TAR S9 (US) - Epizoda 1 (CZ označení: epizoda 1 a 2)

2006
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S9 (US) - Epizoda 1 (CZ označení: epizoda 1 a 2)

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 08:55

1. epizoda

9. série má celkem 12 dílů. Z toho první a poslední díl jsou 90-ti minutové. Při vysílání v ČR byly tyto dvě epizody rozděleny a číslování se tak posunulo.
Pokud sledujete sérii s českým dabingem, tato diskuze je k prvním dvěma dílům.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S9 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod hozu » 26 úno 2014, 22:10

USA → Brazílie
No začátek mě zase moc neuspokojil svou délkou, která opět znamenala takřka 40 minut trochu nezáživného cestování, než nastal nějaký úkol. Tentokrát šlo o dvě poměrně zajímavé možnosti Detour, které se zdáli být trochu nepoměrné. Hledání budovy nebo stavění motorky. Právě druhá mi přišla mnohem obtížnější a převelice překvapily Danniele s Danni, že se na to chtěli původně vrhnout. Nepřekvapivě nakonec vzdali. Zároveň mě čas plnění tohoto úkolu navnadil pocitem, že snad týmy absolvují ještě jeden úkol. Bohužel tomu tak nebylo. Pro mě takový tradičně trochu zdlouhavý úvod, ale aspoň se všechny týmy po 45 minutách neseskupily na jedno místo jak tomu bylo v jiných sériích. Vyřazení nemrzí.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S9 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 11 bře 2014, 22:42

Další zatím skvěle vypadající řada a plno zajímavých soutěžící. Mrzí mě, že na začátku se jelo do Brazílie, kam se podle mě jezdí docela často a myslím, že v J. Americe je plno dalších zatím nenavštívených zemí. :/
Ze začátku mě velmi překvapili Fran a Barry, kteří se dostali na 1. let, ale bohužel jim to kvůli zpoždění moc nepomohlo. Docela jsem čuměl, když si Danielle a Dani vybrali sestavování motorek, ale jak jsem očekával nešlo jim to a to tolik, že to vzdali. :D Velmi se mi líbil druhý úkol s létáním v helikoptérách, vůbec jsem nepochopil Johna a Scotta, kteří dorazili poslední a vybrali si nejvzdálenější budovu, i když věděli, že Lisa a Jon, tam byli chvíli před nimi.
Vyřazený tým, mi vůbec chybět nebude, podle mě byli bez jakéhokoliv potencionálu a myslím, že John by mi brzy začal akorát tak lézt na nervy.

Zatím mám rád: BJ a Tyler, Wanda a Desiree, Dave a Lori
Zatím nemám rád: Eric a Jeremy, Lake a Michele
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

TAR S9 (US) - Epizoda 1 (CZ označení: epizoda 1 a 2)

Příspěvekod carneval » 15 říj 2023, 04:56

honzavohralik píše:Velmi se mi líbil druhý úkol s létáním v helikoptérách, vůbec jsem nepochopil Johna a Scotta, kteří dorazili poslední a vybrali si nejvzdálenější budovu, i když věděli, že Lisa a Jon, tam byli chvíli před nimi.


Ted jsem tenhle dil zkouknul a musim poznamenat, ze si John a Scott vybrali druhou (prostredni) budovu, ale operatorka jim rekla, ze uz tam nejsou napovedy - proto museli letet na tu nejvzdalenejsi budovu.

Prvni dil tradicne 90 minut, super - kazdy tym dostane nejaky prostor a divak si tak lepe muze udelat obrazek o tom, kdo je kdo a jak se pripadne chova. Kdyz si ruzovy devcata vybraly motorky, tak jsem docela koukal - stejne jako kdyz se na motorku pomerne sebevedome vrhla i ta duchodkyne. :oops:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „The Amazing Race S9 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti