TAR S11 (US) - Epizoda 5

2007
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S11 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 09:19

5. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod honzavohralik » 12 dub 2014, 21:24

Smekám před Charlou a Mirnou, oni to vážně dokázaly! Nemůžu uvěřit, že dokázaly první, myslím, že tím ukázaly, že si opravdu návrat zasloužily, pro mě asi nejzajímavější tým, který se v All-Stars vrátil. A to jsem si myslel, že zase budou bojovat, aby neskončily poslední. Zdůraznil bych Charlino tričko "Too Hot to Handle." :mrgreen: Nepochopte to špatně, opravdu se mi líbilo.

Nová kamarádštější a taková nepříliš výrazná strategie Dustin a Kandice se mi líbí, minule jim ta nenávist od ostatních týmů pro tvrdé hraní a soutěživost, podle mě hodně ubližovala, i když je nikdo nezablokoval. Ovšem v této sérii, vůbec nevypadají jako favoritky, vzhledem k tomu, že neurvaly lepší, než 2. místo, ale myslím, že bez Roba a Amber se dostanou výše i jiné týmy, než ty které byly těsně za nimi.

Záchranu Uchenny a Joyce jsem čekal, většinou mám docela odhad, kdy bude nevyřazovací. :D Hodně se mi líbí, tenhle twist z 10. řady "marked for elimination." Je to rozhodně zajímavější, než když se brali peníze a věci, což pak vždycky soutěžící obešli (viz. Paolo v S8), tím že na sebe oblékli všechno a tak.

Po téhle epizodě fandím oběma holčičím týmům - Charle a Mirně, Dustin a Kandice, ale i Ericovi a Danielle. Docela bych si přál, aby vypadli Joe a Bill, které opravdu nemusím. Nevadí mi gayové v RS celkově, ale vadí mi tyhle karikaturní typy, například Oswalda a Dannyho rád mám, stejně tak jsem fandil v Survivoru Coltonovi (S24+S27).
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: TAR S11 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod avsman19 » 18 srp 2015, 10:20

Charla & Mirna mě bohužel dost překvapily a v tomto kole zabodovaly. Já to jejich hysterčení a způsob komunikace fakt nemusím...Uchenna & Joyce naštěstí vyřazeni nebyli (tak nějak jsem to tušil), v příštím kole se tak můžou poprat o setrvání v závodě.


Zpět na „The Amazing Race S11 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů