TAR S8 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

2005
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S8 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 28 srp 2013, 15:29

11. epizoda - finále

(v CZ dabingu: 13. + 14. epizoda)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S8 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 26 úno 2014, 21:57

Jsem se nějak nedostal k pravidelnému komentování této série, tak aspoň nějaký malý souhrn. Musím se přiznat, že mě tato série v první chvíli tématem rodin moc nelákala, přesto nakonec musím říct, že nebyla jako celek špatná. Paradoxně děti nebyly až tak otravné (nebo se nezdržely tak dlouho), jako celá rodina Weaverových, která tam byla déle než bylo nutné. No alespoň jejich přítomnost celkem vyostřila atmosféru. Vítězové určitě zasloužení, klidně bych nějakou jejich část viděl i v nějaké další sérii, stejně jako moje největší favoriti této řady - Paolovi. Byli celkem zábavně rozhádaní.
Jinak myslím, že cestování jen po Severní Americe nebylo nakonec tak špatné. Samozřejmě každou sérii by mě to sledovat nevadilo, ale tak myslím, že i Spojené Státy jako takové měli co nabídnout.

Oblíbená rodina: Paolo
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S8 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod honzavohralik » 11 bře 2014, 18:36

Nechtělo se mi komentovat všechny díly a tak to shrnu tady.
Celá série, se mi opravdu líbila a byl bych vážně rád, kdyby udělali další TAR Family Edition, klidně s cestováním po celém světě.
Vítězný tým, mě nějak moc neoslnil, Linzovi jsem nemusel, i když mi od začátku bylo jasné, že jako jeden z nejvíce fit teamu mají místo v TOP 3 jisté. Docela mě mrzelo, že se rodiny podívaly jen na Costa Ricu a do Panamy, ale ani to poznávání Ameriky nebylo špatné, padl díky tomu rekord rodiny Schroederových, kteří byli vyřazeni ve městem, ve kterém bydlí. :D :D
Osobně jsem fandil Gaghanovým, i když mi bylo jasné, že nemají moc šancí, ale například když v 1. cíly, 9-letá Carissa předběhla ty dvě holky z rodiny Weaverových!!!!!! (Bodejť by ne když Rebbecca od Weaverů ani neujela pár kilometrů na kole)Chvíli jsem věřil, že i mají šanci, myslím, že Gaghanovi konkrétně, měli strašně moc smůly, což hraje velkou roli.
Nesnášel jsem Weaverovi a Paolovi. Hádky Paolů mě a neschopnost některých členů tohoto teamu, mě doháněli k šílenosti a Weaverovi, kteří po ostatních házeli odpadky, utahovali si z nich a povyšovali se a pak pořád brečeli, že se s nimi nikdo nechce bavit, mi taky dokázali zvednout zaručeně žaludek.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S8 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod carneval » 10 říj 2023, 23:36

Jednoznacne nejhorsi / nejmene oblibena sezona TAR - Family Edition.

Nejdriv musim rict, ze mi prislo nefer, kdyz rodina o 4 dvacetiletych mladych lidech soutezi s rodinama s detma. Asi to je stejny rant jako kdyz v normalni sezone mame duchodce vs mlady lidi, ale proste tady mi to prislo jeste intenzivnejsi. Hned jak jsem videl predstavovacky, tak jsem si rikal, ze Linzovi to urcite diky fyzicnosti vyhrajou a bum - uhadl jsem to.

Fandil jsem rodinam s detma - Blacks a Gaghani. Ty deti Gaghanu byly prekvapive soutezivy a fyzicky sikovny, ale ty jejich rodice delali jednu chybu za druhou, az je to nakonec stalo hru. Weaverovi byli nejvetsi trollove - nejdriv mi jich bylo lito, ze se museji vyporadavat se ztratou otce, ale pak uz mi jich ani lito nebylo. Porad jen ostatni dissovali a delali si z nich srandu nebo je sabotovali, aby o par strihu pozdeji pofnukavali, jak je nikdo nema rad a ze jsou lidi na ne bezduvodne zli :roll:

Po vyrazeni Gaghanu jsem fandil Bransenum a je skoda, ze nevyhrali - bylo to pomerne tesne, ale jak jsem psal - padesatiletej chlap vs 3x dvacetilety kluci a jejich sestra zkratka nema v dobehu sanci. Malym plusem Linz vyhry je to, ze dali pulku vyhry svym rodicum - to je hezke gesto.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S8 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti