TAR S10 (US) - Epizoda 3

2006
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S10 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:08

3. epizoda

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: TAR S10 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Jean » 24 lis 2013, 21:28

Vážně není běžný, že by sympatický týmy vypadávali hned ze začátku... U všech 4 dvojic co Phil zatím vyřadil, mi je to líto. Naštěstí tahle série je bohatá na sympatický soutěžící, takže pořád zůstávají Dustin a Kandice, Erwin a Godwin a Tyler a James. Jenom doufám, že Phil neudělá nějaký překvápko (třeba, že vyhodí poslední 2 týmy), protože to už bych si bral osobně :fight:
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S10 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod honzavohralik » 23 bře 2014, 17:09

Průměrně dobrá epizoda, předsevzal jsem si komentovat, každou epizodu, ale OPĚT mi to jaksi nevyšlo, tahle série mě zatím neuvěřitelně baví a nemůžu se dočkat, až se podívám i na All-Stars! :3
Strašně jsem doufal, že ty dva homosexuálové (pardon, nepamatuju si jejich jména a nechce se mi to hledat) nevypadli kvůli těm 30 minutám, protože by mě to vůbec nemrzelo a byl bych mnohem radši, kdyby vypadli oni, než Duke a Lauren.
Je pro mě velký překvapení, že se stále drží Lyn a Karlyn + Mary a Dave, fakt jsem čekal, že tyhle 2 týmy vypadnou mezi prvními, spolu s Kellie a Jamie, u kterých se to i splnilo. Lyn a Karlyn se dokonce v Číně, mohli dostat na "pit stop" mnohem dříve, kdyby vylezli zeď a myslím, že by se kvůli tomu stále nedrželi na konci skupiny, ale ve Vietnamu se to nyní stejně srovnalo.
Zatím fandím nejvíce Dustin a Kandice (velmi mě překvapují a konečně s notnou dávkou štěstí další holčičí tým, která má šanci na výhru).
+ mám docela rád Erwina a Godwina, Mary a Dave a Petera a Sarah!!!
Sarah je pro mě druhá Charla, neuvěřitelná bojovnice, která se nedokáže smířit se svým handicapem. Často takovýmhle lidem v RS fandím, vyjma Survivora tam jsem nikoho z nich nějak nemusel, až na hluchou Christy z S6.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti