TAR S9 (US) - Epizoda 3 (CZ označení: epizoda 4)

2006
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S9 (US) - Epizoda 3 (CZ označení: epizoda 4)

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 08:58

3. epizoda

9. série má celkem 12 dílů. Z toho první a poslední díl jsou 90-ti minutové. Při vysílání v ČR byly tyto dvě epizody rozděleny a číslování se tak posunulo.
Pokud sledujete sérii s českým dabingem, tato diskuze je k vaší 4. epizodě.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S9 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod hozu » 26 úno 2014, 22:33

Brazílie → Rusko
Musím hned na úvod říct, že celkem mile potěšil dvojdíl takto brzo v závodu, bohužel to je to však jediné příjemné překvapení. Cliffhanger samotný mi přišel už dost monotónní a klidně bych vzal za vděk i nějakým jiným nápadem, jak závod takto rozdělit. Viz třeba ona kavárna v šesté sérii.
Ruské reálie byly jinak příjemná změna po Jižní Americe. Roadblock se skokem do vody se zdál jako relativně jednoduchý úkol nakonec některé týmy s ním dost bojovali. Možná by díl byl ještě jasnější, nebýt chyby Danni s Danniele a jejich návratu zpět, které roztrhlo jejich cestování s Ericem a Jeremym. Jsem dost zvědavý jak dlouho jim ta aliance vydrží.
Osobně by mi mytí trolejbusů přišlo také jednodušší než prohledávání matrjošek, ale paradoxně hodně týmu doplatilo na neschopnost ony trolejbusy vůbec najít (Celkem mi bylo líto, že to trochu zbrzdilo dobře rozjeté BJ a Tylera). To rozhodně přineslo zajímavý zvrat.
O konci na Rudém náměstí jsem se už zmínil :)

Jinak v této části ještě bavili ruští taxikáři a jejich výrazy :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S9 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti