TAR S10 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

2006
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S10 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:12

13. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S10 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod honzavohralik » 05 dub 2014, 23:15

Francie - Z těch 3 to nejvíc přeju Lyn a Karlyn, což je fakt divný, protože jsem je neměl rád celý závod, ale to ani ty ostatní týmy. Lyn a Karlyn udělali hooodně dobrej tah, s tím, že šli na let, který přistával na letišti blíže Eiffelovce.
Tak to mrdám, Lyn a Karlyn se fakt dostali první na Eiffelovku? :DDD Co dělali Rob a Kim s tou 1 hodinou 20? :DDD

Roadblock - Lynin výraz v letadle mě rozsekal. :D A už jsem doufal, že ten vlak, co jim ujel bude stát Roba a Kim první místo určitě a oni je dohnali.

Detour - Modelové si to šití docela dávali no. Další hádka po Detour Kim a Roba byla super, fakt je miluju. -.-

USA - Lyn a Karlyn měli na letišti Orly docela smůlu, podle mě měli 100% jet na větší letiště a mohli se dostat na ten let do NYC stejně jako Rob a Kim a Tyler a James.

Vítěz - Tyler a James, přesně to, co jsem čekal prakticky od prvního dne. Jo, asi si to zasloužili, ale pro mě by byli ti, kdo si to zaslouží Kandice a Dustin. Každopádně, skláním před Lyn a Karlyn, o kterých by asi nikdo neřekl, že skončí na 3. místě! :)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S10 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 02 čer 2014, 14:00

Španělsko > Francie > USA
Finále: Musím se přiznat, že finálové "soutěže" mi přišly absolutně nezajímavé a i když detour nakonec trochu pořadím zamíchala, nakonec to všechno bylo o štěstí na let a dobrém taxikáři. Z toho důvodu mě finálová část trochu zklamala. Právě z poslední trojice jsem nakonec nejvíc fandil Robovi a Kimberly, kteří sice svými hádkami celkem otravovali, ale já prostě nemám rád tyhle vítěze typu Tyler a James.
Sérii jako celek, však pro mě byla jedno velké překvapení a osobně se u mě ze sérií 1-10 vyšvihla na úplně první místo. Nové zvraty a překvapení závod parádně okořenily a s opravdu originálním složením týmů s různými strategiemi přinesli skvělou podívanou (a hlavně mi první díly snad nikdo nesplýval). Pro mě osobně velké překvapení, které bude mít myslím i následující All-stars těžké překonat.

Pár poznámek k týmům:
Bilal & Sa'eed: Tito dva byli už na začátku moji favoriti, je škoda, že je dostihl ten vcelku efektivní zvrat. Myslím, že měli minimálně potenciál na vcelku dramatické situace.
Vipul & Arti: Celkem sympatický tým, ale zase vyřazení mě až tak nemrzelo, i když klidně bych je viděl dál.
Kellie & Jamie: roztleskávačky...ale zase nijak zvlášť jsem jim nefandil
Duke & Lauren: tenhle Dcera/Otec tým měl bavil celkem hodně a je celkem škoda, že se neprobojovali dál. Snažili se hrát, bohužel hra je dostala dřív.
Tom & Terry: Moc jsem je nemusel
Peter & Sarah: Jeden z nejzajímavějších týmů série a díky Peterovi i jedni z těch co dělali pěkné dusno. Asi největší překvapení pro mě bylo jejich "rozebírání" roadblocků. Škoda, že All-stars jsou v TAR hodně založeny na tom jak moc stabilní zůstanou vztahy mezi hráči i po závodě. Sarah předváděla neskutečné výkony občas.
David & Mary: Největší šťastlivci co do neeliminačních kol, ale měli velké štěstí na spojence jakými byli Edwin a Godwin a i Abalama tým. Osobně jsem jim fandil právě spíše kvůli první jmenované dvojici.
Erwin & Godwin: Pro mě favorité této série. Jejich hra byla sice trochu naivní, ale vycházela jim a je jasné, že právě oni vytáhli svoji trojalianci tak daleko, kam až se jednotlivé týmy dostaly. Rád bych je viděl znovu, škoda že se tak zřejmě už nestane.
Dustin & Kandice: Svoje někdy úsměvné jindy až nepochopitelné neznalosti si vynahradily skutečně drsnou hrou. Mířili k vrcholu a vlastně by mi ani jako vítězky nevadily, ačkoliv mi v podstatě dost pilo krev je občas poslocuhat :D
Lyn & Karlyn: Rozhodně překvapení série co do umístění. Dokázaly se poprat skutečně perfektně, ale jak jsem říkal i u Davida s Mary, fandil jsem ji spíš kvůli jejich alianci s E&G.
Rob & Kimberly: Z F3 bych je jako vítěze bral všemi deseti, i když ty jejich hádky většinu soutěže děsně štvaly, přesto uhráli celkem stabilní hru a dokázali se dostat za svým
Tyler & James: Jako vítězové jsou pro mě asi jediné vyloženě větší zklamání série, jelikož bych si tam dokázal představit mnohem sympatičtější týmy. Závodem však proletěli hodně na úrovni a tak je asi jejich prvenství opravdu zasloužené.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S10 (US) - Epizoda 13 - FINÁLE

Příspěvekod avsman19 » 29 črc 2015, 15:28

Finálový díl byl poněkud slabší, čekal jsem náročné úkoly, které by týmy opravdu prověřily, ale v podstatě to bylo jako každý jiný díl a napětí bylo formováno spíše hudebním doprovodem než samotným děním. S vítězi jsem celkem spokojen, kluci mi nijak zvlášť sympatičtí nepřišli, ale rozhodně lepší, než zbývající dva páry.

Tato série mě bavila v podstatě od začátku do konce. Byla zde spousta zajímavých týmů, paradoxně jsem ale nefandil z různých důvodů v podstatě žádnému kromě Dustin & Kandice (konečně dívčí pár s fyzičkou, selským rozumem a tahem na branku...a že jsou to celkem kočky taky není k zahození :D). Proto mě mrzelo jejich vypadnutí těsně před finále, raději bych tam viděl je, než např. Roba s Kimberly.


Zpět na „The Amazing Race S10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti