TAR S10 (US) - Epizoda 11

2006
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S10 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:11

11. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S10 (US) - Epizoda 11

Příspěvekod honzavohralik » 30 bře 2014, 20:57

Maroko, tahle země mě nějak extra nebaviila, ale nebyla špatná.
Let z Ukrajiny - Kandice a Dustin měli fakt smůlu, mohly být hodně ve předu, kdyby to stihli. Štve mě, že při odletech se vždycky všichni sjednotí.
Yield - Docela na nic, že dala produkce yield za vrata, takže bylo jasné, že to bude jen o běhu, ve kterém dominují Tyler a James. Překvapilo mě, že missky nebyly blokovány. A Lyn a Karlyn si o blokaci od nich přímo říkaly.
Roadblock - Ouuu, Kandice a Dustin měly dost smůly, ale mohly si za to samy. Je dost špatný, že je předjeli jak tým s blokací tak tým s prakslou pneumatikou.
Pit Stop - Lyn a Karlyn, kdyby poprvé v životě běžely, tak mohly v pohodě porazit Tylera a Jamese. A jsem strašně rád, že to byla non-elimination, protože Kandice a Dustin se musí dostat do finále, což budou mít jako "marked for elimination" těžké. :/
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti