TAR S7 (US) - Epizoda 5 - 2. část

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 5 - 2. část

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:16

5. epizoda - 2. část

(v CZ dabingu: 7. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod hozu » 10 lis 2013, 01:38

(Jihoafrická republika > Botswana)
- Krmení lvů musel být celkem zážitek a celkově celá část měla rozhodně zajímavé momenty.
- Lynn s Alexem se trochu ztratily, ale nakonec opět byli letem všichni sjednoceni. Rob s Amber pak konečně pocítili, že i tu se občas hodí mít sociální hru, během momentu s taxíkem.
- Nápověda u obřího hrabáče a roadblock celkově fajn nápady. Vrhání oštěpu celkem rozházelo pořadí.
- Asi nejzásadnějším momentem části byla nehoda Grega s Brianem. Je sice pravda, že to jak Rob s Amber projeli možná určitě nebylo nejvhodnější, no na druhou stranu zastavovat a snažit se pomoci by mi přišlo zbytečné. Taková televizní produkce musí mít všechno zabečený a podle mě Lynn s Alexem zbytečně ztráceli čas.
- Detour opět tentokrát vyhrával chytrým zvolením si úkolu etapu. Osobně by mi taky přišla jednodušší část s vodou, než jídlem. To se vyplatilo nejprve Robovi s Amber, kteří tak těsně skončili druzí před Ronem a Kelly. Stejně tak to pomohlo Gregovi s Brianem. Rozhodně těsný finiš, který nakonec přinesl vyřazení Raye a Daeny, což nijak zvlášť nemrzelo.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Tereeeza » 26 pro 2013, 22:32

Prví část se lvy musel být neskutečný zážitek.:) Pobavila mě instrukce, že když skočí do auta, ať se nehýbají, chápu, že to tak funguje, ale zní to neskutečně, že se to může stát.:)
Odjezd od lvů zpomalil tři týmy a rozdělilo to skupinu na dvě části, ale stejně se nakonec sjednotili u vlaku a tím pádem dělali Zátaras společně. Vypadlao to poměrně složitě, trefit se nebylo jen tak. Rob dokončil úkol poslední, není trpělivý, to se ví, takže už měl nervy, ale nakonec to zvládl, vyjeli dřív než Uchenna a Joyce a předjeli pár aut.
Nehoda Briana a Grega vypadala děsivě, hlavně kameraman na tom nebyl nejlépe. Lynn a Alex se u nich zastavili, určitě pěkné gesto, ale stejně jim v ničem nemohli pomoci, takže sami sebe zbrzdili. To, že Rob a Amber nezastavili, na jednu stranu, Rob je prostě takový, nepřekvapilo mě to, ale vystávat tam nemělo cenu, spíš se měli jen ze zdvořilosti zeptat jako to udělali auta za nimi.
Objížďka přinesla také zajímavé úkoly, překvapilo mě, že šlo tolik lidí na jídlo, vybrala bych vodu, ta zajistila druhé místo Robovi a Amber a těsný finiš. Bylo to opravdu o kousek, ale nakonec se Brian a Greg udrželi, bylo to hodně vypjaté, emotivní, ale moc jsem jim to přála, Ray a Deana konečně venku. A to startovali z prvního místa, ale společný start a Zátaras s tím hodně zamíchaly.

Rob a Amber si potvrdili, že je Lynn a Alex nemusejí, uvidíme, jestli jim to Rob někdy vrátí.
Uchenna a Joyce se zachovali úžasně, že dali Gretchen a Meredithovi svoje oblečení, stejně tam bylo pěkné gesto, že jim někteří dali i peníze. Robovi a Amber fandím, i když by si Rob taky mohl utrhnout od pusy a něco jim dát nebo alespoň 'vtipně' nespekulovat, ale zvykla jsem si, že je takový.:)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S7 (US) - Epizoda 5 - 2. část

Příspěvekod carneval » 14 srp 2023, 00:51

Ta scena s taxikem, kdy Lynn a Alex rikali, ze jsou plni - to byl teda vysmech, takovy to typicky blabnuti nejaky blbosti jen abys nemusel xyz. Nevim proc jsou tak zapskli, ale na druhou stranu je to hra a nikdy nevis...
Nehoda vypadala vazne hrozive a potvrdilo to opakovane moje obavy i z predeslych sezon, ze nektery tymy proste jezdi rychle a porusuji vsechny mozny dopravni predpisy, jen aby nahnali par minut - a delaji to predevsim mladsi macho tymy.
Dalsi plus pro Uchennu s Joyce, jsou to asi moji favoriti - mam je rad uz delsi dobu a jejich gesto vuci starikum opet potesilo (naopak me zklamal Rob - ano, je to zavod, ale prece stari lide nejsou takova velka konkurence pro nekoho jeho kalibru...).
No a nakonec detour - prekvapilo me, kolik lidi zvolilo mlaceni kukurice, a vypadnuti Raye a Deany bylo super. Ona byla spis takova nevyrazna putka, ale on byl neskutecne arogantni debil. Jsem rad, ze se mu ty jeho kecy o Meredith a Gretchen vratily i s uroky :fuck:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů