TAR S11 (US) - Epizoda 4

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S11 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:18

4. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 11 dub 2014, 22:33

Rob a Amber a jejich vyřazení, nevadí mi to, nepotěšilo mě to, protože jsou BEZ POCHYB zajímavých tým, ale Rob mi občas leze na nervy. Fandil jsem mu snad jen v Survivoru S4 a S8 a pak mi stačil. Jeho hra mi přijde jednotvárná a na můj divácky vkus příliš perfektní. :D Jo, musím uznat, že jsou vážně dobří před tímhle vyřazením, byli třikrát první, ale v TARu se mými favority nestali (Amber ani v Survivoru).
Jejich souboj s Charlou a Mirnou, mě překvapil hlavně výsledkem. Ke konci je střih vždy tak zmatený, že nevíte zda je v reálu mezi odchodem dvou posledních z Detour/Roadblock 5 nebo 20 minut. Charla má a nepřestane mít můj obdiv, myslím, že občas tedy nepřemýšlí, je jasné, že nemůže fyzicky stačit ostatním, ale často Mirnu zdržuje děláním chyb, které neovlivňuje to, že je Charla liliput. Navíc týmu, velmi škodí ROZPORY, zatímco v S5 se na sebe ani křivě nepodívaly, tady jdou dál.
Začínám mít poměrně rád Oswalda a Dannyho, které jsem v jejich originální sérii nemusel, jdou na to hodně chytře a mám rád i Erica a Danielle, které jsem v jejich sérii nemusel (možná mi vadili spíše jejich partneři).
Naopak jsem se utvrdil v nechuti a nelibosti vůči Joeu a Billovi, plus mi začínají poměrně vadit Terri a Ian, připadají mi trochu senilnější, než v S3, dělají plno chyb, ale vychází jim to.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod hozu » 08 čer 2014, 22:03

Chile > Argentina
Jediné vyřazení o kterém jsem 100% věděl včetně dílu, kde se tak stane. Rozhodně nejsem rád, že právě Rob a Amber byli nakonec vyřazeni. Hráli tu výbornou a zábavnou hru, i když tou vítěznou řadou již lehce sklouzávali k stereotypu. Rád bych je i tak viděl dál. Škoda, že neuměli napsat slovo Filipíny :D
Roadblock měl nápad, ale já prostě nemám rád tyhle věci co jsou o náhodě, alespoň před vyřazovacím kolem :) Přesto Oswald a Danny překvapili svým skvělým umístěním a celkově se odstraněním "vedoucího páru" závod rozhodně zdramatizoval.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod avsman19 » 04 srp 2015, 17:34

V momentě, kdy Rob u objížďky velmi správně zvolil jako počáteční město Magalhaesovy plavby Sevillu, jsem si říkal, že je opět nic nezastaví. A ejhle, špatný přepis názvu Filipín a problém byl na světě. V kombinaci s rozdělením do letadel a člunů a trochou smůly u zátarasu tu najednou máme docela velké překvapení v podobě vyřazení velmi silné dvojice. Z hlediska rivality s ostatními silnými dvojicemi je to smůla a škoda, ale paradoxně to může sérii i prospět - uvidíme. Osobně ale doufám, že "Šmirna" už takové štěstí mít nebude a co nevidět poletí, protože mi lezou fakt na nervy (navíc z nich mám pocit, že jim to zdaleka neklape tak, jako v původní řadě, a Sharla Mirnu dost brzdí).


Zpět na „The Amazing Race S11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti