TAR S7 (US) - Epizoda 10

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:18

10. epizoda

(v CZ dabingu: 12. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod hozu » 17 lis 2013, 22:15

(Indie > Turecko)
Rob si chtěl zavtipkovat o dřívějším letu a vzniklo z toho, že se Uchenna s Joyce a Meredith s Gretchen skutečně na dřívější let dostali. Rohodně zábavný úvod kola :D
Část s Gnomy byla celkem vtipná, škoda že byla čistě výherní a ne součást nějakého podlejšího zvratu :D
Detour. Jsem čekal, že všichn půjdou na váhy a nakonec i sloupy měli svůj tým.
Dřívější let nakonec pomohl Gretchen u Roadblocku, díky čemuž nejstarší pár soutěže vydržel další kolo. I přes tuto "výhodu" tedy hodně obdivuju jak se museli nadřít pro tuto "výhru"
Závěrečný finiš mezi Robovým a Ronovým týmem byl rozhodně parádní. Škoda, že skončil neeliminačním kolem, ač s tak málo týmy a tolika etapami to asi zákonitě přijít muselo :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod Tereeeza » 27 pro 2013, 21:28

Nejdříve to vypadalo, že všichni poletí do Turecka společně, to by ale nebyl vtipálek Rob, aby tam nějaký ten žert nedal, tentokrát o dřívějším letu, úkol to splnilo, Gretchen a Meredith a Uchenna a Joyce začali pátrat a dřívější let skutečně objevili. Ron a Kelly to slyšeli, bála jsem se, že nakonec Rob a Amber poletí sami, ale tihle čtyi drží dohromady a na ten dřívější let prostě nepřišli, moc nechápu, jak se to stalo, a letěli s přesvědčením, že jsou v čele.:)
Pro opravdové první dva týmy to byla velká výhoda, dostali se jako první na ostrov, našli trpaslíka a mířili dál. Uchenna a Joyce neměli žádný problém a tak dorazili opět první. Gretchen a Meredith trochu tápali při hledání druhé nápovědy a pak při hledání pána s váhami, ale stejně to zvládli docela rychle. Zátaras byl výborný, čekala jsem, že to starouškové nezvládnou, ale zvládli a dokonce Gretchen, díky náskoku to měla celkem v pohodě a dorazili druzí.:)
Rob a Amber na začátku utekli Ronovi a Kelly, při jízdě k ostrovu ale zjistili, že jsou třetí, ne první, jak se domnívali, tak začali trochu makat, zpomalili se při pěší chůzi na náměstí, ale váhy měli rychle za sebou. V podobné iluzi žili i Ron a Kelly (kteří se hádají čím dál víc, naštěstí vždyc přijde usmíření, ale já bych to s Ronem asi nevydržela, ale chápu, že jsou to nervy a někdy to člověku ujede), až na ostrově zjistili, že jsou poslední, u věže tápali stejně jako MaG a poté vybrali druhý úkol objížďky, nejdřív mi to přišlo šílený, ale Ron to zvládnul docela rychle a bylo jasné, že bude opět těsný finiš.
Byla jsem hrozně nervózní, přála jsem to Robovi a Amber a ti je nakonec porazili, ale díky nevylučovací epizodě v závodu zůstal i Ron a Kelly, což mě trochu naštvalo.


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů