TAR S10 (US) - Epizoda 10

2006
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S10 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:11

10. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S10 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod honzavohralik » 29 bře 2014, 22:17

Ukrajina, další zajímavá země. :)
Lyn a Karlyn, docela změnili hru, když ani neřekli Choovým, když našli tu věž, ze které lezli. Hlavně, že pořád odsuzují za strategizování Kandice a Dustin. :D Fakt je všechny obdivují, že to slezli, já bych to nedal, i když to některým z nich dost trvalo.
Ty tři týmy měli docela smůlu, hodinový spoždění, je opravdu hodně a špatně se to dohání, zvlášť, když ti před vámi jsou silní. Lyn a Karlyn + Erwin a Godwin udělali hodně velkou chybu, že si nezaplatili taxi, aby jelo před nimi jako ostatní.
Roadblock - Dustin to Jamesovi v těch tancích docela natřela, ale přišlo mi, že spíš měl nějaké problémy, ten stroj, než přímo on. Lyn v tanku a její výrazy mě přímo rozesmály, Erwin a Godwin jsou opravdu hloupí, hloupí, hloupí. Proč čekali na Alabamu? Tohle je jedna věc, kterou na nic nepochopím. A když Lyn a Karlyn vadí, že pořád zastavují, tak proč zastavují i oni? Bylo 100% lepší pro ně se rozdělit.
Detour - Dustin a Kandice vypadali v tom raperským oblečení fakt famózně, stejně tak jako ostatní :mrgreen:

Vyřazení Ewrina a Godwina mě mrzí, opravdu jsem jim fandil, chápal jsem jejich spojenectví Six Pack, ale měli se odpojit dřív, protože čekání na Lyn a Karlyn v této epizodě je hru stálo a zbytečně, protože je to silnější tým.

Každopádně jsem rád, že v této sérii se 100% dostane do finále holčičí tým! :) Kandice a Dustin doufám! :)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů