaďáky ujížděly o vteřiny. Finiš byl taky o prsa, ale nějak výrazně jsem to neprožívala, protože ty poslední týmy mi zatím k srdci nějak nepřirostly, jen jsem byla zvědavá, kdo nakonec vypadne. Že to bude Ryan a Chuck jsem nečekala, spíš jsem tipovala Megan a Heidi, ale bylo to všechno i o štěstí v těch autech.

Debbie a Bianca na konci překvapily, špatně se rozhodly u objížďky, jely pozdějším náklaďákem a stejně předběhly dva týmy, včetně Roba a Amber, škoda.:)
Každopádně jsem zvědavá na bratry Briena a Grega, jsou mi po Robovi a Amber zatím nejsympatičtější, jinak nic moc, Ray a Deana mě hrozně štvou, Patrick si pořád něco potřebuje dokazovat přes účastníky Survivoru a ostatní ne moc výrazní. Obdivuju Gretchen a Mereditha (zvláštní jméno pro muže), poprali se s tím na výbornou a dorazit jako šestý tým je úžasný v jejich věku, lamy jim nedělaly vůbec problém a parádně to zvládli.


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti