TAR S7 (US) - Epizoda 3

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:14

3. epizoda

(v CZ dabingu: 4. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod hozu » 06 lis 2013, 22:07

(Chile > Argentina)
První Yield v závodu a Rob s Amber se celkem efektně vyhnuli jasnému znevýhodnění. Jsem zvědavý jestli proti nim bude Yield nakonec použit, každopádně jejich agresivní přístup ke hře se mi zatím líbí asi nejvíc. To se vyplatilo především u Road Blocku, kde se efektně pojistili proti vyřazení. Každopádně úkol jako takový byl opravdu těžký. No není se divit, že mnoho hráčů bylo snadno nalomitelných :D Uchenna si ale celkem pochutnal :D
Jinak opět relativně těsnější doběh (ač ne tak jako v minulých částech). Vyřazeným Debbie s Biancou jsme celkem fandil. Škoda, že se nedostali dál. Škoda té zajížďky.
Detour celkem fajn spíše kvůli nehodám s koly.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Tereeeza » 25 pro 2013, 18:04

Všechny týmy se opět sešly a začínaly etapu společně, začáteční Robovo ukradení taxíku nemělo žádný vliv na hru, Debbie a Bianca se to ani nedozvěděly, takže to spíš jen ukázalo, že Rob s Amberu budou hrát agresivně.:)
Cestování autem až do Argentiny bylo pro každého jinak náročné, Rob s Amber si opět (vlastně podruhé v této etapě) poradili a získali někoho, kdo jim ukázal cestu, hůř na tom byly právě děvčata Debbie a Bianca, i když se na to připravovaly, aspoň to tak vypadalo, tak jejich velká zajížďka je stála hru.
Bála jsem se, aby někdo neotočil Roba s Amber, ale naštěstí Obratu byli první a nakonec nešel nikdo proti nikomu. Objížďka se mi moc líbila, ona úkoly, a ač to nevypadalo, rafty byly prostě rychlejší, Brian a Gerg měli docela smůlu.
Zátaras byl výbornej a teda hodně náročnej. Robovi tyhle úkoly s jídlem prostě nejdou už od dob jeho první účasti v Survivoru a ani tady nedošlo k výjimce, věděl, že na to nemá a dokázal si poradit, ještě že se rozhodl včas a čas jim začal odpočítávat s příchodem Raye a Deany, to by pak nebyl Rob, aby nezkusil taktizovat a neukecal i další, ti bohužel čekali skoro hodinu a půl na příchod dalšího týmu.
Susan s Patrickem se tuhle etapu se vším taky dost prali, čekala jsem, že Zátaras taky vzdají, ale jak pak říkali na konci, potřebovali motivaci, vědí, že Deana a Bianca jsou dobré, tak mákli. Opět byl mezi nimi docela souboj na konci, přála jsem to víc dívčímu týmu, jsou mi sympatičtější, Patrick se Susan mi nesedí.

Fandím: Rob a Amber, Brian a Greg
Nesedí mi: Lynn a Alex, Susan a Patrick
a fakt obdivuju Gretchen a Mereditha, zatím se s tím skvěle perou.:)


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti