TAR S7 (US) - Epizoda 11

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:19

11. epizoda

(v CZ dabingu: 13. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod hozu » 17 lis 2013, 22:16

(Turecko > Velká Británie)
Celkem zajímavé místo pro další nápovědu a jako fanouška Británie a Beatles mě potěšila další destinace. Rob s Amber a Ron s Kelly "vrátili" zbytku jejich úspěch s lety.
Rob s Amber tradičně "najali" nějakého kolemjdoucího, rozdoně stále se vyplativší strategie :D
Detour mě určitě potěšil motivem Sherlocka Holmesea hledáním nápověd. Divil jsem se, že Gretchen s Meredithem se nepustili spíše do toho. Vidno, že celá věc byla (doslova) nad jejich síly.
Rob a Amber použili Yield na ROna s Kelly, což rozhodně potěšilo. Taky se jim to vypladilo u Roadblocku s dvoupatrovými autobusy, ač jsem doufal, že se týmům podaří i ostatním týmům Rona s Kelly předběnout.
Nakonec odpadla Gretchen s Meredithem, no alepsoň to vypadá na atleticky vyrovnaný finiš.

přeju vítězství: Rob & Amber
nevadili by mi jako vítězové: Uchenna & Joyce
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Tereeeza » 27 pro 2013, 22:49

Místo první nápovědy bylo opravdu zajímavé, i když takhle z obrazovky to rozhodně nemohlo působit tak jako na soutěžící.
Další zastávkou měl být Londýn, vypadalo to, že všichni poletí společně, ale Rob s Amber rychle přišli na rychlejší let a riskli přestup a nejisté lístky.
Ron a Kelly začínali s nulou, jejich vztah (i podle ukázek na další díl) prochází dost tvrdou krizí, už ani Kelly si není jistá a Ron, než se splní nějaký úkol, je vážně nepříjemný, i když potom chválí, ale zároveň sebe neustále vyzdihuje.
Meredith se na letišti zachoval moc hezky a pomohl stejně jako předtím oni jim.
Kelly si všimla letu přes Frankfurt a jeli tedy s Robem a Amber a získali náskok jako zbylé týmy v minulé etapě. V Londýně se Rob a Amber hned trhli, při první příležitosti odchytili místního a ten jim hodně pomohl, dostat se na Abbey road, potom k London Eye, hotelu a pomohl jim hodně i u objížďky s hádankami. Ron a Kelly to všechno zvládli taky, ale trvalo jim to delší dobu, než se všude poptali a někdy taky zvolili taxi místo metra, což jim nepřidalo, proto byl Rob a Amber u Yieldu první a strategicky zabrzdili Rona a Kelly.
Zbylé dva týmy přiletěly později a také se to dozvěděly. Se vším si poradili celkem rychle, ale vybrali si druhý úkol objížďky, mysleli si, že to bude jednodušší, ale ty hádanky se podle mě daly i bez průvodce a pro Mereditha a Gretchen by to bylo přínosnější, možná by to i změnilo pořadí. U těch lodí se mi líbilo, že je Uchenna a Joyce podporovali, všichni čtyři jsou opravdu moc milí. Následovala menší komplikace s přejezdem a všichni mířili k Zátarasu.
Rob se chopil řízení autobusu, asi to fakt nebylo jednoduché, ale po dobu, co Ron a Kelly mířili na správné místo, to stihl a nemusel se s nimi potkat. Ron a Kelly byli přirozeně naštvaní, frustraci si vylévali na fotce. Úkolu se chopila Kelly (i když by to Ron samozřejmě hned zvládl, blaa, blaa) a následně přijely zbylé týmy. Byl to poměrně boj, ale Ron a Kelly odjížděli první, následování Uchennou a Joyce a Meredith a Gretchen. Chvilku to vypadalo, že se přeci jen pořadí posledních dvou pozic změní, ale nakonec Gretchen a Meredith vypadli. Oplakala jsem to, věděla jsem, že na to úplně nemají, až do cíle, ale bylo to obdivuhodné a jak říkal Phil, inspirativní. Dostali se dál, než kdokoliv, včetně jich, předvídal a myslím, že toho zažili neuvěřitelně moc a můžou být na sebe pyšní.

Výhru přeju Robovi a Amber, Uchenna a Joyce by mi nevadili, ale hlavně, ať to není Ron a Kelly.


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host