TAR S10 (US) - Epizoda 4

2006
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S10 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:08

4. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S10 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 24 bře 2014, 12:07

Tak 4. epizoda, docela se mi líbí prostředí Vietnamu, i přestože už byl v předchozích sériích. :)
Je mi upřímně líto Mary a Davea, běhat tam s vyvrknutým kotníkem asi není nic extra a myslím, že protože, nejde o nějak silný tým, by je tenhle fakt mohl klidně stát hru.
Ta instrukce v megafonu byla fakt dobrá, škoda že odjížděli všichni stejným vlakem, protože by to neuvěřitelně zamíchalo s pořadím a Rob a Kimberly by určitě nebyli první.
U Roadblocku jsem fakt nepochopil proč za Petera a Sarah šla šplhat Sarah. :cry: Je bojovnice a mám jí vážně rád, ale kdyby šel Peter mohli se dostat mnohem více dopředu a předběhnou na zdi i Lyn s Karlyn a Taylora s Jamesem.
Detour s pádlováním byla zajímavá. :D Některých mi opravdu bylo líto, na dost neklidným moři se asi hodně špatně pádluje.
Dustin a Kandice fakt nahnali hodně času na Detour a jsem za to rád, protože jejich vyřazení by mě mrzelo a když jeli na ten špatný ostrov fakt jsem myslel, že jedou domů oni.
Jsem rád, že vypadli Tom a Terry, neměl jsem je moc rád a nepřišli mi jako silný team.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti