TAR S10 (US) - Epizoda 12

2006
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S10 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:11

12. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S10 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod honzavohralik » 05 dub 2014, 22:35

Roadblock - Haha, zajímalo by mě jak chutná velbloud. :DDD Kandice a Dustin opět ukázali, že nejsou slabé hráčky, už jen tím, že se na Roadblock dostali a splnili ho dříve, než Karlyn a Lyn + Rob a Kimberly. A Alabama s Robem mají docela dost drzosti, když jsou schopní zeptat se blondýn o pomoc, potom jak se k ním chovají. :D A Lyn ztratí polovinu náskoku nad Kimberly jen kvůli tomu, že to jídlo je horký? Vážně? Není schopná sníst kvůli milionu dolarů horký maso?

Španělsko - Kandice a Dustin dělají fakt všechno, aby byly první a chápu to, ale asi je jasný, že Tyler a James by nezastavili v běhu, aby se oni dostali jako první do cíle. :D Ale třeba zavolat si to taxi dopředu byl chytrý tah, neuvěřitelně mě štve jak je kopírujou vypatlanou Kimberly ani ty modely by zavolat si taxi ani nenapadlo. -.- Ale třeba modelům se to docela vymstilo, připomínají mi Fran a Barryho z S9, kteří kvůli tomu vypadli.

Detour + Pit Stop - Hádky Roba a Kimberly už mě nebaví!!!! Bože, oni jsou pár, který nesnáším asi nejvíc z Amazing Race. Chápu, kdyby brečela, že po ní hází rajčata, ale ona brečí a ječí kvůli všemu, už kvůli tomu mě štve, že dorazili jako první. Měli vypadnout oni. Stejně tak jako Lyn a Karlyn, které se dostali jako první ženský tým do finále, nechápu jak se tohle stalo? Jak se tam dvě hlučný věčně naštvaný černošky s velkýma zadkama dostaly? Stejně tak jako Tyler a James, prostě mě štve, že do finále se nedostaly Kandice a Dustin a štve, mě to hodně.

Kandice a Dustin, jsou tým, kterému jsem fandil snad nejvíc ze všech, kterým jsem kdy fandil a těším se, až je uvidím v další sérii All-Stars.

Co se týče finále, je docela jasné, že Lyn a Karlyn nejsou favoritky, vzhledem k tomu, že nikdy ani nebyly první. Na 99,9% nevyhrají.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S10 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti