TAR S7 (US) - Epizoda 2

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:14

2. epizoda

(v CZ dabingu: 3. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod hozu » 06 lis 2013, 13:16

(Peru > Chille)
Druhý díl a další těsný doběh. Zatím tahle série začíná skutečně zajímavě, hlavně tedy Rob s Amber hrají poměrně záludnou hru (část s autobusy mluví sama za sebe), která mě oproti jejich působení v Survivoru baví mnohem víc sledovat.
Celkem chytře vymyšlený Roadblock s automatickým dostáním se na jeden ze dvou spojů po jeho splnění.
U Detour mě celkem překvapilo kolik týmů šlo nakupovat oproti knihám. Každopádně vyvedené nápady. Jen to hospodaření týmů s penězi je tedy v této řadě celkem nešťastné mi přijde :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Tereeeza » 25 pro 2013, 15:55

Konečně více úkolů, sice jsem měla hrozný zmatek ještě, jak je těch týmů pořád dost, ale bavila jsem se.
Rob a Amber docela čerpají ze svých zkušeností, Rob prostě umí manipulovat a naklonit si věci na svojí stranu, jak u hledání lepšího autobusu, tak u otvírání jen předních dveří a podplacení řidiče cizími penězmi.:)
Zátaras byl super, i když to někdy vypadalo, že si boty nechal vyčistit skoro každý, kdo šel kolem, asi je to tam běžné, ale stejně měli někteří problémy.
Po příletu do Chille Rob s Amber opět bleskově vystřelili, dobře promysleli úkoly, Rob knihy poskládal, napoprvé odvezli knihy a mohli v klidu do cíle.
Susan a Patrick měli docela problémy, ale to mi nevadilo, moc se vytahovali, tak to měli za to. Nejdříve uvízli v dopravní špičce, potom problémy s pěnězmi (nějak s nimi hodně lidí neumí hospodařit), jen jsem nepochopila, že šli stejně nakupovat, když skoro žádné neměli.
Celkově to bylo půl na půl v objížďce, v knihách to akorát dva týmy zvládly odvézt najednou, vracet se bylo podle mě zbytečné zdržení nebo jestli už tam pak nebyly ty malé knížky, těžko říct. Nakupování mohlo vypadat jednodušeji, ale to asi nečekali, že to bude tak drahé nebo že budou tolik řešit váhu ryby.

Každopádně opět těsný konec, už jsem myslela, že tradičně tým, kterému fandím, vypadne, ale nakonec kluci holky předběhli, i když jim to na jednu stranu bylo líto.


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti