TAR S7 (US) - Epizoda 12

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S7 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:19

12. epizoda

(v CZ dabingu: 14. + 15. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 13

Příspěvekod hozu » 20 lis 2013, 22:54

(Velká Británie > Jamajka > Portoriko > USA)
Z Londýna na Jamajku. Celkem chytře vymyšlený roadblock o odjezdy na následující den. U detour nepřekvapivě si všichni vybrali stavbu raftů. Ron s Kelly dost bojovali...no nejenom s rafty. Ani se není čemu divit, že nakonec skončili jako třetí.
Závěrečný finiš této etapy byl celkem chytře sestříhán, no nakonec Uchenna s Joyce dostali penalizaci, což nakonec udělalo skutečně působivé finále závodu.
Další úkoly jako krájení cibule nebo seskoky bavily spíš okolníma věcma (jako byla chyba Amber s Robem)
Trochu mrzí, že finiš byl vysloveně o náhodě, nalézt správnou osobu, ale musím říct, že mi jako vítězové Uchenna s Joyce v podstatě nevadí. Určitě neproletěli závodem tak suveréně jako Rob s Amber, no přesto dokázali se pro výhru obětovat a podle mě zaslouženě zvítězili.
Co se Roba s Amber týče, je mi přesto jejich umístění celkem líto. Přinesli nebo vylepšili některé herní strategie a na rozdíl od Survivoru tu svou dominancí i bavili.
Každopádně rozhodně povedená série, která rozhodně opět posunula kvalitu o kousek víš

oblíbené týmy: Rob & Amber, Uchenna & Joyce
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
KraTerka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 srp 2013, 14:09
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, PI, All-stars, CI, Fiji, China, FvF, Tocantins, Samoa, HvV, Nicaragua, Philippines

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 13

Příspěvekod KraTerka » 05 pro 2013, 19:49

Tohle je moje první série Amazing race, kterou jsem viděla celou.:) Dívala jsem se na ni kvůli tomu, že tam jsou Rob a Amber ze Survivoru.
Musím říct, že mě to bavilo, teda spíš Rob a Amber mě bavili.:D Celou dobu jsem ale moc nemusela Rona a Kelly, někdy mi lezli pěkně na nervy. :D
Vítězům jsem to přála a obdivuju to, že si Joyce nechala oholit tu hlavu, já bych to nedokázala. :D
S: Collen, Rich, Jerri, Elisabeth, Kelly, Tom, Ethan, Christy, Rob C., Jenna, Christa, Darah, JFP, Eliza, Chris, Steph, Danni, Cirie, Penner, Parvati, Yul, Yau-man, Earl, Courtney, P.G., Nat B., Corinne, Bob, Taj, Stephen, JT, Brett, Russel H., Natalie, Alina, Brenda, Stephanie V., Cochran, Colton, Kim, RC, Malcolm, Denise, Laura, Eddie, Vytas, Hayden, Sarah, Spencer, Tasha, Twinnies, John, Jaclyn, Carolyn, Mike

BB: S05: Drew, Diane, Karen, Will, Nakomis S06: Howie, Janelle S08: Jessica S12: Britney, Enzo

TAR: CHARLA & MIRNA, BRIAN & GREG, TWINNIES

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S7 (US) - Epizoda 13

Příspěvekod Tereeeza » 30 pro 2013, 22:39

A je konec.:)
Moc se mi líbí, že týmy po etapách (nebo aspoň tady jsme to opět viděli), tráví nějaké chvilky spolu, někdy jsem měla pocit, že je to narozdíll od Survivoru hrozně neosobní a nechápala jsem, kde se bere ta nevraživost atd., ale jsem ráda, že vidím, že mají i čas se poznávat a třeba chvilku zapomenout (alespoň trochu) na závod.
Hned v úvodu začali spory mezi Ronem a Kelly, Kelly mi bylo docela líto, Ron je fakt blbec, jeho chování by mě asi odradilo, obdivuju ji, že se pořád snaží a chtěla by to dovést do úspěšného konce.
Každopádně všichni letěli společně, Zátaras byl příjemným zpestřením, škoda, že to na nějakýho chlapáka nevyšlo, mohla to být sranda, holky poměrně s přehledem a opět si užili společnou noc. Hledání obálek ve škole bylo taky zajímavé, je to hezký, když se nějak zapojí i děti.
K Objížďcě dorazily týmy postupně, ale všichni si vybrali stejný úkol (ani se nedivím), Uchenna a Joyce se na to vrhli poměrně dobře a šlo jim to od ruky, Rob a Amber byli taky šikovní, bojivali Ron a Kelly a jak už bylo řečeno, ne jen s tím vorem, ale Ron byl klasicky nervózní a protivný, takže Kelly (ne)dělala všechno špatně.
Celá etapa se ale zdramatizovala až při jízdě do cíle, Rob s Amber byli zastaveni policií a Ron si hned neodpustil, že jejich štěstí vyprchalo, naštěstí ale Uchenna a Joyce píchli, takže se pořadí opět měnilo a Ron a Kelly byli první. Každopádně v etapě se nevyřazovalo, takže všechny týmy zůstávaly.
Další etapa začánala brzy ráno, týmy si měly vyzvednout cibuli. Ron a Kelly vyrazili sice dřív, ale Rob a Amber je těsně předběhli.
Uchenna a Joyce nejdříve potřebovali sehnat peníze, viděla jsem, jak to pro oba, zejména pro Joyce, bylo těžké říkat si o peníze a nedivím se, našli ale jednoho z těch dobrých lidí a dostali se na letiště, kde po dlouhé době nějaké peníze skutečně získali. Během toho ale už zbylé týmy dokončily krájení cibule (krájet 50 cibulí by se mi fakt nechtělo.:D ).
Opět se jim podařilo sehnat taxík, který je za malý peníz dovezl až opět zpátky na letiště, ale to předbíhám.
Objížďka se mi líbila, bylo jasné, že si koně nikdo nevybere, ten úkol zněl šíleně, a tak se šlo na golf. Rob s Amber měli poměrně dobrou mušku a úkol splnili jako první a mířili na letiště a do Portorica. Nejdříve se naštvali, že nedostali dřívější let, ale potom opět našli skulinku a dostali se na ten, který měl zpoždění, takže byli v Portoricu první. V dalším letu byl Ron s Kelly a po nějaké době i Uchenna a Joyce. Všichni se sešli před stanovenou bránou a mohlo se začínat od nuly.
Na řadě byl Zátaras, Amber jít musela, jinak šli dva muži. Nejdřívě došlo k chybě při hledání místa u Roba a Amber, ale Ron a Uchenna neměli zase takový náskok, takže je opět dohnali, ale asi bych z té výšky teda neskočila.:)
Rob a Amber se přes všechno opět dostali první na letiště a vyškemrali dřívější let, dlouho to vypadalo, že Uchenna a Joyce na let už nepustí, ale nakonec se na něj i oni dostali. Ron a Kelly se ztratili při cestě na letiště a tím odpadli.
Bohužel se Robovi a Amber stal osudným poslední úkol, jednou neměli štěstí na dobrého rádce v podobě taxikáře nebo jiného chodce a nenašli zadaný úkol včas, tohle bylo vyloženě na štěstí a nevím, jestli to bylo vhodné jako poslední úkol. Uchenna a Joyce to díky taxikářovi našli poměrně rychle, ale problém začal při platbě, poměrně dlouho sháněli zbylé peníze a mně svitla naděje pro Roba a Amber, ale....Uchenna a Joyce doběhli do cíle jako první.:)
Fandila jsem celou hru Robovi a Amber, prolítli ji neskutečným způsobem a rozhodně by si výhru zasloužili, ale teď už je to jen kdyby..:) Každopádně jsem ráda, že to vyhráli Uchenna a Joyce, snad jim to pomůže ve vztahu, přišlo mi, že se hodně sblížili a třeba se podaří i miminko.:) Ron a Kelly doběhli jako poslední a také těžko říct, jak to s nimi dál je, docela by mě to zajímalo.
Konec mě jako vždy dojal, hrůza, musím s tím začít něco dělat, mrzí mě, že série skončila, moc se mi líbila.:)

EDIT: Teď jsem se dočetla, že se Uchenna a Joyce v roce 2011 rozvedli, to mě celkem mrzí..:( Ron a Kelly se taky rozešli hned po soutěži, což se dalo čekat.:)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S7 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod carneval » 04 zář 2023, 05:36

Tak sedma serie nakonec super - moc jsem z toho v uvodu nadseny nebyl, Roba a Amber nemam rad a tyhle celebrity z jinych show by si mohli odpustit, ale evidentne kult Roba / Amber pritahnul dalsi divaky a poradu jako takovemu to evidentne prospelo.

Final leg: Tancovani limba byl super roadblock, naopak krajeni cibule nebo staveni raftu musela bejt teda dost otrava - zlaty skladani nabytku v Ikei :D Jeste v puli druhe casti dvojepizody jsem veril, ze Rob a Amber to maji v kapse, ale stal se zazrak a karma se vratila jak Uchennovi s Joyce, tak i Robovi za ty jeho typicky arogantni kecy v poslednich nekolika epizodach. Nikdy jsem teda nevidel, ze by po zavreni brany a odstaveni mustku jeste nekdy nekoho nechali nastoupit na palubu letadla, ale pokud to opravdu bylo jen na zaklade dobractvi kapitana, tak teda kloboucek. Uchenna a Joyce meli dobreho taxikare a zajistilo jim to vitezstvi, jak jsem rikal - karma se vratila, oba jsme s manzelkou skakali metr dvacet radosti :lol: PS: Divali jsme se na dvojepizodu v originalnim zneni a zadny ukol hledani obalek ve skole tam nebyl :-|

Jednotlive tymy:
- Ryan a Chuck byl muj prvni tym, kteremu jsem fandil - moc dlouho nevydrzeli, tak jsem si musel hledat zase nejaky jiny favority zavodu...
- Megan & Heidi mi prisly takovy nevyrazny slepice, jejich odchod mi nijak nevadil, ale hlavne jsem byl rad naslednym vyrazenim Debbie & Biancy, Susan s Patrickem a Raye s Deanou!! Kdyz na plazi Debbie s Biancou nekomu rekli, at jde hrabat na spatnou hroudu, tak me to tehdy docela namichlo, protoze to rekli pomerne sympatickemu tymu. Susan mi moc nevadila, ale Patrick byl zahorklej anti-RobxAmber blbec a myslel si, jak vi vsechno nejlip atdatd.. ten mi lezl krkem hned od uvodu uz jen tim, jak mluvil se svoji mamou. No a Ray byl taky blbec, ty jeho silacky kecy a neumel se ani postarat o svoji zenu... k temhle trem nesympatickejm tymum bych jeste pridal Lynna s Alexem, kteri taky uz od uvodu nerikali nic jinyho nez jak Rob s Amber udelali tohle nebo tamto...
- Brian a Greg byli docela sympataci, takovy ty typicky americky 'jocks', co se do vseho vrhali po hlave a behem toho nasekavaji more chyb, co vetsinou pak zase nazenou svoji atleticnosti. Nehodu uz ale neprekousli a tak vypadli nejvetsi fyzicti favorite zavodu. Meredith s Gretchen vseobecne sympaticky a popularni tym, ktery stanovil tusim neprekonany rekord toho, jak daleko se starici v historii zavodu kdy dostali. Ke konci ale uz delali hodne chyb a jako zazrakem se jim to nestalo osudovym driv (PS: udajne je CBS zvala do All Star season, ale odmitli - coz tak nejak i chapu, stary byly uz tehdy v roce 2004).
- Finalova trojka: Ron a Kelly evidentne toxicky par, kdy po okouzleni zamilovanosti spadnou ty ruzovy brejle a ukaze se, jestli si skutecne dva lide rozumi a mohou byt spolu - tihle dva si na tuhle dulezitou otazku nasli odpoved jeste pred koncem zavodu :)
Amber s Robem nemam nijak zvlast ze Survivora rad, ale do pulky sezony jsem jim docela fandil - Rob byl zabavny a mel jsem ho radsi nez zahorkly gaye. V druhy fazi ale zacal byt ten Rob ze Survivora - arogantni, posmival se ostatnim atd, no vratilo se mu to... (PS: to nabirani mistnich, aby zavodili s nima mi prislo trochu jako podvadeni - tezili ze svyho statusu hvezd Survivora, moc lidi by asi takhle nepomahalo neznamym lidem ala Meredith a Gretchen)
Uchenna s Joyce byli dobraci uz od uvodu, pomahali starikum a ostatnim tymum nebo lidem, coz bylo dosud nevidany. Navic ten jejich pribeh byl docela dojemnej - ze chteji miminko atd. Vyhru jsem jim pral, nic jsem si o nich dal nezjistoval, jelikoz se spolu s Robem a Amber vrati v All-Star season, ale pokud se v roce 2011 rozvedli jak psala Terka, tak je to teda smutny zaver tohohle pribehu.. :(
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S7 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti