TAR S7 (US) - Epizoda 9

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:18

9. epizoda

(v CZ dabingu: 11. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod hozu » 17 lis 2013, 22:15

(Indie)
Pokračování vytřeštěných výrazů hráčů, že stále závodí :D Ten zvrat se mi fakt hodně líbil, každopdáně škoda, že další část byl vlak, který všechny zase srovnal.
Rob a Amber jako už tradičně při tomto závodě zrekrutovali průvodce :D
Druhá FF a návrat holícího úkolu. Jsem nečekal, že by někdo skutečně tuto FF někdy splnil. Joyce fakt překvapila, ale no co jiného jim zbývalo pokud nechtěli být vyřazeni.
Opět detoru jens jednou vybranou volbou. Moc jsme nepobral čeho chtěla Gretchen docílit tím, že vlezla na vrchol slona, kterého týmy táhli.
Roadblock s velbloudy byl super. Především zvířata dokázala opět trochu zdramatizovat jasné pořadí.
Meredith s Gretchen měli velké štěstí, že se Lynn s Alexem sekli o místo dojezdu a celkem překvpaivě postoupili dál v závodě.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod Tereeeza » 27 pro 2013, 19:29

Pokračování v závodě nikdo nečekal, ale Mereditha a Gretchen potěšilo, že pokračují dál, i když byli hodně unavení, každopádně čekání na vlak všechno srovnalo a měli poměrně dlouhou dobu na odpočinek. Ve vlaku se ukázalo, že se nemůže dát na první dojmy, Ron a Kelly zjistili, že to jsou fajn lidi.
Na nádraží na ně čekala další obálka, Rob a Amber trochu zaváhali, ale naštěstí opět čekali až do rána. Na hotelu Rob opět přemluvil jednoho z místních k pomoci druhý den. Lynn a Alex si užívali nočního života, líbilo se mi, že všichni na chvilku vypnuli.
Do hry vstoupilo opět Zrychlení, nejdříve jsem čekala zdramatizování, že se tam setkají dva týmy, ale nakonec Lynn a Alex obrátili a vrhli se s ostatními na slony. Taky nechápu, proč Gretchen lezla nahoru, Meredithovi to jen ztížila a sama nepomáhala, proto skončili v úkolu jako čtvrtí. Mereditha mi bylo opravdu líto, měl toho dost. Ron a Kelly se snažili získat pomocníka Roba a Amber, ale ten byl věrný.
Zrychlení bylo teda něco, Uchenna a Joyce trochu bloudili, takže pokud nechtěli být vyřazeni, museli do toho jít a Joyce se toho zhostila celkem bez problému, obdivuhodný, tohle chce kuráž, ale Joyce to hrozně slušelo a nakonec to pro ně znamenalo první místo.
Zátaras byl se zvířaty, které vždy zamíchají kartami, Kelly tím docela prolítla, Amber měla problémy, ale nebyli daleko za nimi, což vytvořilo poměrně těsný finiš.
Lynn a Alex při cestě do céle zabloudili, což byla výhoda pro Mereditha a Gretchen, ale stejně jsem myslela, že to nestihnou a dojalo mě, že opravdu pokračují, hrozně jim to přeju a vyřazení Lynna s Alexem mi vůbec nevadí.


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti