TAR S7 (US) - Epizoda 5 - 1. část

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 5 - 1. část

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:16

5. epizoda - 1. část

(v CZ dabingu: 6. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod hozu » 10 lis 2013, 01:25

(Argentina > Jihoafrická republika)
- Cesta do Afriky opět sjednotila týmy. Přítomnost FF potěšila. Především se o ní strhl poměrně litý boj, což přidalo na zajímavosti. By mě zajímalo jak by se řešilo, kdyby se Uchennovi s Joyce ty batohy neobjevily.
- Detour měla rozhodně dost rozdílné možnosti. Ta s kmeny mi přišla zajímavější. Ostatně také pomohla Robovi s Amber se celkem stylově vrátit do závodu. U tunelů byla hlavně zajímavá ona nehoda Gretchen.
- Roadblock s nakupováním a následnou návštěvou sirotčince byl spíše takový oddychový úkol mi přišlo. Podle mě nezávodit i by tam kde jaký tým zůstal déle.
- Jinak nevyřazovací kolo podle mě přineslo až moc přehnanou penalizaci. Podle mého bohatě stačilo odebrání peněz. Odevzdání věcí mi už přišlo trochu od věci.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Tereeeza » 26 pro 2013, 20:46

Na začátku etapy se všechny týmy opět spojily na letišti, další směr Jihoafrická republika.
Dva týmy byly hned na začátku trochu zpomaleny, musely čekat na své batohy, trochu jsem se bála, že jednomu týmu ani nedorazí, i když nakonec odjížděli Uchenna a Joyce z letiště poslední, šli si ještě pro mapu, přišlo mi to zbytečné, stejně jim podle mě moc nepomohla, ale dobře.
Zrychlení bylo super, vypadalo to šíleně, Ray a Deana tam byli první, Rob a Amber do poslední chvíle čekali, myslela jsem, že to Deana vzdá, překvapila, takže to pro ně znamenalo první místo a Rob s Amber měli hodně co dohánět.
Většina týmů šla do dolů, vypadalo to taky děsivě a vůbec ne jednoduše, kmeny, kde byli Lynn a Alex a nakonec i Rob s Amber byly nejspíš lehčí a méně časově náročné. V dolech to ošklivě odnesla Gretchen, bylo mi jí hrozně líto, ale ta ženská se nevzdává, Meredith během ošetřování našel nápovědu a mohli pokračovat. Mají skvělého ducha, jsou mi hrozně sympatičtí a dost s nimi soucítím, takže mi jich bylo i hodně líto.
Zátaras, nákup věcí a jejich odvoz, byl oddechový, ale moc milý, na hodně týmů to zapůsobilo. Brian a Greg, Ron a Kelly a Lynn a Alex se celkem bez potíží dostali do cíle.
Rob a Amber opět dvakrát v etapě těžili z toho, že jsou známí ze Survivoru a získali pomocníky při plnění úkolů, takže pro ně páté místo.
Trochu jsem se bála o Gretchen a Mereditha, trochu mě to dojímalo, na jednu stranu jsem nechtěla, aby vypadli, ale zároveň by pro ně odpočinek už nebyl od věci. Každopádně se nevylučovalo, ale sebrání peněz i všech věcí mi přišlo dost kruté, jsem zvědavá, jak se s tím poperou.


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů