TAR S7 (US) - Epizoda 8

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:18

8. epizoda

(v CZ dabingu: 10. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod hozu » 17 lis 2013, 22:15

(Botswana > Indie)
Oblíbená Indie. Dost mě překvapily dvě aliance Rob & Amber s Ronem & Kelly a zbytku. Na to jak se od Suvivorskéhopáru všichni distancovali, to byla zajímavá změna. Ostatně púrávě to jim pomohlo u Yieldu.
Roadblock s hledáním nápověd byl celkem klasický hledání, tenktokrát s bednama. Meredith s Gretchen se až překvapivě dlouho zasekli.
Detour s kávou nebo uhlím. Všechny týmy zvolili ten relativně jednodušší úkol a celkem se potrápily, ale oto víc jsme se bavil.
Rob s Amber zase chytli nějakýho chlapíka co jim pomáhal :D HODNĚ potěšil závěrečný cliffhanger. Očividně zákaz s žebráním v minulé sérii přinesl skutečně zajímavý prvek do hry :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Tereeeza » 27 pro 2013, 18:19

Etapa začala zase jednou hromadně letem do Indie. Jeden z letů si týmy musely zařídit sami a relativně rychle se spustil boj o místa. Lynn a Alex si vypočítavě drželi u těla a pomaháli Uchennovi a Joyce a Gretchen s Meredithem, potenciálními týmy, které by v závěru mohly porazit. Rob ale nezůstal pozadu a ihned se do rezervování letů pustil taky a samozřejmě našel výhodu jak pro sebe s Amber, tak pro Rona a Kelly. Ti k tomu přišli trochu jako slepí k houslím a vezou se, využívají výhod, ale přitom sami do toho moc nedávají a mám z toho pocit, že by je kdykoliv podrazili.
Ron a Kelly a Rob a Amber byli na místě první, neskutečný množství lidí všude a ten zmatek. Zbylé tři týmy po příjezdu zjistily, že nejsou v dřívějším letu a moc se jim to nelíbilo. Meredith a Gretchen se ještě chvilku drželi Lynna a Alexe, kteří jim pomohli u taxiků.
Opět se ve hře objevil Yield, bála jsem se, že Ron a Kelly obrátí Roba s Amber, možná, kdyby nepřijeli hned za nimi, tak by to udělali, ale nechali si to snadno vymluvit a zase nikdo nikoho nestopnul, i když toho později Ron s Kelly litovali.
Zátaras byl fajn, neurazil, je to o štěstí a to Amber opět měla a předběhla Kelly. Překvapilo mě, že se Gretchen poměrně rychle vzdávala, ale věřím, že už toho mají dost. Každopádně potom narazili na hodné lidi, kteří jim zpestřovali cestu a pomáhali, bylo to hezký dívat se na to a oni si to opravdu užili, vlilo jim to trochu energie.
Objížďka měla taky zajímavé úkoly, překvapilo mě, že si všichni vybrali čaje, přišlo mi to docela komplikovaný. (Hlavně nechápu, jak v té zemi plné lidí může něco fungovat a když člověk vidí ty kanceláře, neskutečný). Ron a Kelly a Lynn a Alex se trochu zdrželi, když hledali taxi. Úkol byl hodně i o štěstí a náhodě, první z úkolu vyrazili Rob a Amber těsně následováni Ronem a Kelly, všichni řádně utahaní, bohužel Phil pro ně neměl dobré zprávy........:)


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů