TAR S10 (US) - Epizoda 6

2006
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S10 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:10

6. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S10 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod honzavohralik » 24 bře 2014, 20:55

Kuvajt je velmi zajímavá destinace, mám vždy rád, takovéhle malé a nepříliš známé země. :) Jsem za to mnohem radši, než když se dokola opakuje Indie, Čína, Itálie a Brazílie. :D
Fast Forward - Erwine a Godwine, opravdu? opravdu? opravdu? Nemůžu uvěřit, že řekli Mary a Davidovi, ať si jdou pro FF, když ji potřebovali i oni. Nebere mi to mozek, chápu, že jsou čestní a mají je rádi, ale tohle je hra. Nevím, jak bych se zachoval na jejich místě, ale 100% bych se snažil neudělat tah, který by mě mohl stát hru. I když musím zase říct, že jsem rád, že nevypadli Mary a Dave, oni jsou takoví docela vtipní. :D
Roadblock - Peter je fakt srab, nechává Sarah s jednou nohou, dělat všechno, už asi po druhý lezla na Roadblocku, chápu, že se bojí výšek, ale není sám, i ostatní tam překonávají své strachy, například Erwin.
Lyn a Karlyn docela drsně hrajou proti Kandice a Dustin, zrovna od nich bych to nečekal. Hnát pryč lidi, aby jim neporadili. :D
Detour - V Kuvajtu asi nějak moc lidí anglicky nemluví a ta místa se hodně blbě hledali. Kandice a Dustin bohužel, dělají opravdu hodněěě malých chyb, které by je ale mohli stát někdy hru. Například neplnění těch pytlů celých, mají fakt dost smůly. :D Je mi vážně líto Petera a Sarah. Petera jsem vůbec rád neměl a Sarah je pro mě neuvěřitelná bojovnice, kterou opravdu obdivuju. Velmi jsem je podceňoval, ale dvakrát skončili první a bohužel doplatili na chyby, které neměli s handicapem Sarah nic společného. Každopdáně palec na horu za výkon. :idea:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů