TAR S11 (US) - Epizoda 1

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S11 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:17

1. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 06 dub 2014, 21:33

Jsem opravdu spokojen s vybranými týmy pro All-Stars, některé bych tedy vyškrtl jako Kevina a Drewa nebo Uchenna a Joyce (mám je rád, ale vyhráli a nevím už je tu nechci moc) nebo Eric a Daniele. A chybí mi třeba Paige a Blake, kteří by byli zajímavější, nebo Jon a Al, Millie a Chuck...

Start - Měl jsem neuvěřitelný problém poznat Jill, strašně se změnila... Wow, Kevina předběhla i Charla a Mirna s 2 batohama, dělá si srandu? :DDD Jinak smekám před Charlou a Mirnou, že se dostali na letiště čtvrté a jsem rád, že se dostali na první let. :) Zároveň mě mrzí rozhodnutí některých týmů, které šly nejprve na let s Copou. Mary se docela změnila, když tak lhala Kandice a Dustine, že Copa je rychlejší let. :DDDD

Ekvádor - Jak spadl Drew, tak jsem si myslel, že si zlomil nohu nebo něco. Bože, nemám rád neschopné týmy (zatím tak vypadají), proč je vůbec dali do All-Stars, přišli mi neschopní i ve své sérii. Ian nezklamal a opět má svojí kšiltovku, při scénách v USA jsem se bál, že ji zapomněl. Charla a Mirna, udělali velkou chybu, což mě vážně mrzí, protože oni na to mají, ale mají vždy strašnou smůlu. To samé John Vito a Jill. Překvapilo mě, jak moc cesta na Detour zamíchala pořadí.

Detour - Strašně moc jsem doufal, že poslední se na Detour dostanou Kevin a Drew. Bohužel...

Pit Stop - Rob a Amber jako první nepřekvapili. Prostě nějak extra jim nefandím, ale opravdu je respektuju a obdivuju. Docela zaváleli Eric a Danielle, ale je očividné, že tahoun tohohle týmu je Eric a Danielle se docela veze. Vážně jsem se bál, že vypadnou Charla a Mirna, jsou moje favoritky.
Vyřazení Johna Vita a Jil mě neuvěřitelně mrzí, jeden z mých oblíbených all-stars týmů, kterému jsem také držel palce. Udělali stejnou chybu jako Debbie a Bianca v S7 a stálo je to hru. Jsem rád, že to aspoň vypadá na zachování tohohle páru. :)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod hozu » 02 čer 2014, 20:21

USA > Ekvádor
Úvodní díl mi přišel takový nijaký. Jsem rád za návrat některých oblíbených týmů (Guido, Rob & Amber), ale je pravda, že ty méně oblíbené v podstatě převládají. Čekám jak se to vyvine.

Detour bylo vcelku zajímavé, ale trochu ho osekali na můj vkus. Vyřazení JV a Jilly nesmírně potěšilo. Ten tým jsem si pamatoval jen proto, že měli být v All-stars jinak mi byl neskutečně nesympatičtí. V této části se k nim ještě přidali Kevin a Drew.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod avsman19 » 29 črc 2015, 15:39

Konečně jsem se dostal k 1. AS sérii :-) Navrátivší týmy byly vybrány poměrně zajímavě. Kevina & Drewa bych tam sice nemusel, jelikož mi připomínají chodící lazaret, který absolutně není schopen adekvátně soutěžit. Očekávám, že Uchenna & Joyce dojedou na to, že musí každý člen vykonat přibližně stejný počet zátarasů (kdyby toto pravidlo platilo i v jejich původní řadě, nevěřím, že by ji vyhráli). Nejvíce mě potěšil návrat párů Rob & Amber, Oswald & Danny, Dustin & Kandice, Uchenna & Joyce, JV & Jill a svým způsobem i týmu Guido. Ostatní páry beru jako potřebnou vatu. Jsem zvědavý, co předvede Eric s Danielle (takto mi ten pár přijde o dost slabší, než když byl Eric s Jeremym).

První díl byl taková klasika, škoda, že nakonec po chybě vypadli JV & Jill místo tak tak dýchajících Drewa s Kevinem.


Zpět na „The Amazing Race S11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti