TAR S7 (US) - Epizoda 4

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:14

4. epizoda

(v CZ dabingu: 5. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod hozu » 10 lis 2013, 01:15

(Argentina)
- Jelikož nemám moc v lásce koně, Roadblock mě moc nebral :D
- Rob s Amber se dostali na dřívější let, což přineslo perfektní moment. Hlavně výrazy ostatních byly k nezapalacení :D
- Nápověda v podobě chlapíka byla vcelku originální
- Detour mě poměrně bavila. Hledání vraků nebo jízda na ostrov měly něco do sebe. Robovi s Amber se nakonec opět volba vyplatila.
- Vyřazení mě až tak nemrzí
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Tereeeza » 26 pro 2013, 19:34

Afektovaní Lynn a Alex mě vytáčejí, to jejich neustálý žvanění mi vadí...
V této etapě začínaly 4 týmy na poměrně stejné úrovni, potom byl Rob s Amber a za nimi zbylé tři týmy. Co se týká Zátarasu, tak se mi docela líbil, ale čekala jsem, že to bude pro soutěžící složitější. Joyce párkrát docela ošklivě spadla, ale vypadala v pohodě. Šlo hlavně o to, na jaký let se týmy dostanou, první 4 poměrně suverénně a ještě řeči, jak jsou úžasní, že vzdávat se nevyplácí a kdesi cosi, ale Rob a Amber měli opět štěstí na své straně a dřívější let také stihli, výrazy ostatních byly fakt dokonalý a jako bonus navíc, dostali batohy jako první, ha haa..:))
Ze zbylých tří týmů svým způsobem fandím Gretchen a Meredithovi, Ray a Deana byli nesnesitelní, ty jeho neustálé žvásty o tom, jaký je to atlet, jak nechce být srovnáván s nickami apod., zatím toho moc nepředvedl a jeho družka, která neustále heká, už vůbec ne. A ještě ji nechá Zátaras, to jsem nepochopila. Zbytečně se na sebe neustále vztekají a Ray si myslí, že je dokonalej, nuda.:) Susan a Patrick se poslední dvě etapy taky trochu hádají, Patrick je vážně pesimista a všechno hned zahazuje..
Objížďka byla taky super, někteří měli smůlu na čluny, ale i to bylo součástí štěstí, i Rob s Amber nemohli zpátky jet plnou rychlostí, každopádně jejich doběh to neohrozilo, následováni byli Brianem a Gregem, takže za mě spokojenost završená pátým místem pro Lynna a Alexe.:)
Dlouhou dobu to vypadalo na šesté umístění Gretchen a Mereditha, škoda toho zaváhání a následování Raye a Deany.
Vypadli Susan s Patrickem, to mě vůbec nemrzí, na to, jak to vypadalo, že budou s Debbie a Biancou v čele, vyřadí Roba a Amber a kdesi cosi, šli docela rychle po sobě.
Jsem zvědavá na další díl, krvavá hlava Gretchen nevypadala nejlépe, snad se jí nic nestane, starouškové jsou mi sympatičtí a i když vím, že nemají šanci vyhrát, fandím jim, je to obdivuhodné.:)


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů